İçeriğe Yönlendir

99 mondeo komponent yardım

Gökhan Ünal

Recommended Posts

Gökhan Ünal

merhaba arkadaşlar bugün arabama for-x 5*7 komponent takımı aldım yanlız o kare kutu filitreymiş herhalde onu taktığımda arabadaki hoparlörler çalmadı fakat o filitre söküldüğünde hoparlörler çalıyor bunu illaki anfiyle mi beslemem gerekiyor.filitresiz kullansam hoparlöre bi zararı olur mu??bu arada teybim orjinal rds 5000 yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

saygılarımla

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Crossover dir adı. Yanlış bir bağlantı yapmışsınızdır, ayrıca o crossover olmadan çalmayın, tizleriniz, baslarınız kısa sürede yanar, hatta tizler çoktan yanmış ta olabilir!

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

çağlar abi anfi mi almam gerekiyor kompenentleri alırken denedik çalışıyordu evde müzik setine bağladım o zamanda çalışıyordu yanlız arabada çalışmadı şu anda da crossoverde bağlantı hatası yaptığımı sanmıyorum şu anda crossover bağlı değil inşallah bişey olmamıştır.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Filtre yerine direnç bile bağlasınız olur...Teyp çıkışıyla yanmaz.4 takım kullandık teyp çıkışıyla komponent yanmadı...

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Filtre yerine direnç bile bağlasınız olur...Teyp çıkışıyla yanmaz.4 takım kullandık teyp çıkışıyla komponent yanmadı...

teybin direk çıkışı ile yanmaz sinan haklı ama bana kalırsa illaki amfi alın yoksa compenantlara boşa para vermiş olursunuz.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
teybin direk çıkışı ile yanmaz sinan haklı ama bana kalırsa illaki amfi alın yoksa compenantlara boşa para vermiş olursunuz.

+1 amfi için mid takımı makbuldur...Komponentte teyp çıkışı ile kullanılıcaksa teyp çıkışı için üretilen modeller vardır max 50w gibi... Tam perfomans için yoksa 17w besleyen teybe 200 w takmak mantıksız olur.

Yorum bağlantısı
Gökhan Ünal

zaten aldığım yer tavsiye etti anfiyi ama şimdilik böyle idare etcem ilerde inşallah anfi ile besliyecem verdiğiniz çok değerli bilgiler için hepinize teşşekkür ediyorum.birde konuyla alakasız ama buluşma yapılacak mı haberiniz var mı bu konuda.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...