İçeriğe Yönlendir

2009 Focus Trend TDCI

Deniz Ulus

Recommended Posts

Deniz Ulus

Merhaba arkadaslar iki gün önce 2009 Focus Trend TDCI aldım. Arabamın tek kötü tarafı jantları ve bununla ilgili sizden bilgi almak istiyorum. Ama çok fazla bir bütçem olmadığından sizin önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için...

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Hoşgeldiniz..Aracınız hayırlı olsun, lastik jant bölümündeki konular ilginizi çekecektir.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orjinal çıkma yeni model Ford aluminyum jantlarından takın derim.

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
Orjinal çıkma yeni model Ford aluminyum jantlarından takın derim.

Çağlar abi titanium daki jantları kastediyorsan hiç hoşuma gitmedi başka bir önerin varmı acaba?

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Makyaj öncesi Collection ya da C-max Ghia jantlarına bakın... ama önce üstündeki lastikleri eskitin, yazıktır. 40bin km geçsin sonra bakın...

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
Makyaj öncesi Collection ya da C-max Ghia jantlarına bakın... ama önce üstündeki lastikleri eskitin, yazıktır. 40bin km geçsin sonra bakın...

Can zaten bende 15'' jant alırım diye düşünmüştüm direk üstündeki lastikleride ona takarım diye. Sen ne önerirsin?

Deniz kardeşim, foruma hoşgeldiniz.

Teşekkürler Bahadır Abi

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Jantlardan Oz markasını severim, takıntılıyımdır, yani bilindik sağlam marka aksesuar jantlarına bakın derim.

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus

Buda benim Fevzi ( plaka FV baska bir isim bulamadım :D....)

dsc00629ii2.jpg

dsc00630ki9.jpg

dsc00631gr5.jpg

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Allah kabul etsin.. :D

Kazalardan belalar korusun inşallah...

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
Allah kabul etsin.. :D

Kazalardan belalar korusun inşallah...

Çok teşekkür ederim Mehmet Bey biraz kirli bizim Fevzi ama yıkanıncada fotolarını çekicem :p)

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

ben de neden beyaz diye soracaktım birden aklıma renkler ve zevkler geldi... :)

Yorum bağlantısı
Orhan Ünsal

allah kabul etsin.

kazasız belasız binersiniz inşallah

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
ben de neden beyaz diye soracaktım birden aklıma renkler ve zevkler geldi... :)

Güzel bir soru aslında ben siyah veya fırtına grisi istiyordum ama kampanyadan yararlanabilmek için o gün içerisinde arabayı almam gerekiyordu o yuzden beyaz oldu :crazy:

allah kabul etsin.

kazasız belasız binersiniz inşallah

Çok teşekkür ederim.....

Yorum bağlantısı
Ali Yaşar

Allah kabul etsin. hayırlı olsun. Bence 15 inç çok küçük kalır arabaya. Ya lastikleride değiştirip 16 inç taktırın yada böyle kullanın. Bende arabayı alırken jant kapakları yüzünden stil paket almıştım.

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
Allah kabul etsin. hayırlı olsun. Bence 15 inç çok küçük kalır arabaya. Ya lastikleride değiştirip 16 inç taktırın yada böyle kullanın. Bende arabayı alırken jant kapakları yüzünden stil paket almıştım.

Çok teşekkürler.. Bende öyle düşündüm de ozaman yeni lastikleri alırken öle alıcam... Cunku yazık olacak ustundeki lastiklere..

Hoşgeldiniz...

+1903

Çok teşekkür ediyorum. Bu arada Oz markasından tavsiye edebileceginiz bir model varmı acaba??

Yorum bağlantısı
Mustafa Sarı

naptın deniz arabanın her yerini kana bulamışsın(tabi yanlış görmediysem)

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanman dileğiyle...

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
naptın deniz arabanın her yerini kana bulamışsın(tabi yanlış görmediysem)

Hayırlı olsun. İyi günlerde kullanman dileğiyle...

Evet biraz öyle oldu abarttık zannedersem :) Teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

allah kabul etsin kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin :clapping:

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
allah kabul etsin kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin :nazar:

Çok teşekkürler....

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus

Arkadaşlar bugun arabama daha ikinci depo mazotumu aldım ve yaklasık kilometrede 0.15 krs yakıyor. Süper bi rakam bence siz ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Allah kaza bela vermesin güle güle kullanın...

:D

Deriz..

Yorum bağlantısı
Mustafa Çubukçu
Merhaba arkadaslar iki gün önce 2009 Focus Trend TDCI aldım. Arabamın tek kötü tarafı jantları ve bununla ilgili sizden bilgi almak istiyorum. Ama çok fazla bir bütçem olmadığından sizin önerilerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkür ederim önerileriniz için...

sağlıkla kullanın güzel bir tercih

Yorum bağlantısı
Deniz Ulus
(düzenlendi)

arkadaşlar size iki tane sorum olacak. İnternette 15'' olarak jant buldum. İlk sorum bu jantlar benim aracıma olurmu? ikinci sorum ise bu jant yeni focusa nasıl olur? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

Jantlar

tarihinde Deniz Ulus tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...