İçeriğe Yönlendir

İzmir'de hangi trafik şubesinde ruhsat hızlı çıkar

Akif Özkan

Recommended Posts

Akif Özkan

Selamlar.

Arkadaşlar İzmir'in hangi trafik şubesinde ruhsat daha hızlı çıkar?Ben Yenişehirde 1 gün sürüyor diye biliyorum.Diğerleri nasıldır bilen duyan?

Yorum bağlantısı
Burhan Düver

uğraşma ver bir takipçiye haletsin ,kendin uğraşırsan daha pahalıya geliyor.

Yorum bağlantısı
Nurhak Çelik
Selamlar.

Arkadaşlar İzmir'in hangi trafik şubesinde ruhsat daha hızlı çıkar?Ben Yenişehirde 1 gün sürüyor diye biliyorum.Diğerleri nasıldır bilen duyan?

işlemi hangi şubeden başlatırsanız başlatın yenişehirden geçmesi gerekiyor..

Yorum bağlantısı
Mustafa Yiğit

en hızlı merkez trafik yani yeni şehir

diğerleri çooooooook yavaştır.ama o sizin isteğinize bağlı değil.noter satışında ne adres verdiyseniz oranın tescilinde yaptırmanız gerekmekte

Yorum bağlantısı
Akif Özkan

Aslında yapmak istediğim bugün öğleden önce kredisi kapatılan ama rehin işleminin yarın sabahtan kaldırılcağı söylenen aracı öğleden önce kendi bankamın kredi başvurumu öğleden sonra sonuçlanmak üzere incelerken aracı satışa hazır duruma getirmek.Mesajlarda belirtilği gibi satıcının rehinli ruhsatının direk alıcıya satış yapbilmesi için i ruhsat ile birlikte borcu yoktur evrağıyla beraber trafik şubeden satışı yapılabilir şeklinde bir evrak istiyor.Yada ben yanlış anladım noteri.Malesef ki bir çok aldatmacanın yapıldığı bu işlemi sonlandırmak istiyorum.Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...