İçeriğe Yönlendir

Benim alet Fiesta Sport

Eray Yılmaz

Recommended Posts

Eray Yılmaz

Teşekkürler arkadaşlar..

Keşke param olsa da blow off, marşpiyel, xenon, kolçak, gibi gibi off daha yapcak çok şey var ya iyiki sport aldık yoksa ben sanayiden cıkamıcaktım :)

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
Teşekkürler arkadaşlar..

Keşke param olsa da blow off, marşpiyel, xenon, kolçak, gibi gibi off daha yapcak çok şey var ya iyiki sport aldık yoksa ben sanayiden cıkamıcaktım :)

Saygılar..

bu iş böyledir bir kapıldımı geri dönüşü olmaz modifiyenin sonu olmasa gerek

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Hakketten de öle, bide aklıma takılıyor yaptıramadan duramıyom. yaptırınca da büyük bi zevk veriyo heleki ben uğraşıyosam.. ama ne varki para beni frenliyo daha cok kazanmanın bi yolu olmalı :):crazy:

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

bizden satıldı.çok severim ben fiesta s i .az yakar çok kaçar.güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
Tunahan Çınar

Çok güzel kazasız belasız inşallah bide konsolda farklı renk opsiyonları var mı fiesta s için

Yorum bağlantısı
Burak Balıkçı

Torpido rengi harika. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

fiesta s ler siyah,gri,karmen kırmızı satıldı.torpidoları kırmızı oluyor.

Yorum bağlantısı
Onur Demir
bizden satıldı.çok severim ben fiesta s i .az yakar çok kaçar.güle güle kullanın

Bu fusionun da "S" i varmıdırki alsam bende :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

1.6 tdcı dizel fusion alacaksın.seni o keser anca

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar allah size de ST versin :kafa:

Evet Mustafa Bey aracı otokoçtan aldım..

2007 nin başında sanırım konsol rengi siyah, 2007 ortalarından itibaren de kırmızı oluyor. yanlışım varsa düzeltin..

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Doğrudur.

Aklıma takılan bir soru var bu araçta 16" lastik ve jant var ama stepne 14". Neden 16"lik bi jant kullanmamışlar?

Benim lastiğim patlarsa ben bu stepneyi nasıl kullanıcam?

Saygılar..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Stepneniniz lastiği ile beraber yüksekliği aynıdır, muhtemelen 175/65/14 tür, maliyet artmaması için saç jantta 14 ebat kullanılmıştır, zaten stepneyi takarak lastikçiye gitme süresince kullanacaksınız.

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Ebatlarını bilmiyorum ama dediğiniz gibi eğer lastik patlarsa ben bu stepneyi geçici olarak kullanabilirmiyim yani bir sorun olmaz öyle mi? Ozaman tamam :nazar:

Saygılar..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Eray Yılmaz
(düzenlendi)

http://www.hepsiburada.com/special-uzatmal...uctid=otm301126

Linkteki kolçağı cuma günü sipariş verdim ctesi elimdeydi ama takma için zaman bulamamıştım, biraz önce taktım. Gayet güzel oldu. 35 liraya kolçak sorunumuzu çözmüş olduk.

Akşama fotoğraf çekip koyucam.

Edit:Link hatası

tarihinde Eray Y?lmaz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

güle güle kullanın güzel araç.. koltukları tam göremedim ama fiesta ST koltuğuyla aynı sanırsam...

Yorum bağlantısı
Eray Yılmaz

Teşekkürler İlker Bey, koltuklar biraz farklı.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Beyhan Yılmaz

Topçu tugayının aralarında mı oturuyorsun Eray? Genelde senin arabanın yanından geçiyorum (eğer buysa) ve acaba neden bu dar sokağa koyuyor diye düşünüyorum :) vede angelli olsa da diye aklımdan geçirmiyorum değil :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...