İçeriğe Yönlendir

Connect su alıyor

Eyüp Erdem

Recommended Posts

Eyüp Erdem

arkadaşlar benim araç iki seferdir yağmurdan sonra su alıyor. Sağ ön paspasın altı oldukça fazla su doluyor. Servis baktı polen filtresinin contalarına sızdırmazlık uyguladı felan. Ama yine kesilmedi aracı yıkatırken su almıyor sadece yağmur veya kardan sonra oluyor. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz. Arabadan soğumaya başladım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Polen filtresi kapağının tırnakları kırıktır...

Bunun da tanesi 4-5 lira olduğu için servis paraya kıyamamış ve değişmemiştir.

Yorum bağlantısı
Eyüp Erdem
Polen filtresi kapağının tırnakları kırıktır...

Bunun da tanesi 4-5 lira olduğu için servis paraya kıyamamış ve değişmemiştir.

yok hocam sağlam baktık ona zaten ilk kez açıldı orası sorun ne bulamadık

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sağ taraf su alıyorsa % 99 polen filtresi kapağıdır... % 1, kapı içindeki su tahliyeleri tıkanmış ve kapı içi su dolmuş içeri taşmıştır...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Araç yıkamalarında basınçlı su tutulur ve içeriye su almaz. Hortumdan akan suyu, aşağıdan başlayıp yavaş yavaş yukarı doğru çıkaracaksınız, bu işlemi çok yavaş yaparken, içerideki yardımcınız el feneri ile suyun damladığı yeri tespit edecek.

Yorum bağlantısı
Eyüp Erdem

herkese teşekkür ederim. Yaşar usta tavanda çıtalar takılı. oradan su almıyor zaten o kadar suyu oradan alsa tavan döşemesi mahfolur. sağ ön taban litrelerce su doluyor. Mehmet beyin dediği polen filtresi kapağınıda söküp altına sıvı conta sürdük oradan su alması imkansız gibi.

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

2008 model bir arac icin bu kadar su alması inanılmaz :):rofl: arac cok yeni ,fabrika hatası olması düşük ihtimal.

Aracın altını biyere surtunup ,ufak bir delik veya catlak olmasın.

Yorum bağlantısı
Murat İmeci

İceriye sızan sıvının su olduna eminmisiniz, klimanın gazı olmasın!

isterseniz klima gazını ve tesisatını bi kontrol ettirin...

Yorum bağlantısı
Eyüp Erdem

bakalım servis dışı bi yere götürecem bu defa. Bi de sanayide baktırayım diyorum.Ben kendimde altını üstünü nevar neyok kontrol ettim bişey bulamadım hortumla iyice su tuttum her tarafına tek damla girmedi içeriye. Ne varki tekrar yağmur yada kar yağmasını bekliyorum ozaman yağış esnasında kontrol edecem.

Yorum bağlantısı
Eyüp Erdem

deterjan daha iyi farkedebilmek için olsa sanırım. Yanılıyormuyum yaşar usta

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

degil suyu inceltmek amaçlı. yamurda su alan arabayı duru su ile test ederseniz yanlış olur

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...