İçeriğe Yönlendir

Fusion'a mercekli far

Onur Demir

Recommended Posts

Onur Demir
(düzenlendi)

şimdilik 1-2 foto koyabildim sinemaya gidiyorrruuum. sonra yapım aşaması ve 1-2 tane daha duvar fotosu koyacam.

dsc00956yn9.jpg

w640.png

dsc00949ax6.jpg

w640.png

dsc00952xb7.jpg

w640.png

dsc00950zi1.jpg

w640.png

dsc00955sc1.jpg

w640.png

tarihinde Onur Demir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İnan Erbil Sefer

aydınlatma güzel bide cumaya yakından görelim.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Resimler kaç metreden Onur... ?

Adımla ölçtüm sırasıyla yazıyorum 5m-10m-5m-10m

Beğendinizmi?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

10 metreden uzun ve 10 metreden kısa alalım önce...

Birde soldaki motoru çekip ondan sonra fotoğrafla.. :(

O tarafta hata var gibi...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Mehmet bey biliyorum sol taraf saat yönünün tersine çevirmek gerekiyor azıcık :( ama reflektöre vidalı durumda daha kötü durumdaydı ancak bukadar düzeltebildim. sıcak silikonun yüzünden oldu hep bi odaklama için sabitleyemedik habire attı durdu. zaten artık yapacak bişe yok kapattım gitti :( Çokta kötü değildir umarım. düzgün bir yerde daha iyi fotoğraf çekerim daha iyi yorum yapabiliriz.

Ama bu haliyle bile yolda denedim yandan geçen araçların cam mesafelerine yaklaşmıyor bile. En alttaki resim 10metreden fazla yanlış resimi koymuşum 10metrelik olan değil :(

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Eline sağlık , bence 10 numara olmuş aydınlatma, hele siyah zemin çok yakışmış fara.

Güle güle kullan.

Teşekkür ederim herkese güzel yorumları için.

Yorum bağlantısı
Selçuk Keleş

İlk denemede böyle harikulade sonuç :(

Saat yönü ile fazla kasmana gerek yok problem ihmal edilebilecek kadar az. Sağ tarafın ampulünün değişmesi lazım sen de biliyosun.

Sanıyorum sağ-sol ayarsızlığı biraz var, http://www.geceucusu.com/makaleler/seviye linkindeki şekilde ayarlayın.

Yorum bağlantısı
V.Ceyhun Emir

Gayet başarılı gözüküyor, eline sağlık, güle güle kullan.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil

maşallah parahuzur var kardeşim adamda.bir sinemaya foto makinası,bir yemeğe mercek montajı oh ne ala mualla. :(

kardeşim güzel olmuş be ilk deneme için gayet başarılı vallahi.ellerine sağlık bu arada yengenin gönlünüde almayı ihmal etmiyorsun bakıyorum.

ama böyle alıştırma bak sonra çok çekersin bu işten.

sinanım bunda iş geçmiş lafım sana aman dikkat et evlenince alıştırma sen beni dinle :( bu gün elini kaptıran yarın kolunu kaptırır ona göre. :(

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Onur güle güle kullan kardeşim.Cuma günü yakınen inceleyeceğim senin farları.Sıra benimkilere geldi...:)

Yorum bağlantısı
Onur Demir
Onur güle güle kullan kardeşim.Cuma günü yakınen inceleyeceğim senin farları.Sıra benimkilere geldi...:nazar:

Sağol, darısı başına :( yaparız bi güzellik.

Çok inceleme sonra kalede harikalar yaratamazsın :(

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Lokman Ceritlioğlu

konuyu hortlattım, Onur bugün konuştuğumuz ampülün markası neydi abim, sun part 5000k olarak aklımda kaldı doğru değilmi?

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

tamam abim teşekkürler çok sağol, sana hayırlı yolculuklar Onur.

bu arada çalışmaların süper olmuş tebrikler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...