İçeriğe Yönlendir

Arıza ışığı hiç s&#246nmeyenler kulübü:)

Ceyhun Yilmaz

Recommended Posts

Ceyhun Yilmaz

evet arkadaşlar arıza ışığı ile yaşamaya alışanlar kimler bakalım benim gibi:))

nedeni:katalizör iptali iimiş:)

Yorum bağlantısı
Nuri Güngör

bizde kat iptali yok ama lpg kaynaklı yanıyor bir türlü ayar yapamadılar öylece biniyoruz

Yorum bağlantısı
Ceyhun Yilmaz

nasıl çekiliyo o bant bizde yapalım ışığı gördükçe insanın siniri bozuluyo..

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş
nasıl çekiliyo o bant bizde yapalım ışığı gördükçe insanın siniri bozuluyo..

çok kolay oluyor herhangi bir elektrikçiden siyah elektrik bandı alıyorsunuz, yaklaşık 1 cm uzunluğunda makas ile kesip ışığın üzerine yapıştırıyorsunuz sorun gideriliyor :D

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Ceyhun senin araba makyajsız focus değil mi? Normalde yanmaması lazım kat iptali ile.. Başka bir şey olmasın?

Yorum bağlantısı
Ceyhun Yilmaz

cihancım benimki makyajsız kasa evet ama yanıyor kaç kere cihaza soktuk katalik konvektör arızası veriyor arabayı kaldırdık baktık en uçta yani motorun altındaki yerde ve susturucuda sensör var yani 2 tane.

halil bey nasıl hallettiniz?

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Ceyhun Işık abiye bir uğrasana bu sorun için. Geçenlerde bana bir çözümden bahsetmişti..

Yorum bağlantısı
Halil Gümüş

Hego sensörünü değiştim ve LPG ye iyi bir ayar yapıldı...

Yorum bağlantısı
Ceyhun Yilmaz

uğradım cihan bi parça verdi bana ışık abi ama daha gidip bi egzoscuya taktırmadım.varmı bildiğin ii bi egzoscu balgat çevresinde cihan.

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Verdiği parça vida gibi bişey mi? Onu kat'dan sonra gelen sensörün yerine takıyosun.. Bir lift bulsan takması kolay olsa gerek.. Tabi bir de boş kat takılması lazım.. Egzoscu şaşmazda var bizim. Tam yerini öğrenip bildiririm istersen.

Yorum bağlantısı
Ceyhun Yilmaz

evet fida gibi bişey serviste usta takacaktı ama sensör çok yakın olduğu için arabanın altına sığmadı o parça yani sensörün olduğu boru kesilip azıcık çevrilecek onuda egzoscu yapacak..senin müsait olduğun bi zaman gidelim benim arabayla şaşmaza hem şu rölantiyede baktıralım cihan..

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Benim bobin yüzünden yanıyordu...Tam yanıp sönerken stop ediyordum arabayı yanımıyordu bi daha :D Zaten 1 kez yandı topu topu ;)

Yorum bağlantısı
R.Bahadır Irmak

LPG den sonra tanıştım bu ışıkla.İlk montaj dahil yaklaşık 7-8 bin km hiç yanmadı, daha sonra bir kaç kez yandı söndü,sonra yanmaya devam.

Yorum bağlantısı
Ceyhun Yilmaz

soldaki sarı sarı yanan gıcık şey mehmet abi:)

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
soldaki sarı sarı yanan gıcık şey mehmet abi :)

Hımm..

Kontağı açtığım zaman görüyorum onu.. :dil:

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

O zaman senin arabanın durumu vahim abi :dil:

Yorum bağlantısı
Ceyhun Yilmaz

:dil:)))))) valla abi biz sürekli görüyoz ne lambaki patlamıyoda hiç geçen bi focus taksiye bindiydim dikkat ettim artık o kadar çok uzun süre yanmış demekki lamba iice zayıflamıştı ama genede yanıyodu:)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...