İçeriğe Yönlendir

Bagaj Kapağı Otomatik Modifikasyonu

Alper Özden

Recommended Posts

Burak A. Hayri

Halatın cektiği yer 2. Resimdeki yer yani kilidin orda yer var zaten

Merhabalar.

Halatı nasıl bağladınız ve nerelerden geçirdiniz? Hakikaten bu bagaj açmayı kontakla yapma olayı eziyet. Yerleri hazır mı? benim araç 1997. Yardım edebilir misiniz?

Yorum bağlantısı

Merhabalar.

Halatı nasıl bağladınız ve nerelerden geçirdiniz? Hakikaten bu bagaj açmayı kontakla yapma olayı eziyet. Yerleri hazır mı? benim araç 1997. Yardım edebilir misiniz?

açıkçası ben yapmadım yaptırdım ama yapılabilir bir şeymiş yerler hazır sayılır sadece motoru tutturmak için 2 tane delik deldiler o kadar kilitte bir adet boş yer var oraya halatla bağladılar birde elektrik çektiler ön sigortaların ordan 

Yorum bağlantısı
Burak A. Hayri

açıkçası ben yapmadım yaptırdım ama yapılabilir bir şeymiş yerler hazır sayılır sadece motoru tutturmak için 2 tane delik deldiler o kadar kilitte bir adet boş yer var oraya halatla bağladılar birde elektrik çektiler ön sigortaların ordan 

Uğraşıcaz artık bakalım. Bunu çözersek iyi olacak. Çok teşekkürler.

Birşey daha soracam; Halat nasıl bir halat? Özel birşey midir? Nerden edineceğiz?

Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Yok ya halat bildiğiniz bisikletlerin fren halatları varya o türden bişi

tarihinde Beyazıt Gündem tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Burak A. Hayri

Tamamdır kaptan bakıcam artık nasıl yapıcaz. Kendim bir uğraşayım, sonra olursa paylaşırım.

Yorum bağlantısı
Harun Cenik

Halatın cektiği yer 2. Resimdeki yer yani kilidin orda yer var zaten

2. resimdeki beyaz plastik malzemede anahtarla açtığımız zaman çekilen halat bağlı. Orada bir tek delik var onuda anahtarın halatı kullanıyor. Bizim pompadan getireceğimiz halatıda aynı yerden mi geçireceğiz ? deliği genişleteceğiz anladığım kadarıyla :s

Resimdeki Kırmızı halatıda çözebilmiş değilim :)

Yorum bağlantısı
Harun Cenik

Abiler bu konu unutulmuş, fotoğraflar gitmiş. güncelleyebilecek biri var mı? 

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Bora Garip

bende böyle birşey yapmak istiyorum ama tam olarak anlayamadım.Merkezi kilit motoru sadece yeterlimi merkezi kilitle kapıları açtığımızda bagajda açılacak mı anahtarsız olarak ?

Yorum bağlantısı
Gökhan Tongay

raze7egu.jpg

bizim sistem söyle çalışıyor.

Anahtar kilite bağlı ayağı döndürüyor bu dönmenin geri gelmesi için yay ya da tel ne var ise anahtarın döndürdüğü sistemi geri çekiyor.

10629778_10154826691455445_8645760822636

sadece burada önemli olan motorun yeri ve telin mekanizmaya bağlantı şekli.Bunu doğru yaparsak motoru çalıştırabiliriz.ben cumartesi günü gene gidicem bir kere daha deniycem şansımı.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...