İçeriğe Yönlendir

Focus II için Dvd Aranıyor

Doğukan Özer

Recommended Posts

Doğukan Özer

Merhaba arkadaslar bende 2007 sonu focus 2 var ama teybın kenarları dikdörtgen gibi değil yuvarlak gibi mondeo nun teybı gıbı bu resımde gordugunuz teybı ıstanbulda satan bıyer varmı bılen varsa ve paylasırsa sevınırım tesekkurler dogukan

Yorum bağlantısı
Doğukan Özer

Bide bunda usb var yazıyor ama sankı ustunde bırtane yuva var gıbı usb veya sd kart acaba hangısı veyausb nerden takılıyor ekran da katlanmıyor gıbı gorunuyor kı arkasında dıyelım anlamadım gıttı valla bu teypten bılgısı olan varsa lutfen bılgılendırsın

Yorum bağlantısı
Doğukan Özer

Peki bunun sd kartı usb sı nereye takılıyor ben src dugmesının altındakını mıcro sd kart gırısıne benzettım ama bılmıyorum

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Peki bunun sd kartı usb sı nereye takılıyor ben src dugmesının altındakını mıcro sd kart gırısıne benzettım ama bılmıyorum

Büyük ihtimalle orası :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

bunlar ülkemizde pahalı olduğu için, alanlar takip ettiğim kadarı ile yurt dışından getirtiyor.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Altta ortadaki yuva sd kart yuvası...Navi için son haritaları yükleme amaçlı...

Yorum bağlantısı
Doğukan Özer

Merhaba beyler bu teyp nerede satılıyor acaba mertol o resımdekı grı teyp senın mı acaba eger senın ıse nereden aldıgını ve kaca aldıgınıda soylermısın

Yorum bağlantısı
Serkan Öz

Ben diyeyim Çin, siz deyin Singapur.. öyle biyerden aldı işte :music1:

Yorum bağlantısı
Fatih Güzel

Piyadasa çok fazla var bu tarz cihazlardan, çoğuda çin malı ve ucuz değil. Bende niyetlendim bir ara ama çok güven vermedi bana satıcı peşin peşin garantisi yok diyor. 08 collection focusuma 1 ay kullanılmış sony cd-mp3 çalar aldım, haftaya taktırırım büyük ihtimalle. Bilindik markaların dışına çıkıldığında azda olsa çöpe atma riskini göze alın bence. Saygılar.

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı
Ben diyeyim Çin, siz deyin Singapur.. öyle biyerden aldı işte :s

Hong Kong'dan...

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

1.879 dolar yazıyor. biraz abartılmış.

Yorum bağlantısı
Okan Akın
Bulbul'un da bir modeli var Bulbul:)

bende aynı ürün 1.000 Tl

evet aynı ürün yannış yazmıyorum :D

Yorum bağlantısı
Ümit Yıldız

bunun dık koşelısı varmıdır arkadslar FII uygun

Yorum bağlantısı
Fatih Güzel

Titaniumdan sökülen sony cd çaları taktırdım, sonuç gayet tatminkar. Cd text özelliği ve hıza duyarlı ses artma özelliği çok hoş. Montajı çok kısa sürdü servis ücret bile talep etmedi. Sony gerçekten kaliteli bir cihaz üretmiş, cihazı herkes bliyor ama ben yinede ekliyorum fotosunu collectionda titanium cd çaları böyle duruyor işte :) ;

photokg4.jpg

84860960vv9.jpg

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Güle güle kullanın, Çerçevesi ile beraber mi aldınız? Kaça mal oldu acaba?

Yorum bağlantısı
Fatih Güzel
Güle güle kullanın, Çerçevesi ile beraber mi aldınız? Kaça mal oldu acaba?

Teşekkür ederim, çerçeveyi değiştirmedim önceki cd çalar da bu şekilde ovaldi onu çıkarıp bunu taktılar. 500 ytl + kargo ya maaloldu, havası değişti arabanın :seytan:

Yorum bağlantısı
Mustafa Akarslan

hayırlı olsun, güle güle kullanın.

hıza duyarlı ses sistemi collectionlarda da var.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Eski teypte sizde kaldı ise, nefis bir fiyat, extra güle güle dinleyin o zaman.

Yorum bağlantısı
Berk Murat Can

Merhaba,

Ben bu cihazi gecen hafta alip aracima taktirdim tavsiye ederim

Yorum bağlantısı
Fatih Güzel
hayırlı olsun, güle güle kullanın.

hıza duyarlı ses sistemi collectionlarda da var.

Bir önceki 6000 CD de bu özelliği bulamamıştım, önceki vw aracımda vardı çok hoşuma giden bir özellik. Her ne kadar istemesekde sağdan soldan gelen sesleri ve yol sesini bir nebze bastiriyor.

Eski teypte sizde kaldı ise, nefis bir fiyat, extra güle güle dinleyin o zaman.

Evet usta eski cd çalarım bende kaldı, aracımı satacağım zaman sony'i söker geri 6000 CD yi takarım. :D

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

hayırlı olsun bende orjinali söküp pioneer dvd taktım ve ses kalitesine hayran kaldım hoparlörleri olduk ça iyi fordun

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...