İçeriğe Yönlendir

Mk1 mondeo modifiye

Karani Gülistan

Recommended Posts

Karani Gülistan

Arkadaşlar 94 model siyah hactback mondeoma resimdeki gibi ön tampon-marşpiye ve iç döşeme yaptırmak istiyorum.İç döşemenin rengi ve koltuklar dışında kapı döşemelerinin de değiştirilmesini düşünüyorum.Bu konuda fikirlerinizden istifade etmek istiyorum.Döşeme rengi-kumaş ,deri vs gibi..

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu tamponu bilmem ama... Ben simetrik olmayan şeylerden hoşlanmıyorum, plakayı oraya takma :f1:

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Forumda satılık vardı.

Yorum bağlantısı
Karani Gülistan

Plaka ortada olacak zaten.Satılık tamponada bir teklifte bulunacağım.Fakat döşeme ve tamponlar için ayırabileceğim bütçe 600-700 tl.Ben asıl bir çatlaktan dolayı ön tamponu değiştirmek istiyorum.Yapılacak koltuk döşemesine (aslında sadece 2 sigara yanığı var) ilave olarak kapılardaki kumaş bölüm yeniden yapıldığında acaba sarkma yaparmı endişesi var.Ayrıca renk uyumuda çok önemli.Son olarak geçenlerde almanyada iken mk1 mondeodan bana lazım olan parçaları söküp getirmiştim.Çok düzgün durumdaki manuel sunroofu -40 euro-benimkine takılırken problem olur düşüncesiyle almamıştım.İstersem arkadaşım kısa süre içinde gelirken getirebilir.Sizler ne dersiniz?

Yorum bağlantısı
Emre Gizlenci
Plaka ortada olacak zaten.Satılık tamponada bir teklifte bulunacağım.Fakat döşeme ve tamponlar için ayırabileceğim bütçe 600-700 tl.Ben asıl bir çatlaktan dolayı ön tamponu değiştirmek istiyorum.Yapılacak koltuk döşemesine (aslında sadece 2 sigara yanığı var) ilave olarak kapılardaki kumaş bölüm yeniden yapıldığında acaba sarkma yaparmı endişesi var.Ayrıca renk uyumuda çok önemli.Son olarak geçenlerde almanyada iken mk1 mondeodan bana lazım olan parçaları söküp getirmiştim.Çok düzgün durumdaki manuel sunroofu -40 euro-benimkine takılırken problem olur düşüncesiyle almamıştım.İstersem arkadaşım kısa süre içinde gelirken getirebilir.Sizler ne dersiniz?

öncelikle kaliteli bir döşeme zaten kapılarla beraber 500 tl civarı tutar diye düşünüyorum. tampon konusuna gelince orjinali gibi oturmayabilir. yukarıdaki resimde farlar yatay ve sisler yuvarlak biraz sırıtmış gibi. sunroof benimde çok istediğim fakat taktırmaya pek cesaret edemediğim birşey. o iş için tecrübeli ustalarımızdan fikir almak lazım.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...