İçeriğe Yönlendir

FK 420...G&#246zbebeğim...

Fatih Kubilay

Recommended Posts

Ömer Yüce
Önle arkanın aynı oranda düşmüş olmasından dolayı merak ettiniz sanırsam Sefa bey. Vogtland'ta ön yüksek arka daha alçak olur özelliği imiş banada garip gelmişti ilk başta.

Hayır yahu öyle değil. Şimdi focus 2 ler için piyasada 2 çeşit ya bulunuyor. Şöyle bir durum var. Benzinli motorla dizel motorda baya bi kilo farkı var. Türkiye'ye gelen Focus 2 yayları hep benzinli modeller içindi. Şu son 5-6 aydır dizel motor focus 2 ler için yay kitleri gelmeye başlamış. Bende açıkçası aldığımda öyle düşünmedim ama araştırınca durum böyle çıkıyor.

Bu arada kazasız belasız keyifli sürüşler...

Yorum bağlantısı
Sina Güran

Tertemiz ve gayet sık olmuş. Aracın en renkli modifiyesi jantları olmuş, tamamen zevk meselesi tabiki.

Fabrikadan çıkmış kadar temiz görünüyor, Allah kaza beladan saklasın. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

en beğendim spoiler olmuş. güzel bir görüntü katmış.

Yorum bağlantısı
Fatih Kubilay

spoiler focus st spoileri..bende çok severek yaptırdım..hoş ve güzel bir görüntü..aracımızı mofiye yaparken, ilk başta kendi zevkimizi daha sonra başkalarının başkışlarını hesaplarız..arac hem dikkat çeksin, hem sade hemde şık bir görüntü sunsun isteriz..beğenilmeyi herkes ister tabiki. ama ayı anda herkesin zevkine hitap edemezsiniz değilmi..çok çok teşekkür ederim değerleri yorumlar için..ALLAH herzaman daha güzellerini size nasip etsin..

Yorum bağlantısı
Onur Demir
(düzenlendi)
Hayır yahu öyle değil. Şimdi focus 2 ler için piyasada 2 çeşit ya bulunuyor. Şöyle bir durum var. Benzinli motorla dizel motorda baya bi kilo farkı var. Türkiye'ye gelen Focus 2 yayları hep benzinli modeller içindi. Şu son 5-6 aydır dizel motor focus 2 ler için yay kitleri gelmeye başlamış. Bende açıkçası aldığımda öyle düşünmedim ama araştırınca durum böyle çıkıyor.

Yok Ömer Benim mesela yayın üstündede 1.6 benzin yazıyodu ama arka daha alçaktı sorduğumda vogtland'ta genelde böyle olduğunu söylediler. önleri ısıtayım dedim B.k ettim :) yenisi aldım Vogtland yoktu kriz dalgasına!!! Maxtrac 50mm aldım anca hizaya geldi ön taraf

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Kubilay
Peki bu tür satılan spoiler'lerin Fiber'den yapıldığını normalden daha ağır olduğunu ve birebir aynısı olmadığını duymuştum...

İlandaki ürün gerçekten ''fabrikadan çıkma'' mıdır ? Yoksa Fiberden yapılmamıdır ???

Teşekkürler

o ürün orjinal st parcasıdır ve plastiktir..

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Jantlar tarzım değil. Bu nedenle beğenmedim. ST jant daha iyi dururdu kanımca. Bir de, filmler fazla koyu gibi sanki. Onun dışında güzel araç.

Mercek farlar ve ST spoiler çok şık olmuş. Yayların markası nedir acaba?

Güle güle kullanın. Kazasız, cezasız :seytan:

Allah nazardan saklasın :D

+1905 abim diyeceğim herşeyi demiş :)

bencede st jantları daha şık olurdu...

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Bilo dan sonra buda Fiko olacak herhalde iyi günlerde kazasız belasız kullanın

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Güle güle kullan..

Nacizane fikrim: Jantlar arabayı boğmuş, gri bir ton çok güzel olurdu..

Yorum bağlantısı
Fatih Kubilay
Bilo dan sonra buda Fiko olacak herhalde iyi günlerde kazasız belasız kullanın

güzel yorum..sevdim :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...