İçeriğe Yönlendir

Taze taze kar fotoları

Mustafa Erkan

Recommended Posts

Mustafa Erkan

Dün bazı işler için araziye çıkmam gerekti. Ancak kar tahminimden fazla imiş ve bir noktadan geçemeyerek geri dönmek zorunda kaldık. Elim boş gelmiyeyim, bir iki fotoğraf çekelim dedim. Hava puslu olduğu için fotoğraflar tahminimden kötü çıkmışlar, kusura bakmayın.

resim172800x600.jpg

resim173800x600.jpg

resim174800x600.jpg

resim176800x600.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Okan Bey burası benim işyerim. Fotoğraflar Bursa , M.Kemalpaşa, Yenikızılelma - Çiviliçam köy yolu üzerinde dün çekildi. Sabah başlayan kar, öğlene kadar 40 cm kadar olmuş. Ben dönerken kar yağışı tekrar başlamıştı, herhalde şu an 80 cm yi bulmuştur. Karaçamın optimum yayılış gösterdiği, manzarası ve havası güzel bir memleket köşesidir. Bölgemiz , gidenler varsa bilir, Keles Kocayaylaya çok benzer.

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin

kar görüntüsünü yıllardır özlemiştik, bornova tepelerine yağdı, dağ tepelerinin beyaz olması bir başka güzel

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu

çok güzel görüntüler Mustafa bey, valla şu kar bi şehir merkezine yağamadı bu sene. Uludağ burnumuzun dibinde bu kış fırsat bulupta daha açılışı yapamadık.bide araç yeni tırsıyorum çıkmaya :)

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

abi süper görüntüler bunlar bende pazar çıktım dağa orda bile bukadar kar yoktu

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

İyi bilirim . mustafa bey bende kabul ederseniz fahri bursalıyım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Erkan

Okan bey Uludağa çıkmanın en zahmetsiz ve tehlikesiz yolu teleferik. 4*4 araçlarla dahi kışın tehlikeli bir yoldur. Bu nedenle teleferik ile yapılacak bir hafta sonu gezisinde, kar üzerinde mangal yapmak, açıldıysa Çobankayaya telesiyej ile gidip gelmek sizi ziyadesi ile memnun edecektir. ( Kar üzerinde sucuk ve ciğer kebabını şiddetle tavsiye ederim. )

Yorum bağlantısı
Yılmaz Kaçar

manzara çook güzel, özledim valla, bu sene henüz karla tanışmadık, dağların yükseklerinde görüyoruz sadece, şöyle kütür kütür karda yürümesi ne güzel olurdu... :)

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu

valla süper olur du Mustafa bey,

her sene kışın her hafta sonu çıktığımız bir yol uludağ yolu. arkadaşlarla günlük çıkar kayağımızı yapar sonrada sarı alan yada krizlıyayla mangalımızı yapar dönerdik. ama bu sene kısmet olmadı . ahh beyaz cennet dememişler boşuna uladağımıza ...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

çok güzel manzara resimleri çekmişsiniz elinize sağlık... bu manzaraları özler olduk ...

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu
(düzenlendi)

2007kayakvesmestreresim.jpg

bunlarda uludağ manzaraları

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Güzel resimler, 3. resim biraz bulanık çıkmış galiba.İlk ikisi güzel... :lol2:

Yorum bağlantısı
Okan Beloğlu
Güzel resimler, 3. resim biraz bulanık çıkmış galiba.İlk ikisi güzel... :lol2:

aslında hepsi aynı yükleme esnasında bi sorun yaşadım

Yorum bağlantısı
Serkan Toker
aslında hepsi aynı yükleme esnasında bi sorun yaşadım

Farkettim bende, şimdi tamam düzelttiM.Başka da varsa bekliyoruz... :lol2:

Yorum bağlantısı
Orhan Zengin

Mustafa bey ben de mustafakemalpaşalıyım.Bazı orman kooperatiflerinin muhasebesine bakıyorum.

Bir ara çayınızı içmeye uğrayabilirim.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Mustafa bey, işyerinizin içi sizi dışı bizi yakar gibi olmuş, çok güzel ve sessiz bir anın manzara fotoğrafı olark hoşuma gitii. Sanırım turistik bir alan değil?

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Çekilen fotoğraflar güzel, Kar yağmasını özlemişiz.. :elveda:

Yorum bağlantısı
Emrah Musalli

çok güzel resimler. erzurum da olmamam rağmen karı özlemiştik valla...

Yorum bağlantısı
Engin Özarı
Okan Bey burası benim işyerim. Fotoğraflar Bursa , M.Kemalpaşa, Yenikızılelma - Çiviliçam köy yolu üzerinde dün çekildi. Sabah başlayan kar, öğlene kadar 40 cm kadar olmuş. Ben dönerken kar yağışı tekrar başlamıştı, herhalde şu an 80 cm yi bulmuştur. Karaçamın optimum yayılış gösterdiği, manzarası ve havası güzel bir memleket köşesidir. Bölgemiz , gidenler varsa bilir, Keles Kocayaylaya çok benzer.

Su uçtu şelalesi yolu mu ?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...