İçeriğe Yönlendir

Orjinal Yedek Parça Kalorifer Musluğu

Sinan Şen

Recommended Posts

Sinan Şen

Arkadaşlar kalorifer musluğum tamircimde bozuldu ve yaz aylarında parçayı değiştirdim yan sanayi diye adlandırılan dp marka musluğu 25 ytl gibi bir fiyata taktık ve malesef verim alamdım paraya kıyıp orjinalini alayım dedim ancak orjinal diye verilen parça da ford arması parçanın iç kısmına boyayla yazılmıştı üstelik sıcak su temasıyla hemen çıkacak bir yerde neyse kısacası kalorifer musluğum bozuk ve orjinal parça hangisidir ikilemine düştüm tamircim bu parça yan sanayi dp gibi olur diyor parçacı da ısrarla bu ürünün orjinal olduğunu söylüyor haliyle parçayı almadım ne yapmalıyım(2001 fiesta fun 1.4 klimasız)

Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı
Arkadaşlar kalorifer musluğum tamircimde bozuldu ve yaz aylarında parçayı değiştirdim yan sanayi diye adlandırılan dp marka musluğu 25 ytl gibi bir fiyata taktık ve malesef verim alamdım paraya kıyıp orjinalini alayım dedim ancak orjinal diye verilen parça da ford arması parçanın iç kısmına boyayla yazılmıştı üstelik sıcak su temasıyla hemen çıkacak bir yerde neyse kısacası kalorifer musluğum bozuk ve orjinal parça hangisidir ikilemine düştüm tamircim bu parça yan sanayi dp gibi olur diyor parçacı da ısrarla bu ürünün orjinal olduğunu söylüyor haliyle parçayı almadım ne yapmalıyım(2001 fiesta fun 1.4 klimasız)

Yarın servise gittiğimde, size parçanın orjinal numarasını veririm o şekilde ararsınız.. Şu anki fiatı sanırım 115 ytl idi.. yarın tekrar bakarım :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Sinan Şen

Çok teşekkür ederim ankara şaşmazlarda ardım bulamadım açıkçası demek istediğim üzerinden çıkan orjinal parçadaki gibi fort yazısı parçanın takıldıktan sonra görülebilir olması mantıklı geliyor helede orjinalinde fort yazısı demirin üstünde pres yazıyla yazılıydı tabi bu denli eski bir arabanın yeni araçlar gibi muamele edilmesini beklemiyorum ancak satmak istediğimdede yazın sıcak hava üfleyen kışın ısıtmayan bir aracında satıcısı olmak istemiyorum şimdien çok çok teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...