İçeriğe Yönlendir

Kaçmaz

Amaç Keskin

Recommended Posts

Eray Yılmaz

Sami kardeş yardımcı olması açısından o ürünün donanimhaberde tanıtımı vardı.

Linki veremiyorum burda şirkette açmıyor.

Güzel bi ürüne benziyor.

Saygılar..

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Kaan Aydın

Fm transmitter cihazları maalesef sinyalden dolayı benim canımı sıkıyor.. İl merkezlerinde kesinlikle tavsiy etmiyorum , çok kalabalık olmayan bir ilçe/köyde yaşasanız bile , ilçe/köy değiştiğiniz an frekanslar değiştiği için cihazı tekrar tekrar ayarlamak gerekiyor ve yüksek seste radyo cızıltısı insanın canını sıkıyor... bu yüzden fm transmitter cihazlardan soğudum.. Ben teybin orjinalliği bozulmaması ve net ses için xcarlink cihazını bekliyorum henüz ford uyumlu versiyonu Türkiyeye gelmedi... Gelince ilk iş ondan edineceğim bir tane... Tabii ses kalitesini dinleyip test ettikten sonra...

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
Bu ürünü forumda kullanan varsa yorum yazabilir mi acaba?

http://www.hepsiburada.com/forex-fm-8100-b...orfm8100#tablnk

otforfm8100-4.jpg

Bu cihaz cok güzel. Özellikleri bakımından oldukça iyi. Yalnız bir problem var... Hepsiburada'dan Bir arkadaş aldı... Cihazı çakmağa taktıktan sonra hareket halindeyken sarsıntıda yada hafif bir kasis veya çukura girdiğinizde, çakmaktan kendi ekseni etrafında başaşağı dönüyor. Çakmağa taktıktan sonra cihazın spiralinden iple biryerlere bağlamanız gerekli. Arkadaşın aracının çakmağında bir sorun olabileceğini düşünerek kendi aracımda denedik. Seyahat esnasında aynı problemi gördük... Onu dışında performansına diyecek yok...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...