İçeriğe Yönlendir

ZX3 Focus + Beyaz

Mehmet Taner Kadak

Recommended Posts

Burak Karadeniz
(düzenlendi)

Güle güle kullanın, o panjurun arkasındaki sinyal lambası gibi olan lambalar orjinal mi?

Birde 2000 model focus da ön camlar manuel mi :)

tarihinde Burak Karadeniz tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Saf kan American olunca camlar manuel oluyor :)

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Tamponları kargolayın ben burda karşılar, onlara çok iyi bakarım. Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Tayfun Yeşil
Tamponları kargolayın ben burda karşılar, onlara çok iyi bakarım. Güle güle kullanın.

eminim bakarsın çağlar abi.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
(düzenlendi)

Cok tesekkur ederim.

Biraz arabadan bahsedeyim cok yavan olmus bu resimler :)

Araci alir almaz sokulmesi kolay tum trimleri soktum her tarafi kahveydi. Koltuklari temizleyemedim uzerinde ortepedik kilif aldim. Yazin koltuklari cikarip tazyikli suyla yikamayi dusunuyorum.

ABS Klima 2 Airbag mevcut. Merkezi kilit ve otomatik cam yok. Bunlar planladigim modlar.

Aracin alt transmission ve surucu tarafi motor kulagi hasat durumdaydi. Hele sabahlari binmek zulumdu. 2 sini 96 dolara aldim ve kendim degistim. Degismesi cok basit ama alet isler el ovunur diyim kisaca.

Z rotlari ses yapiyordu 2 sinide soktum attim.

Aracin agir bir rot ayarina ihtiyaci var zira arka sag teker bariz yamuk duruyor ve on sag teker 8 ciziyor. Galiba 8 cizen tekerin tek cozumu yenisini almak olacak.

Nasipse 1-2 ay icinde pizza dagitmaya basliyacagim basima is acmadan mutlu bir beraberlik yasarim insallah :) :)

tarihinde Mehmet Taner Kadak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Z-rotlar yoksa, viraj demiri nerede ve yol tuşunuz olumsuz etkilenmiş olmalı?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

bu tampondan bende olsa araç tam amerikan olur önden şimdi sizin ön sinyaller çift flamalı mı yani parklarda ona mı bağlı bende yapayım bizimkine dicem ama türkiyede gitmez heralde karşıdan gelenler çözemez ne olduğunu

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak

Panjurdaki lambalar hem park hem sinyal lambasi. Farlarin icinde park lambasi yok.

Z-rotlar yoksa, viraj demiri nerede ve yol tuşunuz olumsuz etkilenmiş olmalı?

Viraj demiri yerinde duruyor. Yol tutusunda hic bir kayip hissetmedim. Henuz virajli bir yola rastalamadim burada ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Taner Kadak
Hadi hayırlı olsun MTK , güzel seçim yapmışsın ;)

Sagol Cub tesekkur ederim :)

Tırt ;)

Tirt az gelir buna :D

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca
(düzenlendi)

Sanırım çok ucuz aldınız 3000-4000 $ civarı zira araba çok yorgun görünüyor,umarım kısa zamanda svt ye terfi edersiniz,size kolay gelsin

tarihinde Musa Can Koca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Tanerrrr ne güzelmiş ya ;) Güle güle kullan...Valla planımı sen gerçekleştirdin bi daha kanadaya gittiğimde manuel almayı ıstıyorum bende :D

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Güle güle kullan. İşini görür bu araba.

Bu tampon kombinasyonuna sahip sedan bi focus geçti geçen gün bankanın önünden TR plaka. Ön ızgara sinyalleri dahi aynıydı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Güzel araba Memer.. bin işte... Yavaş yavaş yavaş ta topla modifiye et.. Bir kaç ufak modifiye yapsan; Gelirken full+full orjinal diye satarsın. ;)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Güzel araba Memer.. bin işte... Yavaş yavaş yavaş ta topla modifiye et.. Bir kaç ufak modifiye yapsan; Gelirken full+full orjinal diye satarsın. ;)

Edit Memer = Mehmet.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Edit Memer = Mehmet.

Benim klavye r'ye basınca r yazıyor.. ;)

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

vallahi fordu kınıyorum şu arabanın önüne manuel cam açma sistemi konulurmu be kardeşim arkasına koy diyecem ama arkadada cam açılmıyor ;) yap işte elektrikli bu arada 2.0 otomotik güzel direksiyon ve koltukları onarımla başlıyabilirsiniz sonra gerisi gelir çorap söküğü gibi gelir ;)

Benim klavye r'ye basınca r yazıyor.. :)

abi microsoftun klavyesi değilmi :D siyah aynısında bende var kola döküldü arada sırada yapıyor :p

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek

abi belki olmayabilir çünkü böyle focuslarda geri vites lambası ve arka sis lambası stopun üstünde resimde öyle gözüküyor fakat bizim araçlarda orda sinyal var ama olursa güzel olur niye olmasın ;)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
abi microsoftun klavyesi değilmi ;) siyah aynısında bende var kola döküldü arada sırada yapıyor ;)

İyide Bilgehan, Siyah microsoft klavye kullandığımı nerden bildin.. :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Hem üsteki geri vites lambasına hemde tampondakıne bağlanır...Güzel bu stoplar hastayım bunlara.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...