İçeriğe Yönlendir

Benim Focusum

Çağlar Göl

Recommended Posts

Fedai Özoğlu

ön tampon yakışmış ama kaput açma olmasaydı belki daha şık dururdu. arkayıda tekrardan gözden geçirmen lazım bence arkaya orjinalini tak, tasarımı güzel bence belki önle bütünleşen bir tamponda arkaya takman lazım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Göl

bikaç değişiklik yapıp gözden geçiricem yavaş yavaş yazı bekliyorum. ön kaput kabartma değil ama. tamamen içi doludur

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca

Ön tampon kaç metre? ;)

Şaka bir yana madem fiber yapılıyor beceren fiber ustaları varsa Rs tampon yapılsa daha güzel olur,ama zevk işi ya sahibi begense kafi.

Fiberciler zaten halinden memnun araba ne kadar maymun olursa o kdar güzel oldu diyorlar ve seviniyorlar.

Aslında yaptırdıkdan sonra değilde.yapım öncesi ya da yapım aşamasında fikirler istense orataya çok güzel araçlar çıkar belki fibercilerin yüzü gülmez ama sahibinin güler,tabii jant içinde keze böyle yapılması taraftarıyım.

Forumda zevkine ve bilgisine güvendiğim birçok arkadaşım var,ben birşey yaparken ya onların daha önceki yaptıklarından esinleniyorum (kopya) ya da danışarak, fikir alarak yapıyorum.

Tabii herkes nasıl istiyorsa öyle yapıyor sonuçta.

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
(düzenlendi)

Güle güle kullan...Arka tampon 360 modena stil...Kaput üstü camaro ss sanırım...İnternette bi ara satılıktı öle hatırlıyorum kazasız belasız kullan...

Arka çalışmayan egzozların içinin siyah spreyle boyansa daha güzel olur diye düşünüyorum...Emeğe ve zevklere saygı diyorum...

tarihinde Sinan Akg tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...