İçeriğe Yönlendir

Bala-Kesikk&#246prü

Tansel Yavuz

Recommended Posts

Tansel Yavuz
(düzenlendi)

70485664nb0.jpg

tarihinde Tansel Yavuz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Eline sağlık Tansel. Ankara' nın denizi burası, kumu incedir ve içine çekmez. Çok yüzmeye gitmişizdir, Hirfanlı barajıylada bağlantılıdır.

Yorum bağlantısı
Yavuz Serhat Karanaz
(düzenlendi)

ankara ankara güzel ankara seni görmek ister her bahtıkara ankaralı olmaktan gururluyum.pardon angara:):)

tarihinde Yavuz Emrem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz

Ağaçların arasında piknik yerleri var,hazır mangallarda var.Güzel havalarda gidip piknik yapılası güzel bir mekan.

Yorum bağlantısı
Kenan Yargıcı

nasıl gidilir.bi harita yada google eart ten bir resim koyabilirmi bi bilen.

Yorum bağlantısı
Osman Bala
nasıl gidilir.bi harita yada google eart ten bir resim koyabilirmi bi bilen.

Konya yolundan gidin. Gölbaşını geçtikten 3-5 km sonra sola Bala ayrımı var o yol sizi götürür.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Yaparız onu da yaparızda orda pek ağaç yok.Şenlik için Abant ya da Yedigölleri tercih edelim bence.

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Gidilecekse sabah güneş doğarken ve batarken orda olmamak lazım.Sivri sinekleri kot pantolonun üzerinden ısırıyor valla.

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

tansel, şapkasız çıkmıyorsun sanırım :unsure:

eee, koyunun olmadığı yerde keçi misali olmuş, ben denizsiz yerde yaşayamam, nefes alamam

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Bu konuya birşey ekliyecem ama lütfen konuyu siyasete çekmeyin hemen. Ankara' nın suyu şu anda burdan sağlanıyor. Kızılırmak suyu dedikleri yer burası, Kızılırmak, Hirfanlı barajı, kesik Köprü iç içe geçmiş durumdadır.

Yorum bağlantısı
Osman Bala
A be Osman' ım senin bala ile bir ilgin var mı? Soyadından benzeşim kurdum malum.

Hiç alakam yok. Aslen memleket Ermenek/Karaman eskiden Konya'ya bağlıydı, Karaman il olmadan önce. Karaman'a hiç gitmedim bu arada ama Ermenek'e her sene giderdik yazları. Ankara'da doğdum bu yaşıma geldim. :unsure:

Yorum bağlantısı
Tansel Yavuz
Tansel burası Kesikköprü mü, Kapulukaya barajı mı?

İlk fotolarda görünen köprünün öbür tarafı burası.

tansel, şapkasız çıkmıyorsun sanırım :selo:

eee, koyunun olmadığı yerde keçi misali olmuş, ben denizsiz yerde yaşayamam, nefes alamam

Şapkasız çıkmam abi,

bende denize alışkınım,Ankara da biraz zor oluyor ama artık yavaştan gölbaşına yaklaşıyorum.

Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan
Kar kaplayınca daha bi güzel oluyor. :selo:

Cihan zaten LPG ye geçmeden önce yerimizden kımıldıyamıyorduk, içimde kalmıştı:selo: Bu sene Kar yağınca ya Abant, Gölcük yada böyle bir yere gideceğim .

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Cihan zaten LPG ye geçmeden önce yerimizden kımıldıyamıyorduk, içimde kalmıştı:clapping: Bu sene Kar yağınca ya Abant, Gölcük yada böyle bir yere gideceğim .

Beni de al Ruhi abi.Çok süper bir mangal aldım, turna bile tutabiliriz...

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Kış latiğim yok beni de alın :clapping: Çok süper yakarım o süper mangalı :clapping:

Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

Babam bu yaz bala-kırşehir yol şantiyesinde çalıştı ama hiç gidemedik göremedik buraları. Beynam ormanları vardı o tarafta bildiğim.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
Kış latiğim yok beni de alın :clapping: Çok süper yakarım o süper mangalı :clapping:
Babam bu yaz bala-kırşehir yol şantiyesinde çalıştı ama hiç gidemedik göremedik buraları. Beynam ormanları vardı o tarafta bildiğim.

Hadi bayramdan sonra bir pazar gidip yakalım....Eller havaya..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...