İçeriğe Yönlendir

98 mondeo için mp3 den audio cd oluşturmak

Turgay Yüksel

Recommended Posts

Turgay Yüksel

İyi akşamlar arkadaşlar. Benim 98 model ford mondeo ghia marka aracımda audio cd oluşturuyorum fakat orjinal cd hariç çalmıyor. Bu konuda fikri olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orjinal müzik cdsinden , Mediaplayer dan pc ye kopyalıyorum, sonra cd ye yazıyorum, extra herhangi birşey yapmadan çalışıyor?

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel

teşekkür ederim ama orjinal cd den değil bu işi mp3 den yapmak istiyorum audio cd ye çeviriyorum olmuyor teşekkürler

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Olmayabilir, vaw formatında kayıt ederken uyumsuzluk yapar, cd çalar okumaz.

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel

bu konuda yapılacak birşey varmıdır mp3 cd sini audio dönüştürüp cd çalarda dinleyebilirmiyiz birde hocam bugün fark ettim araçı çalışırken park ettim eksoz dumanı atılan yerdeki aspaltı ıslatmış bu durum normalmidir????

Yorum bağlantısı
Alper Dereli

Benim cd çalar birtek yeniden yazılabilir cd leri okuyordu. Düşük hızda yazmayla da olmazsa bir tane -RW cd alıp deneyin.

Yorum bağlantısı
Orhan Zengin

mp3 formatında olduğu için çalmaz.

bir cd bir albüm olacak :kutlama:

Yorum bağlantısı
Guest Ercan Toprako?lu

nero programında müzik/ ses cd si yarat seçeneğini kullanırsanız tüm formatları track formatına dönüştürürsünüz. denenmiştir...

Yorum bağlantısı
Sait Ertürk

nero programı ile bu işi rahatça yaparsınız. istediğiniz mp3'ü audio track parçası yaparsınız

Yorum bağlantısı
Murat Karahan

Elinizden geldiğince kaliteli cd alıp yukarda söylendiği gibi en düşük hızda yazın.nero programında audio cd yap seçeneği var zaten.mp3 leri atınca kendisi track yapıyor zaten.sizin yapmanız gereken en düşük hızda kaliteli bir cd ye kayıt yaptırmanız.Philips in özellikle audio cd ler için ürettiği boş cd ler mevcut.

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel

Arkadaşlar ilginiz için teşekkürler. Ben de audio cd oluşturuyordum nereoda fakat çalışmıyordu. Bir de bu iş için uygun cd yi denemekte fayda var.

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel

iyi günler arkadaşlar, arabanın teyibi audio cd çalıyor. bende neroda media playerde , audio track oluşturup yaklaşık 15 tane müziği mp3 den audio cd ye çeviriyorum. bilgisayarımda başarılı bir biçimde çalıyor.yalnız aracımda bir türlü çalmıyor. ne denediysem olmadı. karbon cd kullandım kaliteli kalitesiz her türlü cd yi kullandım nerodada audio ya çevirdim bir türlü aracım cd yi tanıyıp çalmıyor.orjinal audio cd taktığımda çalışıyor kendim çekme yapamıyorum bunun nedenini bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim teşekkür ederim....

Yorum bağlantısı
Can Karacaer
(düzenlendi)

Ben kendi yazğım CDleri dinliyorum arabada. Teybin markası ne?

tarihinde Can Karacaer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel
Ben kendi yazğım CDleri dinliyorum arabada. Teybin markası ne?

teyibin markası 98 mondeo ghia üzerindeki orjinal teyb var 6 lı cd çelincırlı

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Turgay bey bu forumda üyeler genelde bütün konuları okurlar.Aynı konuyu farklı bölümlerde açmayın lütfen.Konularınızı birleştirdim.İyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
iyi günler arkadaşlar, arabanın teyibi audio cd çalıyor. bende neroda media playerde , audio track oluşturup yaklaşık 15 tane müziği mp3 den audio cd ye çeviriyorum. bilgisayarımda başarılı bir biçimde çalıyor.yalnız aracımda bir türlü çalmıyor. ne denediysem olmadı. karbon cd kullandım kaliteli kalitesiz her türlü cd yi kullandım nerodada audio ya çevirdim bir türlü aracım cd yi tanıyıp çalmıyor.orjinal audio cd taktığımda çalışıyor kendim çekme yapamıyorum bunun nedenini bilen arkadaşlar cevaplarsa sevinirim teşekkür ederim....

Zaten kaliteli cd denediğinizi yazmışsınız..

Bunu tekrar etmeyeceğim.

Yavaş yazın.. En yavaş hızda yazın..

Bir temizleme cd'si ile Changer'ı temizleyin.

Media player ile yazmayı da deneyin..

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel
Turgay bey bu forumda üyeler genelde bütün konuları okurlar.Aynı konuyu farklı bölümlerde açmayın lütfen.Konularınızı birleştirdim.İyi forumlar.

kusura bakma arkadaşım formda yeni olduğum için nereye ne konu açacağımı bilemedim oyüzden böyle oldu. amacımız bilgi paylaşmak yanlış yere yorum yapmak değil...

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel
Zaten kaliteli cd denediğinizi yazmışsınız..

Bunu tekrar etmeyeceğim.

Yavaş yazın.. En yavaş hızda yazın..

Bir temizleme cd'si ile Changer'ı temizleyin.

Media player ile yazmayı da deneyin..

teşekkür ederim tekrar etmenize gerek yoktu sadece aracı yeni aldığımdan şöförlüğümde yeni olduğundan acaba mp3 den çevrilen cd ler kopya olarak gördüğünden araç teypleri bunu çalmıyor diye sorumu yeniledim cd changer temizlendi 4 x hızında kaliteli cd ye yazıldı media player neroda yazıldı olumsuz çalışmıyor...amaç bilgi paylaşmak!!!

Yorum bağlantısı
Murat Karahan
(düzenlendi)

Ben Memur Olmadan önce bilgisayarcı idim.Bazı sorunlu cd okuyucu ve dvd okuyucuların firmwarelerini güncellediğimde sorunlarım halloluyordu.Oto teyplerinde de firmware güncellemesi bir çok sorunu ortadan kaldıracaktır.Ama sorun bunu yapabilecek iyi bir usta.ford servislerine durumu anlatın ve teybin versiyonunu (firmware) güncellemeyi önerin belki yapıyorlardır.

Firmware Nedir?

PC bileşenleri üzerinde bulunan çeşitli donanımların işlevlerini nasıl yerine getireceklerini bildiren ve genellikle tekrar yazılabilir olan ufak kodlardır. Bir şekilde donanım bazında donanım sürücüsü olarak da düşünülebilir. Buna benzer olarak BIOS yazılımını örnek verebiliriz. Nasıl ki BIOS güncellemesi yapıyorsak aynı şekilde çeşitli donanımların da firmware güncellemelerini yapabiliriz.

Firmware Ne İşe Yarar?

Donanım bileşenleri üretildiklerinde donanım tarafının yanında bir de çalışmayı düzenleyen yazılım tarafıyla bezenirler. Böylece planlanmayan özelliklerin ve donanımsal hataların mümkün olduğunca yazılım güncellemesi yoluyla ortadan kaldırılması sağlanır. Örneğin belirli bir DVD-ROM okuyucunun yeni bir formattaki DVD ortamlarını okuyabilmesi sağlanabilir.

Firmware nedir ve Firmware ne işe yarar kısımları alıntıdır.

tarihinde Murat Karahan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...