İçeriğe Yönlendir

Pioneer AVIC-F700BT

Ali Can Savaş

Recommended Posts

Ali Can Savaş
Burada ki ürün size alınır mı arkadaşlar? Fiyatı çok düşmüş. TR fiyatı 2000 TL civarında. Ürünü Amerika*dan tanıdık vasıtasıyla alsam? Birde GPS çalışır mı acaba Tr'de?
Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

2002 mondeo için birşey bakıyorum. 6006e deli edecek beni. zaten cd çalmıyor. Önereceğiniz birşeyler var mı acaba? Orjinalliği de çok bozmak istemiyorum ama..

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Pioneerin doubledinleri var hatta forumda bi kardeşimiz taktırdı link bulursam koyim başlığa...Bide jvc double din var bunlar sade ve güzel olanlar... :lol2: Orjinallikten korkmayın bence güzel oluyor...

Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş

Sanırım bu pioneer'dan bahsediyorsunuz.

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bence boşuna americadan getirmeye uğraşmayın diyelim geldi uygun fiyata gümrükte trt bandurolü yüzünden gene para alıcaklardır benim focustaki 4050 modeli gayet güzel ben 1300 tl civarı almıştım yanılmıyorsam . su aralar 1000 tl civarı gps belki çalışmaya bilir ama ses kalitesi olarak çok güzel usb çıkışı olmasıda cabası dvd izlemek istersenizde ekran kalitesi oldukça güzel sonuçta pioneer nekadar kötü olabilirki

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)
Burada ki ürün size alınır mı arkadaşlar? Fiyatı çok düşmüş. TR fiyatı 2000 TL civarında. Ürünü Amerika*dan tanıdık vasıtasıyla alsam? Birde GPS çalışır mı acaba Tr'de?

bence double düşünüyorsanız kafa çıkmalı ve usb li ve bluetoothlu mutlaka olsun. bende jvc var 16gb flash bellek attım (yaklaşık 23cd) attım tüm parçaları ayrıca sd kartta var 2gb onuda doldurdum çok keyifli oldu. o kadar para verdikten sonra hırsızlığa karşı mutlaka kafa çıkmalı almanı tavsiye ederim. fiyatıda 1450 aldım nakit.

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Can Savaş
(düzenlendi)

cevaplar için çok teşekkür ederim. Kafa çıkmalı olması çok güzel bencede. Amabana göre biraz pahalı geliyor bu sistemler hala. Belki ikinci el temiz birşey bulabilirim yarı fiyatlara.

tarihinde Ali Can Sava? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Ali Can Savaş

Deniz Bey size tekrar bir sorum olacak. JVC'de navigasyon var mı acaba?

Büyük ihtimalle pioneer ft900 almaya karar verdim gps var onda ama "Kafa çıkma" olayı yok. Birinde olan birinde yok

Ali Bey size de sormak isterim aynı soruyu. 4050'de var mıydı gps acaba?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...