İçeriğe Yönlendir

Arka tamponu da kaybettik

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Sani Gerşon

çağlar bey, çok geçmiş olsun, size bir şey olmaması önemliydi zaten.

o yaştaki aracın tamponları orjinal olarak bulunuyor mu?

allahtan 2.5 luk güme gitmemiş :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Arka tamponu orjinal olarak buldum bile. Bu arada keşke 2.5 la olsaydım, ön ve arka tamponları yenilerdik daha çok sevinirdim :D ayrıca bu 96 yı uzun süre kullanmayı düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Şafak Uçar

Geçmiş olsun Çağlar abi.Nasipte tamponları yenilemek varmış.Sana birşey olmasın.Gerisi bi şekilde hallolur nasıl olsa...

Yorum bağlantısı
İlkay Alpertonga

Çok geçmiş olsun,

Sizinkide büyük şanssızlık, her iki mondeoda da durduk yere.

Cana geleceğine araca gelsin diyelim nasıl olsa tamir edilir.

Saygılarımla,

İlkay Alpertonga

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Çağlar abi geçmiş olsun.Sende kaç tane ford var abi sorması ayıp. :p bu s-max ve 2.5 luk dışında bi araç herhal..

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Çağlar Bayur

Bu kazada arka tamponu kaybedip, bagaj ucunda ve tampon arka sacında deformasyon yaşamıştık:

grnt049hr7.jpg

İşlemleri kaskomdan yaptım, karşı tarafın trafik sigortasına rucu edecek yani hasarsılık da bozulmadı, ksakonun bu gibi faydaları da var. Otokoç İstinye de detaylı-özenli ve zaman kısıtlaması olmayan bir çalışma ile sonuç:

1005035.jpg

Dış detay temizliği de yapmışlar , sağolsunlar, yazlık lastikler de takıldı, yaza hazır gibiyiz:

1005045c.jpg

Üç kardeş yan yana:

1005041.jpg

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)
Otokoç İstinye de detaylı-özenli ve zaman kısıtlaması olmayan bir çalışma ile sonuç:

Dış detay temizliği de yapmışlar , sağolsunlar, yazlık lastikler de takıldı, yaza hazır gibiyiz:

Çağlar bey, Servis müdürü olabilmek için gerekli şartlar nelerdir.? Bilgilendirirseniz sevinirim..

Hadi biz olamadık çocuklar olsun bari.. :)

Güle güle kullan.. :p

Edıt: Bilgilenirseniz>Bilgilendirirseniz..

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Hey allahım, arabaya bak yahu. :) Benim takacan da boyanınca böyle olcak mı ki? :p

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

ben şanslıyım celica yı yakından görebildim,var mı başka şanslı benim gibi :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Celica bir tanedir, aslında 3-4 tane falan var galiba İstanbul da

Servis müdürü olmak için : :fool::p:punish::) gibi işlemlerden başarı ile geçmek lazım,

veya piyasadaki çoğu müdür gibi: :coffee: olmak kafidir.

Arabayı bir daha boyatırsam fena halde kapsamlı olacağı için şimdilik dokunmuyorum, beyaz ve mavi gibi renkler olabilir :)

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Beyaz üstü mavi şeritler veya tam zıttı. :) Şeritleri ruhsata işlemiyorlar bu arada. Çift renk olarak da kabul görmüyor. Polis sıkıntı çıkarır felan dediler. Arada bilgi vereyim dedim. :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Orjinali budur derim, zaten anlamazlar. Artık bu kasa Mondeo yu ilk defa görenlere rastlamaya bile başladım.

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

MKI mondiyle MKII mondinin tek farkları far ve stop grubunun farklı olması oysa. :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...