İçeriğe Yönlendir

Focus II ye &#246n far led uygulaması

Deniz Tayanç

Recommended Posts

Deniz Tayanç
guzel

bende yaptırmayı dusunuyorum

parklara baglıyolar galıba , garantı dısı gıbı bı sacmalık uydurnmazlar dimi led kaş için ? (araç sıfırda)

sanki üstte daha güzel dururdu)

ben çıkardım ledleri mercekli farları takınca. otosan ın işi belli olmaz dediğiniz gibi bir saçmalık çıkarabilirler.

Beni led pek sevmiyorum fakat sislerin etrafına ve farların etrafına simit yapıyorlar ya adı ney tam bilmiyorum o süper olmuyor.

sislerdeki xenon nekadar acaba ?

İyi günlerde kullanman dileği ile ..

teşekkürler sisleri 175tl ama satan lise arkadaşım akvaryumun içine atıyo orda bile yanıyor o kadar sağlam olduğunu söyledi

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Abdullah Ardıç

benim sormak istediğim, sisleri ankara da nerede taktırdınız, ayrıca sonradan taktırmak garanti dışına çıkarmıyor mu?

ayrıca kaça mal oldu sisler teşekkürler

Yorum bağlantısı

Doğru Söze ne denir Bende pek beğendiğimi söyleyemicem Audi özentisi gibi geldi Zewkler ve Renkler tartışılmaz tabi İYİ Günlerde kullanın

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
benim sormak istediğim, sisleri ankara da nerede taktırdınız, ayrıca sonradan taktırmak garanti dışına çıkarmıyor mu?

ayrıca kaça mal oldu sisler teşekkürler

sisleri aracı teslim almadan ankara tur oto da taktırdığım için garantiyi bozmadı. 400tl ye taktırdım. rica ederim.

Yorum bağlantısı
Oguz Dinler
Bu ledlerin gündüz farı olabilmesi için daha on fırın ekmek yemesi lazım,öyle oto aksesuarcısından metresi 30-50 TL ye satılan su geçirmez ledlerle olsaydı bu iş.....

Gündüz farı dediğiniz bir nevi uzun far gibi davranır kuvvetli ledlerden oluşur aydınlatma amacı taşımaz, sadece sizi belirgin kılar,farlarınız yandığında ya kısılır ya da tamamen söner göz almaması için.

Yakın gelecekde standart hale gelecek halojen ampüllede gündüz farı olur,ilk çıkan bilinen gündüz farı BMW angel halkalarıdır.

Ledli olarakda Audi'de kullanılmıştır.

Gündüz farınız yoksa illa yapmak zorunda değilsiniz farlarınızı açık tutarsınız bir nevi günüdüz farı olur..

Burda asıl amaç görsellikdir,kimsenin güvenli sürüş için bunu yaptığını düşünmüyorum.

Çakma olmayan bir gündüz farı gündüz parıl parıl parlar ledli olanlar halojenler ise kısa far seviyesindedir görsellik ikinci plandadır ya da görsel değldir diyebiliriz.

Çakma olamayn gündüz farı üreticileri perakende olarak çok çeşit sunmaz Hella ve Piaa gibi büyük firmaların gündüz farları alınıp takılmalı eğer gerçek gündüz farı isteniyorsa.

Günümüzde çin malı farlar nasıl ucuz diye rağbet görüyorsa kimse bir gündüz farına 150-200 Euro vermez onun yerine çakma angel junyan ,sonar alır sonra yana döne bu mercek göstermiyor farım buhar oldu diye dert yanar,ne kadar ekmek o kadar köfte...

Aşağıdaki linkde eski adıyla bosch yeni adıyla AL firmasının gündüz farı örnekleri var isteyenler inceleyebilir.

Gündüz farı

:good1: kesinlikle katılıyorum

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
(düzenlendi)
:good1: kesinlikle katılıyorum

birde led zevki benim, istesem audi istesem bmw de alacak gücüm var. ledleri yaparkende hiç bir özentim olmadı. zaten çok istesem sizin tabirlerinizle özenti yaptığım aracı alırdım. daha sonra ledlerden sıkılıncada söktüm.

tarihinde Deniz Tayan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Bertan Akın
focusuma ön far led uygulaması yaptırdım

+

++

Sislerdeki Xenon Kaç Bin (K) Ne Marka ???

Yorum bağlantısı
Erçin Derinöz

Ledler yakışmıştı :) Aracınızla siz de benim gibi oynamayı ve küçük orjinali bozmadan değişiklikler yapmayı seviyorsunuz. Sizin farlarınız olan tüm araç sahiplerine BiXenon tavsiye ediyorum. Hem aydınlatma, hem görünüş açısından bence müthiş yakışıyor ve tavsiye ediyorum. Benim AFL ler olmasa sanırım 1 gün beklemezdim BiXenon için...

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

tşk ederim benim farlar titanyum x farı kısaları ve sisleri xenon yaptım ve gayet memmunum

Yorum bağlantısı
Bertan Akın

kısalarda ve sislerde kaç bin (K) xenon war markası ne bende yaptırmayı düşünüyorumda yardımcı olurmusnuz???

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
kısalarda ve sislerde kaç bin (K) xenon war markası ne bende yaptırmayı düşünüyorumda yardımcı olurmusnuz???

hocam yaptırdım ama markası ve k sını bilmiyorum ama öğrenirim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...