İçeriğe Yönlendir

Focus 1 karşılaştırma

Özdemir Erten

Recommended Posts

Özdemir Erten

arkadaşlar merhaba benim bi sorum olacak sizlere.ocak ayı ortası gibi hb ghia almaya niyetliyim.ama makyajlı ve makyajsız focus arasında kararsız kaldım.bu iki araç arasında donanım ve motor olarak ne tür farklılıklar var acaba.yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

makyajlı ghia tavsiye ederim daha donanımlıdır

makyajsız ghianın üstüne

cd çalar+sis farı+ yol bilgisayarı+ dijital klima+ön kol dayanağı(bu bazı makyajsız ghilarda da var ama bizde yok :)) +gövde rengi kapı kolu ve yan çıtalar+ tam güderi koltuklar (bu benim çok hoşuma gidiyo)

ama araç 2.0 olacaksa ki zaten makyajlılarda 2.0 türkiyede yok 2.0 lar zaten makyajlı kasayla yakın donanımlı tek eksiği dijital klima bazılarıda esp ön cam rezistantı 6lı cd changer da var bide makyajlılarda tekno paket var nadir araçlardır ama full+ full dür onlarda da ghianın üstüne esp +6 lı cd çalar (changer diil 6006 kodlu cd çalar) +sunroof vardır

bir daha focus alacak olsam öncelik sıralamam

esp li 2.0 >esp li 1.6 makyajlı ghia>makyajlı ghia>ghia olur

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Elinizde nakit varsa, araç almanın tam zamanı ama makyajlıların sahipleri bu fiyatlara 1 yaşında bile olmayan araçlarını satmayacakları veya yüksek rakama gelmesini bekleyecekleri için, aynı tekniğe sahip makyajsızları çok iyi fiyata alabilirsiniz diye düşünürüm.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Yeni her zaman yenidir. Şu anda makyajsız bir yığın Focus yollarda ama 3 sene sonra bayağı azalacak ve sis eski bir araç kullandığınızı daha çok hissedeceksiniz. Oysa makyajlı kasa değişiminden 1 yıl sonrasına kadar güncelliğini korur...

Başlıkta Focus 1 yazıyormuş pardın....

Zaten eski bir araba alıyorsunuz, bütçenize göre alabildiğiniz en temiz ve yeni aracı alın...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
Fiyat 2002 model için çok yüksek...

donanımına göre bence makul 19 a alınacak iyi bi araba

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

benim tavsiyem makyajlı kasa olur.

makyajsız olanın sadece ön tamponu güzel.

Yorum bağlantısı
Rıdvan Bakkal
(düzenlendi)

Makyajsız HB'lerde plastik marşbiyeller var ve benim hoşuma gidiyor.

tarihinde M.R?dvan Bakkal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

evet mustafa bey gerçekten güzel bir araba aslında tam benim istediğim bir araba fiyatı biraz yüksek olmasına rağmen(can beye katılıyorum) pazarlık ile kırılabilir fiyatı.tek olumsuz nokta ben ankaradayım ve ne yazık ki raba edirne de :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

2. elin bir handikapıda tam isteğiniz araba bile olsa mesafe sorunu bide süpriz yumurta olayı var araca bakma gidilir ve aracın isteğiniz ve söylenenden farklı çıkması 0 araç avantajı bu her ilde aynı arabadır fiyatlarıda çok yakındır

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

evet doğru söylüyorsunuz gözümü karartıp gitsem bile bir sürprizle karşılaşma olasılığı da var o yuzden ankara veya yakın illerde olmasını tercih edeceğim galiba

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...