İçeriğe Yönlendir

Bu da benim arabam

Eyyüp Çelik

Recommended Posts

Engin Özarı

Bence sade hali daha güzel. hayırlı olsun Kazasız günler...

Yorum bağlantısı
Taha İlgen
Bence sade hali daha güzel. hayırlı olsun Kazasız günler...

+1

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu

Hayırlı olsun . iyi günlede kullanın . bence orjinalliğini bozmayın :):nazar::nazar:

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

Sıfır arabanın mod.umu olurmuş.Güle güle binin işte.mod larla daha sonra uğraşırsınız.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel araç mod ile uğraşmayın herşeyiyle yeteceğine eminim.Bu arada camlar mavi mi? Fotodan mı?

Yorum bağlantısı
Eyyüp Çelik

Hepinize teşekkür ederim..

Cümlemiz kazasız kullanırız inşaallah...

Hayırlı uğurlu olsun.Çok güzel araç mod ile uğraşmayın herşeyiyle yeteceğine eminim.Bu arada camlar mavi mi? Fotodan mı?

camlar orjinal mavi.

Yorum bağlantısı
Ömer Gürgen

ihtiyaç duyduğum araçlardan birisi. maşallah. orjinalliğini bozmayın bence.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

Göstergelerin güncel focustakilerle değiştirilmesiyle c-max daha güzel olmuş :) Kazasız belasız kullanmanız dileğiyle ...

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Güle güle kullanın...Modla uğraşmayın çok güzel böyle araç....Eksiğide yok gibi...Dıyarbakırın neresindesiniz?

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Güle güle kullanın. Fikirler:

1. Jantları daha kolay temizlenen bir Oz modeli ile değiştirin, eskiler sıfır olduğu için satabilirsiniz de

2. Bagaj aktif wofer montajı

Camlar çok güzel duruyor, opsiyon mu yoksa bu kadar mavimiydi de biz mi fark etmedik?

Yorum bağlantısı
Fazlı Özdemir

Güle güle kullanın. Herşey yerinde bence. Hatta bi türlü focusa yakıştıramadığım jantlar bile cmax te güzel durmuş.

Yorum bağlantısı
Eyyüp Çelik
Güle güle kullanın...Modla uğraşmayın çok güzel böyle araç....Eksiğide yok gibi...Dıyarbakırın neresindesiniz?

teşekkürler . d.bakır.merkezde

Güle güle kullanın. Fikirler:

1. Jantları daha kolay temizlenen bir Oz modeli ile değiştirin, eskiler sıfır olduğu için satabilirsiniz de

2. Bagaj aktif wofer montajı

Camlar çok güzel duruyor, opsiyon mu yoksa bu kadar mavimiydi de biz mi fark etmedik?

teşekürler.

bilmem jantlar çok hoşuma gitti.güzel görünüyor. ayrıca bagaj bana lazım. o alana dokunmak isyemiyorum.

camlar orjinal .dokunmadım.kendisi bu kadar mavi.

Yorum bağlantısı
Bilal Çolak

araciniz cok guzel masallah kaliteli ve en acigindan cam filminden baska hic bir ihtiyaci yok bence

Yorum bağlantısı
Levent Eksen

Güle güle kullanın, çok şık araç..

Güle güle kullanın. Herşey yerinde bence. Hatta bi türlü focusa yakıştıramadığım jantlar bile cmax te güzel durmuş.

Bu jantlar Focus Titanium'un tırt jantlarından değil, C-Max'tekiler hem 17 inç,hem kol sayısı farklı, hem de dış yüzeyi parlak..

Camlar yeni Mondeo Titanium'daki gibi mavi, hatırlarsanız Mercedes'te kullanıyordu bu tarz cam E serisinde.. Çok değişik ve çok güzel bence, film olayını kökünden rafa kaldıracak bir renk tonu..

araciniz cok guzel masallah kaliteli ve en acigindan cam filminden baska hic bir ihtiyaci yok bence

Bu camlara film yapmak katliam olur.. :rofl:

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun,kazasız belasız güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

arabanın herşeyi var zaten sade durumu daha güsel bence...kazasız sürüşler, olsun hayırlı olsun.. :D

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

güle güle kullanın ilk olarak plakalık iptali olabilir ama fazla bir şey gerekmeyecektir diye düşünüyorum ,zaten donanım iyi

Yorum bağlantısı
Onur Göktepe

hayırlı olsun darısı başımıza;

modifiye olarak hafif krom kaplamalar abartmadan fena olmaz gibi görünüyor.

Güle güle kullanın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...