İçeriğe Yönlendir

Aracımda &#246ksürme başladı

Birol Yılmaz-2

Recommended Posts

Birol Yılmaz-2

arkadaşlar aracım 10 gün civarı yattı, aracıma tekrar binmeye başladıktan sonra aracımda öksürme başladı yeri geliyor gaz yemiyor yığılıyor yeri geliyor stop ediyor buğün mazot filtresini değiştirdim ama sonuç değişmedi acaba ne oldu benim tenekeme :good2:

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Durduğu yerde bozulmaz, ama tesadüfen bir arıza çıkmıştır? En son ne zaman mazot aldınız?

Yorum bağlantısı
Fikri Çakır

mehmet bey sitesinizdeki adres defterinize yazdım bana yardımcı olurmusunuz

Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
Durduğu yerde bozulmaz, ama tesadüfen bir arıza çıkmıştır? En son ne zaman mazot aldınız?

bir aya yakındır depo şu an çeyrek araç yatmadan önce sıkıntı yoktu

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Diesel motorlar yapı olarak en kolay arızası bulunacak motorlardır, yakıtta su olmasın? havalar çok soğuk, nem yüksek? Geceleri donuyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
(düzenlendi)
mehmet bey sitesinizdeki adres defterinize yazdım bana yardımcı olurmusunuz

Fikri Bey..

Mesajınızı Çağlar Bey'in uyarısı ile farkettim..

Ziyaretçi defterindeki mesajınızı okudum.. Ancak o konuyu şurada tartışalım.. Çünkü, karar verebilmek için sormamız gereken sorular var..

Konu açma veya mesaj cevaplamada tereddütleriniz varsa şu link size rehber olacaktır.

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Birol Yılmaz-2
Diesel motorlar yapı olarak en kolay arızası bulunacak motorlardır, yakıtta su olmasın? havalar çok soğuk, nem yüksek? Geceleri donuyor.

bu gün sorunu şimdilik çözdüm depodan gelen hortuma basınçlı hava verdim düzeldi demekki depoda pislik vard hortumu tıkamıştı şimdilik sıkıntı yok

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...