İçeriğe Yönlendir

2009 Mondeo Titanium Liftback 1.6 L paket

Alpaslan Kardaş

Recommended Posts

Samet Taşkıran

öncelikle hayırlı olsun allah kazadan beldan korsusun..

bir şey soracam vitesin alt tarafındaki el frenin orda 2 tane yan yana tuş var üstlerinde + - tuşları var o ne işe yarıyor yardımcı olurmusunz??

Biraz da borçlandım ama yaşlı anne babamı rahat ettirebilecek bir araç aldım sonunda. Esas amaç onları konforlu bir şekilde seyahat ettirebilmek. Bu fiyata daha iyisi yok gibi...

Buyrun resimler. Niyeti olanlara belki bir fikir verir...

resim1rf7.jpg

resim2wm2.jpg

resim3tc5.jpg

resim4os9.jpg

resim5aa6.jpg

resim6yg6.jpg

resim7we2.jpg

resim8hv5.jpg

resim9gx8.jpg

resim10bw3.jpg

resim11bw9.jpg

resim12by9.jpg

resim13cg2.jpg

resimwi7.jpg

Yorum bağlantısı
Metin Serin

Hayırlı olsun güle güle kullanın :)

Bide 2000 i ni yapsalarmış şunun :agla:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Hayırlı olsun... HB kesinlikle sedandan güzel, ama keşke Laguna gibi dik durup 90 derece çalışan arka silecek yapsalarmış...

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın.:nazar: Benim de aklımdaki araç bu...Ne kadara mal oldu size?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

arkadaşlarda sedanı var biz ona asfalt balinası diyoz :kutlama: katil balina MONDEO full donanım almanız çok güzel olmuş zaten bu araç fullken güzel

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

bizimde vardı yan komşuya sattıydık

aracınız hayırlı olsun buda bizimkinin resimleriydi

kodakmakina001ub8.jpg

Yorum bağlantısı
Yasin Özkan

hayırlı uğurlu olsun.

gerçekten mükemmel bi araç.

iyi günlerde kazasız cezasız olsun...

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kardaş

Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim, Allah sizlere çok daha iyilerini nasip etsin inşallah...

Arabaniz cok guzel :kutlama: kazasiz belasiz gule gule binin :good1:

fiyat ne kadar acaba ?

52.500 e maloldu kardeş...

Hayırlı olsun, Güle güle kullanın..Anne ve babanızın rahatı için aldığınıza eminsiniz değilmi,Bana biraz kendiniz için miş gibi geldi'de.. :p

Niyetim önceleri Golf VI idi ama bu donanımlara sahip bir GOLF 57.000 liaryı geçiyordu. VW'e inat Mondeo aldım. Mutlaka eksileri ya da artıları tartışılır ama toplamda Golf'ten daha yi bir araç. Bir segment yukarı çıkmak da cabası tabii.

Gerçekten tamamıyla anne-babamın rahatını düşünerek aldım. Bir önceki aracım camlı Connect idi. Üç sene kadar kullandım ve bizimkileri rahat ettiremedim. Allah nasip etti şükür şimdi keyifleri yerinde.:blink: Biraz borçlandım ama olsun...

öncelikle hayırlı olsun allah kazadan beldan korsusun..

bir şey soracam vitesin alt tarafındaki el frenin orda 2 tane yan yana tuş var üstlerinde + - tuşlaı var o ne işe yarıyor yardımcı olurmusunz??

Koltuk ısıtmanın ayar düğmeleri onlar kardeş...

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Güle güle kullanın. Rengi hariç herşeyi hoşuma gitti. LB ve manuel olması ayrıca güzel. :selo:

Yorum bağlantısı
Alpaslan Kardaş
Güle güle kullanın. Rengi hariç herşeyi hoşuma gitti. LB ve manuel olması ayrıca güzel. :selo:

En güzel yakışan renk siyah ama bir önceki aracımda siyahtan çok çektim. Şimdiki çelik gri. Fotoğraflarda güzel çıkmyor ama yakından görseniz beğenirsiniz bence. Çünkü fotoda gözükenden çok farklı.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Yok rengi biliyorum. Güzel ama zevk meselesi. Gri olacaksa F1 lerdeki magnum gri ancak güzel. Onun dışında osmanlı mavi veya siyahtan şaşmam.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...