İçeriğe Yönlendir

Bu da benim ceylanım

İlker Basmacı

Recommended Posts

İlker Basmacı
Hayırlı olsun focus çok güzel.. Bir ara ilanını gördüm sanki sizin arabanın yoksa jantlar mı satılıktı? Aydınlıkevlerdesiniz sanırım :p

evet yazın satmayı planlamıştımyeni kasa için aydınlıkevlerdeyim

Benim nacizane görüşüm.Yan sinyallerin beyaz olması.Stopların dahada kırmızılaştırılması özellikle sinyal kısmının...Vede focus için gördüğüm kadarıyla fabrika çıkışlı turbosuz olan araçlara uygulama yapmışsınız focusa böle düşünceniz varmı?

focusa şu an için böyle bir düşüncemiz yok genelde japon araçlarının modifiyesinde kullanılan parçalar hem çok kaliteli ve ucuz .. ona yöneldik ... şu an için bitmek üzere olan bir pejo 106 mız var yaklaşık 200 bg

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlker Basmacı

yeni aynaların sparişlerini verdik yolda resimleri takılır takılmaz ekliyorum dtm spor top ayna elektrikli focus için

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
İlker Basmacı

işte yeni aynalarım elektrikli WRC master mirror top ayna ..Bu arada malum kış sezonunda olduğumuz için jantları ve lastikleri değiştirmiştim...

img0192axh5.jpg

img0193agi5.jpg

img0194awj8.jpg

Yorum bağlantısı
Alaattin Çakıroğlu

cmt buluşmaya gelirseniz inceleriz :lol: güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Tolga Gören

Aynalar tek başına güzeldir eminim ama focus üstünde sanki biraz eğreti durmuş gibime geldi... :lol:

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı

resim kaliteside biraz düşük malesef ondan öyle görünüyor olabilir yakından çok güzel boyatmayı düşünüyorum görüş kabiliyeti orjinal aynalara göre düşük boydan dolayı

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

bencede küçük kalmış ama siz begendiyseniz güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

ayna daha büyük olsa daha güzel olurmuş şöyle olacaktı bi 0403 aynası :p:D

arkadakileri dikizlemek daha kolay olur :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı
Küçük kaçmış. Beğenmedim.

++++++++ katılıyorum. Küçük kaçmış. Hemde çok küçük. Genede zevkler ve renkler tartışılmaz. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İlker bey konularınızı birleştirdim, burdan devam edelim lütfen..

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

araba güzel . daha önce hiç dikkatimi çekmemişti krımızı focusa çok yaşıyormuş. bide ghia sa ooo. harika

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

ilker kardeş merhaba ben ilker aracın güzel kazasız sürüşler olsun. plakandaki ilker yazısını nasıl buldun yada yaptın yada nerede bulabilirim.. yanlış hatırlamıyorsam sende aydınlıktasın aracın bir kaçkez dikkatimi çekti .. şimdiden teşekkürler

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
ilker kardeş merhaba ben ilker aracın güzel kazasız sürüşler olsun. plakandaki ilker yazısını nasıl buldun yada yaptın yada nerede bulabilirim.. yanlış hatırlamıyorsam sende aydınlıktasın aracın bir kaçkez dikkatimi çekti .. şimdiden teşekkürler

bir arkadaşım vermişti ilker oto yazıyodu oto yazısını silip yaptım kendim bulursam bir tane daha haber veririm

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
bir arkadaşım vermişti ilker oto yazıyodu oto yazısını silip yaptım kendim bulursam bir tane daha haber veririm
teşekkürler .. heberini bekliyorumm
Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Burak İlgin
[normal ford focus amortisörlerinin mili ve kovanı önce 4 cm kısaltıldı ve kaynatıldı tabii içindeki yagda ona göre konuldu benim arkadaşım amortisörcü onlar yaptılar kısa yayla kullanıldığında biraz sert oluyordu hallederiz dedi ertesi güne randevu verdi gittim zaten hazırlamıştı taktık kısa yayla yumuşak kullanım rahatlığı.... yay varsa arabalarınızda tevsiye ederim

zaten trafik polislerinin yanına 9/15 den fazla yanaşmıyorum :)

[]

zaten trafik polislerinin yanına 9-15 den fazla yanaşmıyorum

polislere fazla yanaşmıyoruz zaten

ben de 3.5cmlik yay ve orjin amorisör var.. pek memnun değilim .. yardımcı olursanız sevnirim .. arkadaşınıza yönlendirir misiniz0

Yorum bağlantısı
İlker Basmacı
(düzenlendi)

arkadaşımın oto aksesuar dükkanında otururken aklımıza geldi yapalım dedik ama uygun folyo nereden bulacaktık?. kırmızı folyoları karıştırırken ona rastladık !!!!...evet ona... tam collarado kırmızı renk folyoya :) işimiz çok kolaylaştı önce plastik alt karlığı kırmızı folyoyla kapladık arkasından alt panjuru siyah folyoyla kapladık ... ve sonuç !!!!

hpim6527.jpg

hpim6528.jpg

hpim6526.jpg

tarihinde ?lker Basmac? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...