İçeriğe Yönlendir

Havalı Silah Hobim

Ömer Salih Yetgil

Recommended Posts

Selçuk Baysal

Silaha karşı fikir bildiren arkadaşları saygıyla karşılıyorum,ama ben hastasıyım :( Bugüne kadar bir tek canlı varlığa ateş etmişliğim yoktur ama bir havalı tüfek ve kola kutuları ile bir günümü geçirebilirim ve hiç sıkılmmam.Üniversitedeyken adi bir havalı tüfeğim vardı,annem nasıl başardıysa evde icabına bakmış :) Şimdi aklımda kaliteli,dürbünlü bir alet almak var aslında ama şu araba işini aradan çıkarmak istiyorum önce.Sonra bu konuya mutlaka eğileceğim...

Yorum bağlantısı
Tolga Canvar
Silaha karşı fikir bildiren arkadaşları saygıyla karşılıyorum,ama ben hastasıyım :( Bugüne kadar bir tek canlı varlığa ateş etmişliğim yoktur ama bir havalı tüfek ve kola kutuları ile bir günümü geçirebilirim ve hiç sıkılmmam.Üniversitedeyken adi bir havalı tüfeğim vardı,annem nasıl başardıysa evde icabına bakmış :) Şimdi aklımda kaliteli,dürbünlü bir alet almak var aslında ama şu araba işini aradan çıkarmak istiyorum önce.Sonra bu konuya mutlaka eğileceğim...

Arkadaşım eğer bir tüfek almayı düşünüyorsan.Havalı silahlarla ilgili forumlar var bunlarda bir araştırma yaparsan daha iyi olur.

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Selçuk Baysal
Arkadaşım eğer bir tüfek almayı düşünüyorsan.Havalı silahlarla ilgili forumlar var bunlarda bir araştırma yaparsan daha iyi olur.

Evet Tolga bey biliyorum havalı silahlarla ilgili forumlar olduğunu,o forumlarda ara daha iyi olur demişsiniz,zaten bu forumda silah falan aramıyorum ben,konuyu görünce ilgimi çeken bir konu olduğu için yazdım.Yanlış anladıysam kusura bakmayın...

Yorum bağlantısı
  • 4 yıl sonra...
Barış Kalkan

Horttt :D

benimde havalı silaha metakım var 1 ay önce sonunda aldım keyifli bir işe

güvenlik öncelik her zaman.

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Benim nerden geldiğini bilmediğim bir keskin nişancı özelliğim varmışta haberim yokmuş :D

Bugüne kadar sadece işimle alakalı 6 ayda bir poligonda atış yapmış ve sadece bir kere 1 iddiaya girmiş ve kazanmış biri olarak çok farkına varmamıştım bu özelliğimin. Kayınçomun av tüfeği (tekli, Domuz kurşunumu ne diyorlar) ile baya uzak bir mesafeden soda şişesini vurmamdan sonra geçen günde boncuk atan tabanca ile 6 metreden duvardaki sivrisineği vurmamla nirvanaya ulaşmış durumdayım. Saygı görmek isterim bu konuda :D

• Beğen 6
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Benim nerden geldiğini bilmediğim bir keskin nişancı özelliğim varmışta haberim yokmuş :D

Bugüne kadar sadece işimle alakalı 6 ayda bir poligonda atış yapmış ve sadece bir kere 1 iddiaya girmiş ve kazanmış biri olarak çok farkına varmamıştım bu özelliğimin. Kayınçomun av tüfeği (tekli, Domuz kurşunumu ne diyorlar) ile baya uzak bir mesafeden soda şişesini vurmamdan sonra geçen günde boncuk atan tabanca ile 6 metreden duvardaki sivrisineği vurmamla nirvanaya ulaşmış durumdayım. Saygı görmek isterim bu konuda :D

Duvardaki sinekler benden de az çekmedi :D

Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Kayınçonun yanında çok kalmışsın hacı, ufak at civcivler yisin :D

Eşimin Abisi Av meraklısıdır. Geçenlerde Çorlu'dayken Arkadaşlarının yanına gittik, Bir av muhabbetidir gidiyor öldüm gülmekten;

- "Teybi koymuşum kuytuya, Bekliyom bıldırcınları beyaa ... Yanımdada Arkadaşın kopay(av köpeği) var. Gerizekalı kopay parçalıyo bıldırcınları beyaa" gibi...

Yorum bağlantısı
Onur Demir

Tekirdağ'ın meşur olan içeceğinden oldu herhalde.

Ama Sinek konusunda şahidim bilem var. Bütün liman çalkalanıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Mustafa Avcı

Hahayt be. Oda bişeymi. Sen silahla vurmuşsun ben terlikle vuruyorum :-)))))

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mert Yeldan

Tekirdağ'ın meşur olan içeceğinden oldu herhalde.

Ama Sinek konusunda şahidim bilem var. Bütün liman çalkalanıyor :D

Yerim o ayakları :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Demir

Yerim o ayakları :D

Ayak ve yemek aynı cümlede geçince aklıma fetişizm geliyor :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

200 mt yi dürbünle mi? :(   biz askerde 1 km tam teçhizat koştuktan sonra 6 dk içerisinde 200 mt deki hedefe çıplak gözle 5 de 5 yapardık.  :fiuw: hatta ben kızlarıma bile deniz kenarında ki havada ipe asılı balonları nasıl vuracaklarını dahi öğrettim. bu yüzden baloncular beni pek sevmezler  :D

işleyen demir ışıldar derler, bizde ara sıra polis arkadaşla poligona giderek hem hobimizi hem de can sıkıntısını gideriyoruz.  :fiuw:

En son ortaköy'de bi baloncu kovdu beni :D Her mermide vurdum,  hatta eğimden dolayı tek mermide 2 balon patlattıktan sonra yeni ip istedim, "abi sen git, zarar ediyorum" dedi :D Tabi şaka yaptı :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...