İçeriğe Yönlendir

Ford Focus C-max Ghia Için Mercekli Far

Lokman Ceritlioğlu

Recommended Posts

Lokman Ceritlioğlu

Mercan otosanda bu parçadan başka yok :D Muhsin bey vazgeçerse servisi iade yapacak bizim servis alacak etmesse bana parça yok :p

Yorum bağlantısı
Muhsin İpek

iade edemiyorlarki..! servisteki arkadaş bana " Abi senin için getirttim normalde böyle bir işlemi yapmam için önce kapora alıyoruz ( yeni uygulama artık böyle imiş ) bu parçayı da ilk defa gördüm, olan bana olacak " dedi. Eğer almak isteyen arkadas varsa yardımcı olmak isterim, ki bende bu eziklikten kurtulayım

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Muhsin bey benim servis beni aradı elinde parça olan servis parçayı takamamışlar bu yüzden teslim edeceklermiş, bunu bekliyoruz dediler :D

Yorum bağlantısı
Muhsin İpek

çok sevindim. Şu an bir yandan mord müşteri ilişkilerindeolan bir arkadasım var facebook da ona aktarıyorum bir yandan :D) Sevindim bu mesajınıza lokman bey

Yorum bağlantısı
Muhsin İpek

eğer sorun olursa

parça Gürbaşlarda mevcut. telefon numarası 0216 46013 00 /132 Sibel hanım ile görüşün. Benim ismimi verin konudan haberdar. Bir yandan ona yzıyorum şimdi :D

Bu arada yeni kasa c-max ler de geliyormus Lokman bey değişmeyi düşünüyormusunuz, ani diyorum değişin de farları ben alayım :p)

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Teşekkürler Muhsin bey. bizim servis dediğim gibi o servisin iadesini bekliyormuş.

değişim konusunda, yarın sayısal lotodan ikramiye çıkarsa söz farları size hediye edceğim :D yoksa başka türlü yeni c-max alamayız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...