İçeriğe Yönlendir

Bu da benim Mondi

Metin Serin

Recommended Posts

Metin Serin
(düzenlendi)

shashn088dj7.jpg

grnt065ud3.jpg

grnt064im5.jpg

grnt063rl9.jpg

grnt061lo3.jpg

grnt062xm7.jpg

tarihinde Ruhi G tarafından düzenlendi
Resimler halledildi.
Yorum bağlantısı
Metin Serin
(düzenlendi)

yakacaaam sırf bi mondi sahibi arabasını ne kadar sevebilir ne kadar kızabilir anlasınlar die yakacaaam!!!!

bu arada resmin biri 2 tane biri yok nası olcak nası becercez bu işi bi çözsem!!!

tarihinde Metin Serin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Görkem Azizoğlu

En çok sevdiğim mondeo kasası. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Daha yakmadınmı sen bunu.. :rolleyes:

Yakma.. yakacaksan benimkini yakalım...

Ben adam ederim bunu.. :)

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

50 plaka mondeo görünce bir an sandıydım ki... :rolleyes:

Güle güle kullanın Metin Bey.

Yorum bağlantısı
Metin Serin
(düzenlendi)

arkadaşlar teşekkür ederim.fordu, özellikle de mondeonun bu modelini bilioruz zaaten hepimiz, onun için allah herkese gönlüne göre versin daha iyisini versin diyorum.

ruhi bey sizede ayrıca teşekkür ederim ben atlamışım o hırsla bakarken ,resimler tamam:)

hayırdır can bey ne sandıydınız ki???

edelim mehmet bey edelim!!! çoook seviom ben bu arabayı ama burlarda böyle en ufak şeye bile uraşınca ne yalan sööliyim yıldım biraz...gözüm a6 lara accordlara kaymaya başladı üzülüom!!!

o kadar da severek aldım severek biniyorum ki... :agla:

tarihinde Metin Serin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Can Karacaer
hayırdır can bey ne sandıydınız ki???

Başlığa bakmadan tıkladım, 50 plaka görünce Mehmet Abi araba mı değiştirdi acaba dedim. Siz gelene kadar tek Nevşehirliydi forumda...

Yorum bağlantısı
Metin Serin

evet artık 2 kişi olduk ama daha biraraya gelemedik:( neyse bayram münaasebeti görüşcez inşallah mehmet beylede!!!

biz aslında 5 arkadaşız burda mondeo kullanan ama onları daha kandırıp getiremedim buraya!3 tane 2003 2 tane 2004 var renk renk çeşit çeşit bizde.dizel benzinli manuel otomatik trend den ghia x e ama...maalum nevşehir.zor iş burda bu arabalar!!!

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Arabanız çok güzel güle güle kullanın.Ufak tefek sorunları,bir genç kızın nazlanması olarak görün :nazar:

Dometesler bitti galiba.

Yorum bağlantısı
Metin Serin
:) Ghia X 2.0 benzinli. İnsan daha ne ister...

teşekkürler çağlar bey hep söylediim gibi,allah gönlünüze göre versin!!!daha önce farklı bi konuda istemiştiniz;sizinle ve tüm arkadaşlarla paylaşmak istediim için koydum resimleri.daha doğrusu arkadaşlar bi el attılar yüklediler resimleri yoksa bana kalsa...

Yorum bağlantısı
Metin Serin
Ne isteyecek. Otomatik olmasını ve benim olmasını ister. Bi tane 2005 ghia-x sw vardı. Ooof of.

hakan bey o 2005 sw koyu yeşil renk içide krem derimiydi bendeki gibi???

Yorum bağlantısı
Engin Bilen

Kazasiz belasiz guzel gunlerde kullanin arabanizi.

Bende de ayni aractan var ama benim ki sedefli siyah denilen renkten. Bende oldukca memnunum. Firsat bulursam bir iki resim bende eklerim. Arka farlari degismissiniz, guzel olmus, aslinda benimde aklimda ama kararsizim birazda, tamamen keyfi bir masraf olacak cunku.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Aracınızı güle güle kullanın iyi günlerde. Ben de bunların orta konsoldaki mekanik saatlerine hastayım kasa olarakta mükemmeller :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bugün UF 667'yi terminalde gördüm... Çok hoş bir araba... Hiç tekliyor gibi falan durmuyordu.. :)

Yanına park ettim. Bir müddet bekledim ama göremedim seni...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...