İçeriğe Yönlendir

Zannedersem camı çatlattım

Zafer Ofli

Recommended Posts

Zafer Ofli

Biraz önce arabanın içini temizlerken (sağ koltuk önünü) iç dikiz aynasına kafa attım( aşağıdan yukarı doğru) ve bu esnada zannerdersem camda çatlak oluştu.(dikiz aynasının yapıştığı siyah bantın iç kısmında ve bir miktarda tavana doğru çatlak var). Buna erken müdahale olarak yapılabilecek bir şey varmıdır acaba.

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

devam abicim :beee: bır kafa daha at,sonra kaskodan degıstır :):nazar:

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli
(düzenlendi)

kasko olsa hiç düşünmem ki. Bu yaştaki araçların kasko bedeli çok daha fazla tutuyor.

tarihinde Zafer Ofli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Osman Dumanlı

Çatlak görüş açısına gelene kadar devam..İlerlemesini önleyemezsin... :beee:

Yorum bağlantısı
Ethem Ceyhun

çatlak küçük olduğu için dolduruyolar özel bi maddeyle ben yaptırmıştım 25 tl miydi neydi oşekil olabilir ama büyümeden bence hemen yaptır çünkü her hareketinde esner ve çatlak alır başını gider.

Yorum bağlantısı
Burak Karadeniz

google dan cam tamiri yazarsanız birçok firmanın yaptığı cam tamirlerini görürsünüz. Oradaki kriterlere uyuyorsa kafa attığınız çatlak :beee: yaptırabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

geşmiş olsun cama kafayı bişeye kızdığından bilerekmi attınız yoksa yanlışlıklamı oldu,,

kafanda bişey yoksa cam 2,nci planda zaten bişekilde hallolur

Yorum bağlantısı
Arkın Aknar

ön cam cift oldugu için iç taraf kırılmış olabilir oda pek sorun cıkarmaz bence

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Başlık korkuttu ama neyse sorun yokmuş...Kasko yaptırıp sonra kırıldı deyin...Düşündüğüm camsa neredeyse aynı paraya gelir... :lol: :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Geçmiş olsun , tamiri mümkün olmayan bir yer, yerli camların maliyeti 200 TL civarındadır.

Yorum bağlantısı
Taner Kaplan

sakın cızdirmede abi ne yaparsan yap

dahada buyur.orijinali eger ısıtmalıysa on camın buyuk para .

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel
kasko olsa hiç düşünmem ki. Bu yaştaki araçların kasko bedeli çok daha fazla tutuyor.

kasko derim yaklaşık 1100 tl gibi bir mebla ödüyorsunuz hem kaza hemde ufak tefek hasarlarda ödediğinizden daha fazla karşılık alıyorsunuz. bir yıl içerisinde iki defa cama kafa atıp değiştirme şansınız var bildiğim kadarı ile........

Yorum bağlantısı
Amaç Keskin
Ben yazmadan sen yazmışsın hemşo :nazar:

Bu arada Zafer sen ne şişmansın ne de bayan. Nasıl oldu :nazar::D :D

evet ofli, anlat bakalım ne işi vardı şişman bayanla leyleğin senin aracında? onların patenti basri hocama ve sami hocama ait

Yorum bağlantısı
Sıtkı Öztekin

Sağlık olsun abi Allah daha büyüğünden korusun.eğer önceden aracın kaskolu değilse boş ver onun için kasko yaptırıp faturayı başkalarına ödetme genede.bir cam parası için değmez

Yorum bağlantısı
Turgay Yüksel
(düzenlendi)
Sağlık olsun abi Allah daha büyüğünden korusun.eğer önceden aracın kaskolu değilse boş ver onun için kasko yaptırıp faturayı başkalarına ödetme genede.bir cam parası için değmez

kasko derim yaklaşık 1100 tl gibi bir mebla ödüyorsunuz hem kaza hemde ufak tefek hasarlarda ödediğinizden daha fazla karşılık alıyorsunuz. bir yıl içerisinde iki defa cama kafa atıp değiştirme şansınız var bildiğim kadarı ile........

(((sıtkı bey kaskoya para ödetmesinden değil kaskonun faydalarını belirtmek istedim...)))

tarihinde Turgay Y tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Yok kafada birşey yok allaha şükür. Şişmanlık mevzusunda biraz kilo aldım ama bence bana toplu denir şişman için biraz daha var herhalde.Oda boydan kurtardığımızdan birazda. Bilerek yapılmış birşey değildi sağ ön koltuğun önünü temizlerken süpürgeyle kafayı kaldırayım derken dikiz aynasına çarptım ve bir ses duydum ama ona yormadım sonrasında baktımki ön camda çatlak var. Anlaşılan en kısa zamanda tamir işine baktırmak lazım. Kasko olayına gelince geçen sene yaptırmayı düşünmüştüm 1200 TL gibi bir fiyat çekmişlerdi o yüzden bu sene hiç sormadım.

Allahtan ön cam ısıtmalı falan değil.Eğer Çağlar abinin dediği gibi tamir olmuyorsa fazla büyümemesi için dua eetmekten başka yol yok.

Ahh bluetooth lu tek yokki çekipte buraya resmini koyayım.Belki 1 sene oldu foruma gireli hala arabanın resmini dahi koyamadım.Hoş gerçi öyle aman aman bir durumuda yokta işte bizim teke deyip resmini koymak vardı ama neyse.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Kasko yaptırıp sonra kırıldı deyin...

Bide örtmen olacan.... :lol2:

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş
Bide örtmen olacan.... :(

Espriydi canım...Şaka olsun diye söyledim....Yoksa çok ayıp şeyler bunlar... :lol2:

Yorum bağlantısı
Çınar Uzel

benim aractada on camda 2 cm uzunluğunda catlak vardı.millet catlak camla 3-5 sene biner birsey olmaz benim ki 2 gun içinde asagıya kadar indi.mecburen on cam degişti olimpiya marka 235 tl liste fiyatı montaj dahil 200 tl ye hallettik.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

abimin fII sinde aynı olay meydana geldi ve cam boydan boya çatladı. kaskosu sadece otokoç'la anlaşmalıymış bu cam mevzusunda. otokoç biraz mırın kırın etmiş değişimde(bugün git yarın gel hesabı) abim bağırıp çağırınca aynı gün içinde halletmişler.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Zafer ,geçmiş olsun.Camda bir şey yoksa problem değil. :nazar::rolleyes:

Çift kat cam olduğundan iç taraftaki kırılmış,dağılana kadar devam ki öyle bir ihtimalde yok. :good1:

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Zafer Ofli
Zafer ,geçmiş olsun.Camda bir şey yoksa problem değil. :rofl::D

Çift kat cam olduğundan iç taraftaki kırılmış,dağılana kadar devam ki öyle bir ihtimalde yok. :D

Saolasın abicim. Cam mı ser yoksa kafam mı diye denedim benim kafa daha taş çıktı

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan
Saolasın abicim. Cam mı ser yoksa kafam mı diye denedim benim kafa daha taş çıktı

Geçmiş olmsun Zafer.Benimde camdaki dikiz aynası düşüp duruyor.Geçen sanayide birisi özel bir maddeyle yapıştırdı ama birkaç gün sonra gene düştü.Dün gene sanayide geri vites lambası yanmadığı için elektrikçi çalıştı ve tamir etti.Akşam üzeri eve dönerken baktım bizim hararet göstergesi bazen sonda bazen ortada(mevsim kış ve motor zaten soğuktu) geziniyor.Memleketimin tamircileri gene beni şaşırtmadı dedim.Malum,bir yeri yaparken başka bir yeri bozma huyu. :rofl:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...