İçeriğe Yönlendir

Torpido gövde çerçeve mahvoldu

Guest Ercan Toprako?lu

Recommended Posts

Levent Temel
bende bundan kullanıyorum kavun kokuyor cok güzel bence.. daha kötü diyende olmadı

Bende bunu kullanıyorum.Kavunlusunu aldım.Bu seferde arabanın içi Cuma pazarı gibi kokuyor.Bitti bi daha almadım.En güzeli alacan bi hacı yağı dökecen paspasa 6 ay mis kibim kokar :unsure2:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Glade zaman ayarlı oda spreyi. 9.90. Benim arabayı anca o kesiyor. Sigara vs kokusuna bu top gibi olan kokularda faydasız. :p

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

Baba Tiftikle birlikte içince zaten hayretmiyor bu kokular. :p Tek başıma anca 1 bilemedin 2 sigara içerim arabada. O olunca sayamıyorum. :)

Yorum bağlantısı
Ahmet Kalkan
bende bundan kullanıyorum kavun kokuyor cok güzel bence.. daha kötü diyende olmadı

Bu nereye takılıyor ?

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
Yuh. Babanın yanında sigara ha. Ulen başına taş yağacak.

Yok abi şaka bi yana,babamın yanında değil bi tek yaşça çok büyük olan kimsenin yanında içmem sigara.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay

Bu airwick mango kokusu gerçekten güzel ama araca zarar vermeyelim derken Allah korusun kendimize zarar verebiliriz.

İyice sabitlemek lazım ki yerinden oynayıp sağa sola çarpmasın.

Yorum bağlantısı
Kıvanç Palamutlu

benimde aynı şekilde koku akmıştı. bostancıda özel bir serviste sökülüp, zımparalanıp, astarlanıp aynı renkte boyandı, başka bir işlem için gitmiştim konsolu boyamaya para almadılar. birebir aynı renkte boyuyorlar ve parçanın kendisinden ucuza geleceğine eminim

Yorum bağlantısı
Cüneyt Yiğit

benimde kabarma var kıyılarında autoking söktürüp getir boyarız orginal de olur demişti daha yaptırmadım

Yorum bağlantısı
Guest Yusuf Y?lmaz

Izgaraya takılan kokuların,içinde koku olan cam şişesi güneşte mercek etkisi yaparak ızgaralarda erime yapıyor.Bizim bir arkadaşın başına gelmişti kullanmamak lazım.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Izgaraya takılan kokuların,içinde koku olan cam şişesi güneşte mercek etkisi yaparak ızgaralarda erime yapıyor.Bizim bir arkadaşın başına gelmişti kullanmamak lazım.

kesinlikle katılıyorum bende gördüm böyle bir durum..

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Haluk Şahiner

Merhabalar

öneriler üzerine bu airwicklerin kavun kokulusundan aldım bende. kol dayamanın altındaki bardaklığa (focus II) koydum kapağın kenarlarından bardaklığa akdı. aldığım yere götürdüm çatlak herhalde diye değiştirdim. ikincisi de aktı. aktığında da bayıltacak düzeyde kokuyor.

anlayamadın nerede yanlışlık. fikri olan var mı?

Yorum bağlantısı
Erhan Bulut

Kavunlu değil de naneli olsa akmazdı, sorun kavunlu olması :nazar:

Şaka bir yana, araç içinde sıvı formdaki kokuları kullanmamak lazım. İlla kullanılacaksa jöle kıvamında akmayan tipleri var onlar tercih edilebilir. Kağıda emdirilmiş kokular (benzinliklerde dağıtılanlar vs.) veya oda spreyi gibi kokular kullanılabilir. Ben hiçbir şey kullanmıyorum, çok fena baş ağrısı yapıyor bende. Yakıt alınca verdikleri küçük çamaşır deterjanlarından bir iki tane bagajda duruyor sürekli. Onlardan yayılan koku ihtiyacı gideriyor.

Yorum bağlantısı
Yurdaer Elay
(düzenlendi)
Merhabalar

öneriler üzerine bu airwicklerin kavun kokulusundan aldım bende. kol dayamanın altındaki bardaklığa (focus II) koydum kapağın kenarlarından bardaklığa akdı. aldığım yere götürdüm çatlak herhalde diye değiştirdim. ikincisi de aktı. aktığında da bayıltacak düzeyde kokuyor.

anlayamadın nerede yanlışlık. fikri olan var mı?

İç mekanlarda sabit durması için tasarlandığı için akması gayet normal. Eğer kullanmaya devam edecekseniz en güzeli plastik kapağı en üstünden birkaç yerinden delerek tekrar takmanız. Hem akmasını önlersiniz hem de kokunun dışarı aşırı çıkmasını engellersiniz.

Bence en güzeli aynaya asılan kokular. Ben 2 ay önce Ocean Mist diye bir koku aldım hala her arabaya bindiğimde mis gibi kokuyor :nazar: Kokunun üzerindeki naylonu kademe kademe aşağı çekiyorsunuz kullandıkça. Tavsiye ederim :nazar:

tarihinde Yurdaer Elay tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

ben de aynen öyle yaptım Yurdaer bey. koku çok yayılmasın diye üst kapağını deldim. eğer bu ürün titreşime uygun değilse sabit durması gerekiyorsa millet nasıl kullanıyor arabada herkese tavsiye ediyorlar onu anlayamadım. hatta bir tane kesmez minimum iki tane alın diyen bile var :nazar:

neyse vazgeçtim artık kullanacak kişi dikkatli olsun..

Yorum bağlantısı
Gökhan Uçak
Izgaralara asılan kokulardan kullanmışsınız herhalde....

Geçmiş olsun.

Oldum olası nefret etmişimdir onlardan.

Arabanızın güzel kokmasını istiyorsanız aşağıdaki kokuyu tavsiye ederim.

Airwick Decosphere

decospheretrodn8.jpg

ben bundan kullandım ama bu da bardaklığa aktı ve kocaman koku 3. gün bitti. neyseki bardaklığın içinde o siyah koruma var da birşey olmadı

Yorum bağlantısı
Yakup Başaran

Pisuvarlara atılan bilya gibi ernet felan denen koku gidericilerden bagaj içerisinde uygun bir yere koyun (açık bir küçük kutuyada olaiblir). meret öyle bir yayılıyorki ortam kokusu değişiyor. akarı yok kokarı yok temiz iş. ARa sıra değiştirin tabi.

Yorum bağlantısı
Haluk Şahiner

Gökhan bey ben de aynı kokuyu kullandım. kolçağın altındaki bardaklığa koymuştum. 2 gün içinde bardaklığa akdı ama plastiğe zarar vermedi. tekrar deneyeceğim akarsa resim koyarım.

Yorum bağlantısı
Gökhan Uçak
Gökhan bey ben de aynı kokuyu kullandım. kolçağın altındaki bardaklığa koymuştum. 2 gün içinde bardaklığa akdı ama plastiğe zarar vermedi. tekrar deneyeceğim akarsa resim koyarım.

bardaklığa akınca ben en son gazete kağıdına sarıp bagajda sabitledim ve en iyi sonucu orada aldım. bagaj aracın içi kadar ısınmıyor sanırım orada akma da olmadı, yeteri kadar koku da verdi.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...