İçeriğe Yönlendir

Vip

Abdurrahman Korkmaz

Recommended Posts

Abdurrahman Korkmaz

Herkese merhaba. 2007 model 110 glx model karamel sarısı aracımı vip olacak şekilde modifiye ettirmek istityorum. Aracın dışı için sadece siyah cam düşünüyorum. Fakat içine neler yaptırabileceğim hakkında fikrim yok. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

connectin stil paketindeki iç aksesaurları alın ve takın, hem güzeller, hem de ucuz.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Korkmaz

Özür dilerim, doğru anlatamadım. Mesela aklımda şöyle birşey var; bağajı iptal edip yolcu koltuklarını en arkaya almak, zemin döşemeyi halıflex benzeri kaplamak, lcd tv koymak vs. gibi. Bu şekilde yakışacak ve kullanışlı olacak şekilde neler yapılabilir, nerede yapılabilir. Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Stil paketteki tavan konsolunda, lcd koymak için yer de var, o yüzden yazmıştım, diğer koltuklar vs. yapılır, ama arka koltuğa oturmak isteyenin, kapıdan içeri sürünerek girmesi lazım?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tavan konsolu kesinlikle takılıyordur, ayrıca aksesuar yedek parça fiyatları ucuz , genel olarak bakmıştım.

Yorum bağlantısı
Oğuz Altınada

ertex ile görüşün onların hem işçilikleri iyi hem de uygun...

connectteki tek sorun arka kapıların dar olması.. uzun şase ise ama sorun yok onların kapısıda geniş..

eğer bagaj derdiniz yoksa arka dibe ikili koltuk yaptırın yani bağımsız ortada kol dayamalı olarak..

karşısındada bir tane dönen koyabilirsiniz..

ertex kış başında ikili koltuk için 600 dönen için 500 ytl gibi bir fiyat vermişti.. tabi ben doblo için konuşmuştum doblonun arka kısmında taban halısı, tavan kaplaması olduğu için başka masraf yoktu...

.

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Mehmet Ozyurek
Ayrıca, BiLo için northstara deri koltuk yaptırıyorum. Buradan ilan edeyim :p

Ya Sefa sat şunu bi 2.0 dizel mondeo al. :p

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...