İçeriğe Yönlendir

2009 Hb Focus'um

Deniz Tayanç

Recommended Posts

Övgü Gürşen

deniz güzel yaptı valla arabayı. bir de çoğu kendi el işçiliğiyle olduğu için hepten değerli ve kaliteli.

Yorum bağlantısı

Maşallah kazasız belasız konunun başından beri takipçisiyim. 2.ci jantlar daha bi güzel olmuş tabiri caizzse cuk oturmuş. Ne varsa oem'de zaten jantlar spoiler direksiyon olsun mükemmel modifikasyonlar. Bir aralar titanyum konsoldan bahsediyodunuz deniz bey o iş noldu? Bulabildiniz mi ? Merak ettim, bir sonuca bağlanmamış da o işlemi yaparsanız harika olur.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Deniz bey merhabalar;

Ben bu jantları ilk gördüğümde çok beyenmemiştim tabi eski jantlarınıza göre çok daha uygun olmuştu aracınıza. Sonra resimlere baktıkça hoşuma gitmeye başladı ve bende aynı jantlardan aldım hatta bende Kumho almayı planlıyorum. Sana kumhoların maliyei kaça geldi acaba?? birde tek bir lastiğini yakından çekmişsin orda lastiğinin tam takılmadığını gördüm yani o yuvarlak kırmızı olan bölüm tam sibop altında olması gerekiyormuş balans açısından önemliymiş, banada lastikcim söylemişti istersen bi kontrol et

hocam lastiklerin takımının maliyeti 660 tl. ankaranın en iyi ustalarından biri taktı lastiklerimi. yine teşekkürler bi kontrol ettiririm.

Maşallah kazasız belasız konunun başından beri takipçisiyim. 2.ci jantlar daha bi güzel olmuş tabiri caizzse cuk oturmuş. Ne varsa oem'de zaten jantlar spoiler direksiyon olsun mükemmel modifikasyonlar. Bir aralar titanyum konsoldan bahsediyodunuz deniz bey o iş noldu? Bulabildiniz mi ? Merak ettim, bir sonuca bağlanmamış da o işlemi yaparsanız harika olur.

görüşleriniz için teşekkür ederim. konsolu hallettim detaylı bakarsanız resimleri mevcut

deniz güzel yaptı valla arabayı. bir de çoğu kendi el işçiliğiyle olduğu için hepten değerli ve kaliteli.

eyvallah abi senin arabada çok güzel.

Yorum bağlantısı
görüşleriniz için teşekkür ederim. konsolu hallettim detaylı bakarsanız resimleri mevcut

Double din ve karbon kaplama hoş durmamış bence pek ne biliyim klima kontrol panelleri biraz basit durmuş sanki. Yerinizde olsam o kadar modifiye den sonra çıkma titanyum konsolu takardım. Acaba merak ettiğim digital klima ws çalışırmı acaba performans ws ne olur?

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)

hurdacılardan aldığım orjinal harita okuma lambasını montaj ettirdim ve karanlıkta vitesin üzerini ve çevresini süsleyen kırmızı ışığıda park lambasına bağlattım. içerinin aydınlatması çok fark etti ve vitesin üzeri ve yakın çevresi karanlıkta çok hoş bir görünüm aldı

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

Bu ne hurdacı sevgisidir kardeşim :)

Deniz gerçekten çok güzel işler yapıyorsun.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Bu ne hurdacı sevgisidir kardeşim :)

Deniz gerçekten çok güzel işler yapıyorsun.

teşekkürler çağdaş kardeş ostim giderken fırsatım oldukça uğrarım hurdacılara. araçla bu tarz orjinal parçalar takmaktan büyük zevk alıyorum.

Yorum bağlantısı

Ah şöyle hurdacılarımız olmadı hiç. Deniz dostum hayırlı olsun harita okuma lamban. Aracı nerdeyse titanium yapacaksın bir digital kliması eksik korkar oldum onu da bulursan hurdacıda filan takarsın diye. :) Maşallah aracın soft modifiye olarak orjinal'e sadık şekilde değiştikçe göz zevkimize hoş geliyor.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Ah şöyle hurdacılarımız olmadı hiç. Deniz dostum hayırlı olsun harita okuma lamban. Aracı nerdeyse titanium yapacaksın bir digital kliması eksik korkar oldum onu da bulursan hurdacıda filan takarsın diye. :D Maşallah aracın soft modifiye olarak orjinal'e sadık şekilde değiştikçe göz zevkimize hoş geliyor.

teşekkür ederim harita lambasından çok fordun orjinal submarinesini daha çok sevdim.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

deniz yine yaptın yapacağını. diğerlerini herkes yapar ama senin yaptıkların ilk oluyor genelde ve cesaret istiyor. güle güle kullan. fotoğraflarda gece efektini göstermek çok zor ama bilenler bilir. submarine light muhteşem bir atmosfer yaratıyor araçta.

ellerine sağlık :blink:

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

görüşleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar sadece submarineli tavan lambası aldım ve parklardan kablo çektik.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Emre Özen

gerçekten her sayfada yeni fotoğraflarla karşılaştıkça connecti babamdan gizli satıp focus alasım gelmiyor değil :D çok güzel olmuş aracınız güle güle kullanın kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim .. acabaa sefa abinin biloya kardeş mi çıkıyor ne ?? :f1::D:p:D:p

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
gerçekten her sayfada yeni fotoğraflarla karşılaştıkça connecti babamdan gizli satıp focus alasım gelmiyor değil :D çok güzel olmuş aracınız güle güle kullanın kazasız belasız ve cezasız sürüşler dilerim .. acabaa sefa abinin biloya kardeş mi çıkıyor ne ?? :f1::D:p:D:p

teşekkür ederim kendim çapımda orjinal parçalarla birşeyler yapmaya çalıştım.

Yorum bağlantısı
Övgü Gürşen

maşallah çok güzeldir denizin arabası. resimlerini kaydettim gösteririm hep çevreme. nazar değmesin.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
maşallah çok güzeldir denizin arabası. resimlerini kaydettim gösteririm hep çevreme. nazar değmesin.

teşekkür ederim sizinkide en az benimki araç kadar güzel :lol2: maşallah

Yorum bağlantısı
Serhat S. Yazıcı

Deniz araçlarımız ikiz gibi oldu biliyormusun benimde eksik olarak mercekli xenonlar kaldı stoplarıda x paketin stoplarından alıcam inşallah ayrıca ben filim yapmıcam galiba neyse az kaldı bende yakında reimleri eklicem.. :lol2:

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Deniz araçlarımız ikiz gibi oldu biliyormusun benimde eksik olarak mercekli xenonlar kaldı stoplarıda x paketin stoplarından alıcam inşallah ayrıca ben filim yapmıcam galiba neyse az kaldı bende yakında reimleri eklicem.. :lol2:

iyi günlerde kullanırsınız inşallah resimleri bekleriz

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Deniz sana mercekli farların maliyeti ne oldu??

mercekli farları, eskisini verdim üzerine 300-350 civarı bişey verdim. zaten xenonlarım vardı ve şuanda çok memmunum. şuanda ledli stopları araştırıyorum ankarada bi yer buldum ay sonu gelecek diyor fakat orjinal değil sanırım. sen yada ben orjinal arka ledli stopları bulursak iletişim kuralım daha uygun fiyat alabiliriz.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Deniz jantlarını yeni gördüm. Güle güle kullan.

Ford bence jant dizaynında harikalar yaratıyor. Başka marka jant alıp maceraya girmeye gerek yok diye düşünüyorum. Güzel olmuş. Bir de ST bodykit oldu mu tamamdır :bravo:

teşekkür ederim evet jantlarım çok hoşuma gitti özellikle 17 inç olması. body kitte kararsızım 2006 sonrası passatlar şu sıralar çok hoşuma gidiyor onun için beklemedeyim eğer araç değişikliği olmaz ise mutlaka yaptıracağım body kiti. bu arada st tamponun hayırlı olsun.

Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Samet Karabulut

deniz abi resmen özendim:D allah nazarlardan,kazalrdan ve istem dışı tüm hareketlerden korusun :nazar:

bendede sizinkinin aynından var tek fark sp. aracı aldığımda yapacağım modifikasyonların hepsini sizde görüyorum:D fakat gerçekleştiren siz olmuşsunz tebrikler.Ankara gibi yerde modifikasyon kolay olmalı.malumunuz ford kazık atmak için elinden geleni ardına koymuyor.tekrar tebrik ederm iyi suruşler yanlız siyah zeminli filmli tavanı da bir dşünün derim:D

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
deniz abi resmen özendim:D allah nazarlardan,kazalrdan ve istem dışı tüm hareketlerden korusun :p

bendede sizinkinin aynından var tek fark sp. aracı aldığımda yapacağım modifikasyonların hepsini sizde görüyorum:D fakat gerçekleştiren siz olmuşsunz tebrikler.Ankara gibi yerde modifikasyon kolay olmalı.malumunuz ford kazık atmak için elinden geleni ardına koymuyor.tekrar tebrik ederm iyi suruşler yanlız siyah zeminli filmli tavanı da bir dşünün derim:D

tşk ederim kardeşim epey bir uğraştım orjinal mod. olsun diye memmunum araçtan satmaz isem orjinal st body kit ve ledli arka stop değişikliği yapacağım yazın

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...