İçeriğe Yönlendir

17M Granada Hararet :(

Tolga Üngör

Recommended Posts

Oğuz Yiğit
teşekkurler tavsiye için. aractaki problemleri hararet yuzunden yasıyoruz... yeni radyator taktık ama istedigimiz radyatoru takmıyolar. artık uzerine dusecem bu aracın :D

Bende Granada var, forumda belki gormussundur, ben aracima tup taktiracaktim, sonra arkadasim Granadasina (1.7 benzinli) tup taktirdi, bir yil kadar rahat bindi sonra bahsettigin arizalarin aynisi onda da gerceklesti, hatta diyaframi deldi, yag yakmaya basladi, cekis dustu, elektrik sorunu cikti, sarj dinamosu bitti, aku bitti. Marsa basa basa gaz halati sertlesme yapiyormus dedigine gore, sicakken motor vites kolunun ordan yanik yag atmaya baslamis, karburator cift bogaz kurutmus ve bozmus. Bu yuzden aracin motoru komple indirildi, tekrar parca istedi, yapildi, eski randimanina hala kavusamadi. Radyator degisti, dunyanin masrafini yapti yine olmadi. Sonra araci hurdaliga goturup birakti, yaptigi tum harcamalar bosa gitti. Sana gecmis oldun diyorum, aracini tekrar ayaga kaldirmak istiyorsan, motoru cikaracaksin, yeni guzel bir V motor bulup (tup degmemis, V6 olabilir) onu koyduracaksin, trafikten kaydini islettikten sonra bineceksin, yoksa sonu arkadasiminkine doner. Bence fazla para harcama, temiz cikma motor tak, orjinal motor ankara ivedikte Oto Abdullahta var. Ondeki davlumbazi sokersen uclu super V6 radyatorounu taktirabilirsin.

Saygilar.

Yorum bağlantısı
Tolga Üngör

Gercekten cok cok saol yiğit arkadasım. Tup takıldıgından bu yana acayip sorunlar cıkarmaya basladı. Daha fazla hasar olmadan benzine donmek lazım. Zaten aklımda 2.3 v6 var. Sen Ankara da oldugunu soylemisin yeni motorların. ama ben izmirdeyim. ankaraya masraf cok cok fazla olacak.ayrıca aracı ne kadar otomatik yapabiliriz? camlar vs. olursada ne kadar masraf olur acaba? simdiden bilgilendirirseniz sevinirim. ona gore hazırlık yapayım. tesekkurler

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...