İçeriğe Yönlendir

Adsl tarifeniz nedir?

Ümit Yıldız

ADSL tarifeniz hangisi?  

205 oy

Bu ankete oy verme veya sonucunu görme izniniz yok Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Bahri Bulut
sınırsız ve nası 29 lira?

sınırdan kasıt download limitidir, download hızını kısıtlamak değildir?

Evet, ben de aynen öyle yazdım. Sınırsız download limiti ve aylık 29 Lira.

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
İsa Tuncer
Bu ay limitsize gectık

hatlarda sorun var bana çok geliyor elimi ayarlamam gerek healde

Yorum bağlantısı
Serdar Yeniçeri

Arkadaşlardan duyduğuma göre gsm operatörlerininde internet atağı önümüzdeki aylarda hızlanıcakmış. şimdi bile aslında cazip gibi 4GB sanırım 39 lira civarında.her yerden de girmek serbest :)

bu arada ev iş telefonunu kullanan arkadaşlar dakika limitli tarifelere baksınlar 200 dklık bir paket sabit ücretlerve vergiler dahil 23 tl..

Yorum bağlantısı
Ergin Şendağ

kablo net 512 hız 9.5 TL ama ttnet le anlaşmamızın bitmesine 14 ay var..ya sabır !

Yorum bağlantısı
Fatih Dokcan

Tellcom firmasi(superonline-turkcell) suan bazi bölgelerde fiber kablo dösemesi yapiyor ve telefon hattina gerek duymuyor.suan hizmet verdigi yerler sinirli fakat tarifeler telekoma göre daha iyi. Örnegin 5mbps sinirsiz 49 tl.bu tamamen dösemeyi bitirdiginde telekom biter :)

Linkide su: http://www.superonline.net/bireysel/ucretl...ber-double.aspx

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Mehmet Ezginler

Bizimki sınırsız telekom adsl kullanıyoruz 45 tl ödüyorum. mecburen sınırsız çünkü 2 tane canavar var( çocuklar ) 2 bilgisayarla sabahtan akşama kadar msn ,facebook resmen internete saldırıyorlar akraba,arkadaş,tanıdık,kim varsa sanal alemde yazışıyorlar bunlara sınırlı olsa dayanırmı ?gerçi ben çocukların bu kadar internete bagımlı olmasına karşıyım gözlerine yazık.ama çevre böyle olmuş her evde bilgisayar var hepside kendilerine göre birşeyler bulmuş zaman geçiriyorlar sanki bizim zamanımızda bilgisayar, cep telefonu vardı şimdi valla hepsinde var ama okul açılınca kısıtlama koyacam sadece hafta sonu (pazar) günleri izin verecem gerci okul notları süper karneler taktir böyle oluncada yaz ayında kısıtlama koymak zor oluyor :D

Limitli.

Gerci limitsizle bir fark yok ama...

Valla kullanmaya baglı çok fark var?limitsiz:45 tl ödüyorum önceden limitliydi 29 tl lik paket ama bana aylık 80 tl den aşşagı gelmiyordu fark burda var kotayı aşınca fiyat katlanıyor :)

Yorum bağlantısı
Çağatay Demir
(düzenlendi)
Bizimki sınırsız telekom adsl kullanıyoruz 45 tl ödüyorum. mecburen sınırsız çünkü 2 tane canavar var( çocuklar ) 2 bilgisayarla sabahtan akşama kadar msn ,facebook resmen internete saldırıyorlar akraba,arkadaş,tanıdık,kim varsa sanal alemde yazışıyorlar bunlara sınırlı olsa dayanırmı ?gerçi ben çocukların bu kadar internete bagımlı olmasına karşıyım gözlerine yazık.ama çevre böyle olmuş her evde bilgisayar var hepside kendilerine göre birşeyler bulmuş zaman geçiriyorlar sanki bizim zamanımızda bilgisayar, cep telefonu vardı şimdi valla hepsinde var ama okul açılınca kısıtlama koyacam sadece hafta sonu (pazar) günleri izin verecem gerci okul notları süper karneler taktir böyle oluncada yaz ayında kısıtlama koymak zor oluyor :D

Valla kullanmaya baglı çok fark var?limitsiz:45 tl ödüyorum önceden limitliydi 29 tl lik paket ama bana aylık 80 tl den aşşagı gelmiyordu fark burda var kotayı aşınca fiyat katlanıyor :)

bir yanlışlık olmasın. TTnet de adsl faturası en fazla 61 Tl geliyor diye biliyorum. ne kadar kullanırsanız kullanın

"Limitli paketlere abone olan müşterilerimize faturalanacak aylık toplam ücret (aylık ücret + kota aşım ücreti), aynı hızdaki limitsiz paketin aylık ücretinin % 25 fazlasını aşamaz. Yani 8 Mbps'ye kadar limitli paketler için (4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB) aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 61,25 TL'yi, 1 Mbps 4 GB, 4 GB (Plus) ve 6 GB kotalı paketler için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı 56,64 TL'yi ve 2 Mbps 4 GB ve 6 GB kotalı paket için aylık ücret ve kota aşım ücreti toplamı ise 79,76 TL'yi geçemez."

Kotaya göre 80 e kadar geliyormuş.

tarihinde Misafir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
  • 2 ay sonra...
Firuz Şahin

Uydu net 1 GB hız ve sınırsız paket ayrıca kablo tv de beraber aylık 39 tl kampanya ile bağlanmıştım

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen
(düzenlendi)

Quicknet fiberoptik 10 mb ,5 gb 29.90 ödüyoru

tarihinde Mustafa G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
TTNet'in limitli paketine 29 TL ödüyordum ama son ay faturam 26.75 TL geldi.

2-3 TL lik bir indirim yapıldı..

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Caner Üstün

Tamamen kişinin interneti kullanma amacına bağlı bir olay. Ben film indirmiyorum 26 tl. limitli bize şu an yetiyor.

Yorum bağlantısı
Remzi Erkesim

ben quiknet kullanıyorum, 20 Mbit 39 lira ama aylık 10 gb kotalı

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...