İçeriğe Yönlendir

Motor kulak takozu

Sait Ertürk

Recommended Posts

Sait Ertürk

arkadaşlar merhabalar, 98 moni ön sol motor kulak takozunu (motorun ön kısmı şöför trafında olan gazsız model) yada başka bir adı varmıdır bilmiyorum parçacılarda arıyorum internetten resim vs. bulamadım. çıkma ve sıfır fiyatları hakkında bilgisi olan varmıdır acep?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Ben az buçuk fiyat biliyorum ama...

Benimki değişik ve pahalı..

Benimkinin sürücü tarafındaki sıfırı 350-400 lira arasında, çıkmasını 150 liraya buldum.. almadım...

Orkun Özbay'ı ara.. Şasi numaranı ver... Sana yardımcı olur...

Yorum bağlantısı
Sait Ertürk

mehmet bey, şimdi onur beye öm attım.

motor sarsıntısını bayağı kasaya veriyor, geri viteste daha çok hissediliyor 1500-2200 devir arası titreşim var, gıcık olmaya başladım

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Sait Ertürk

ön takoz yağsız(gazsız) olan model. 150 ytl ye değiştirdim. ankara yiğit otoda halletim. şimdi herşey eskisi gibi ses gitti

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Mehmet Taner Kadak

Sol ondekinin bozuk oldugunu nasil anladiniz? Sagdakinden neden suphelenmediniz. Bunu anlamanin yolu nedir?

Yorum bağlantısı
Guest U?ur Demir
Sol ondekinin bozuk oldugunu nasil anladiniz? Sagdakinden neden suphelenmediniz. Bunu anlamanin yolu nedir?

evet çok güzel bir soru!

bizim aracın titreşimli çalışmasının sebebide bu olabilirmi? acaba

nasıl anlaşılır bozuk olduğu?

Yorum bağlantısı
Cem Boneval

Benim de sağ kulak takozu değişti.

Araçta orta önden gelen bir uğultu vardı, özellikle soğuk çalışmada ve araç süspansiyona gömüldüğünde.

Lifte alıp motor çalışırken alttan elle titreşim kontrolu yaparak taraf saptadılar ve söküp kontrol ettiklerinde döküm yuvadaki kauçuk takozun yarım ayrıldığını fark ettiler.

Yan sanayi taktılar, 100 TL +KDV, sanırım orjinali 380 TL civarında.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...