İçeriğe Yönlendir

Yeni Üye, Yeni Araba : Fiesta Titanium 1.4 Benzin

Fırat Tarman

Recommended Posts

Ulaş Kankaya

EGR valfi sadece tdci lerdemi var ? benzinin okadar fazla olması şuan için normal değerler aşırı değişken daha yerine oturmamış sanırım biraz yol yapması gerek aracın

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Kazasız belasız güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
doğruya hiç dikkat etmeden yazmışım , :kafa: Yakıt miktarına bakıyorumda neden bu kadar fazla anlayamadım :bomb:

Daha sadece bir kez benzin aldım ;-) Hesaplamalar bu yüzden tam doğru değil sanırım, birkaç benzin almadan sonra düşer... Ama sürekli dur-kalk kullanıyorum bu aralar, 8.5-9 gösteriyor araba...

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

Bu resim daha güzel bence

frat bey sizin aracta eksoz abart gibimi benim aracta öyle yani abartmış gibi ses cekıyor

araca yüklendiğimde yada rolantide farklı bir benzinli fiestaya binme sansım olmadı daha o yüzden size bi sorayım dedim sizde durum nedir.

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Bu resim daha güzel bence

frat bey sizin aracta eksoz abart gibimi benim aracta öyle yani abartmış gibi ses cekıyor

araca yüklendiğimde yada rolantide farklı bir benzinli fiestaya binme sansım olmadı daha o yüzden size bi sorayım dedim sizde durum nedir.

Bende bir abartma olayı yok :i-ih:

Ben de merak ettim şimdi, niye öyle ki? "Sorunlar" kısmına yazın isterseniz, oradan takip edelim...

Yorum bağlantısı
Kemal Şeyhzadeoğlu
İner zamanla nasıl olsa :-) Şaka tabii, teşekkürler uyarı için...

Bu arada arabadaki 195/45/16R lastik enteresan. Jantı 16"e çıkarınca lastiğin yanağını inceltmişler, her üreticide bulunmayan bir ebat.

Bir de Titanium seviyesinde aldığım arabaya Lansman Paketi de zorunlu olarak ekli geldi, bayinin söylediğine göre ayrı satamıyorlarmış (Koyu arka cam, 16" jant, Hız kontrol, yağmur sensörü, otomatik kararan ayna, otomatik farlar) Şikayetim yok ama koyu renk arka cam tercih meselesi, onu istemeyebilirdim mesela. Diğer ülkelerde seçenekler daha çok...

"Hayırlı olsun" dileğinde bulunan herkese de teşekkürlerimle... Herkesinki kaza, bela ve cezasız inşallah...

Fırat Bey hayırlı olsun.kazasız belasız kullanırsınız inşallah..

Bendede sizin arabanızın aynısı var rengi hariç. Lastik konusunda biraz dikka edin çünkü ben Ankara-Adana arasında 100 ile bir çukura girdim ve yanakta balon oluştu.Gittim yenisini aldım 160 ytl para verdim..biliginiz olsun...çukurlu yollarda pek hız yapmayın:)))

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Fırat Bey hayırlı olsun.kazasız belasız kullanırsınız inşallah..

Bendede sizin arabanızın aynısı var rengi hariç. Lastik konusunda biraz dikka edin çünkü ben Ankara-Adana arasında 100 ile bir çukura girdim ve yanakta balon oluştu.Gittim yenisini aldım 160 ytl para verdim..biliginiz olsun...çukurlu yollarda pek hız yapmayın:)))

Evet, bu sorunun farkındayım. Aslında jantları böyle almayı pek istememiştim ama seçenek vermiyorlar ki :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun klube hoş geldiniz :rolleyes: Tütkiyede bence en ideali 14" jant heleki 16" takmak çoook riskli, özellikle benim gibi uzun yol kullanıcısıysanız berbat bir seçim, hem çok konforsuz ve sesli hemde yollar malum mayın tarlası gibi çukuru bırakın kasisleer bile arabanın canına okuyor, keşke alman otobanları gibi olsa yollar ama imkansız, adamların yollara yaptığı harcamayı biz yapsak ülke iflas eder herhalde :D

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Toprak Aladağ
:unsure2: Fırat bey hayırlı olsun,ilerde sürüş izlenimlerinizi yazarsanız sevinirim..
Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

benim bu yeni kasa fiestaların herşeyi hoşuma gidiyor... :) :)

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
:nazar: yeni bir fiesta daha. iyi günlerde kullanın
Yorum bağlantısı
Fırat Tarman

Herkese teşekkür ederim. Ancak forumda yeni Fiesta ile ilgili çok fazla şikayet var. Bende henüz anormal bir durum yok, ama bir yandan da ödüm kopuyor. Arabadan gelen her sese kulak kesiliyorum, bütün gün her yerini inceliyorum vs. vs. Arabasından memnun yeni Fiesta sahibi yok mu, biraz içim rahatlasın... :)

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
:s Fırat bey hayırlı olsun,ilerde sürüş izlenimlerinizi yazarsanız sevinirim..

İnşallah... Daha şehir dışına çıkma fırsatım olmadı ki. 3 aydır arabayı şehirde kullanıyorum. Hele bir yollara vurayım kendimi, yazarım birşeyler :)

Yorum bağlantısı
Bekir Toksoy

fırat bey öncelikle hayırlı olsun. bende aldım aynından lansman paketli aytozu gri. çok mükemmel araba gerçekten. kars yollarında bu performansı sergiliyor ya bu araba diyecek söz yok. ancak lastik ebatlarından dolayı çukurlara dşkkat etmek gerekiyor. çabuk balon yapıyor. başıma gelmedi çok şükür ama aaştırdım biraz. ha diyince bulunacak ebatlar değil. ama gerçekten çok güzel bir tercih. Allah kaza bela vermesin. güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...