İçeriğe Yönlendir

Connectin tamponunu g&#246vde renginde boyatmak

Sefa Bostan

Recommended Posts

Sefa Bostan
(düzenlendi)

merhaba connect severler ben 90 bg lik connectimin tamponunu gövde rengine boyatmak istiyorum glx lerdeki gibi arabam aytozu gri ama muaynede sorun cıkartırlar endişesi var boyatmadım sizce bi sorun olurmu yorumlarınızı bekliyorum

tarihinde Sefa Bostan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sefa Bostan
(düzenlendi)

yani arabanın tamponunu boyattım die muayneye sokmazlarsa die sölüyorum hani aksesuar ruhsata işletilmeyin ce söktürüyolar ya bide muayne özelleşti onun için soruyorm yani tampon boyalı die deiştir getir falan derlermi?

tarihinde Sefa Bostan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Yunus Bager

Ön ve arka tamponların muayenede sorun olacagını düşünmüyorum çünkü artik connect lerin her model ve uzantılarında boyalı veya boyasız tampon bulunmakta standart boyalı derseniz sorun olmaz .

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin

2. bir renk olmassa (şerit-reklam-marşbiyel renk farkı vb.) kimse size tampon rengini sormaz ama mesela tamponları kırmızı yaparsanız sorun olur işletmeniz gerekir

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Ahmet Kiriş

Belki şu ana kadar boyatmışsınızdır ama ben kaportacılarla da görüşmüştüm o zaman fiber parçalar boyanması için astarlanacak astarlandıktan sonra boyanacak, diyelim ki boyattınız fazla değil 1 yıla kalmaz boya çatlakları ve alttan çıkan macun görüntüleriyle birlikte moraliniz de kalmamış bir şekilde araçtan da soğuyacaksınız.

Nacizane bir fikir sadece....

Yorum bağlantısı
Ahmet Topcu
(düzenlendi)

tampon boyamada eyer arc rengine boyatırsan bi sorunla karsılasmassın eyer adam gibi bir yere biraz para verip astarlı boyatırsan 2 3 yıl cıkma kalkma gibi bi sorunla karşılaşmassın

tarihinde Ahmet Topcu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Erkan Özel

2-3 ay önce küçük bir kaza yaptım tampon ve panjurun değişmesi gerekiyor yeni tamponu taktırmadan önce bende boyatmayı düşündüm bu arada connectin makyajlı kasasının nisan ayından sonra piyasaya sürüleceğini duydum ve beklemedeyim yeni tampon çok güze

th_03081_2010-ford-transit-connect_122_1165lo.jpgth_03084_2010-ford-transit-connect_11_122_809lo.jpgth_03090_2010-ford-transit-connect_24_122_600lo.jpg

l gibi

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...