İçeriğe Yönlendir

İç aydınlatma

Eren Çiftçi

Recommended Posts

Eren Çiftçi

arkadaşlar benım 2006 connetımın iç aydınlatma lambası ortadaa ıkenn kapılarr acılnca yanması gerekıyor bazen yanıyor bazen yanmıyoor benımm bıldıgım kadarıyla radyodan ayarlanıyomus ama bı turluu ayarlayamadım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
arkadaşlar benım 2006 connetımın iç aydınlatma lambası ortadaa ıkenn kapılarr acılnca yanması gerekıyor bazen yanıyor bazen yanmıyoor benımm bıldıgım kadarıyla radyodan ayarlanıyomus ama bı turluu ayarlayamadım bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

Merak ettim, diğer dillerde de chat dili dediğimiz abukluk var mı.. ?

Bazen yanıp bazen yanmıyorsa sorunludur.. Sorunda mnuhtemelen kapı müşürlerindedir.. Tüm kapılarda denediniz ni. ?

Yorum bağlantısı
Uğur Aksoy

kötü bir ihtimalde kilometre saati arkasında bulunan beyinde,zamanında aynı problemi bende yaşamıştım,servis garantiden değiştirmişti.

radyodan ayarlandığını ilk kez duyuyorum !!!.

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

Evet denedim Mehmet bey mesela arka sürgülü kapıyı actığım an yanıyor ve sönuyor öbür kapıları actığım zaman yanmıyor.

Yorum bağlantısı
Eren Çiftçi

bencede kapı müşürlerinde sorunn var garantisisde bıttı dısardaa yapsam kaça mall olurr ??

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Aysan Bulca

Merhabalar

arkadaslar bildiginiz gibi bizim bu connectlerde torpido ve küllük gibi basit bölümlerde çok ufak bir detay olsada aydınlatma yok!!

buna bir çözüm ararken birkaç çözüm buldum ama bunu nerden temin edecegimi bilmiyorum fikri olan varmı linkleri asagıda paylastım saygılar...

http://www.ozmena.com/elektronik-projeler/...tma-146446.html

http://www.biltek.tubitak.gov.tr/gelisim/e...cekmece_LED.pdf

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...