İçeriğe Yönlendir

2004 ghia

İlker Kadılar

Recommended Posts

İlker Kadılar

Buda benim yol arkadaşım

Araç üzerinde yapılanlar:

1-3m cam filmi

2-3m kaput koruyucu film

4-desi park sensörü

5-vites topuzuna tenis topu giydirilmesi :D

w600.png

dscn5028.jpg

cimg1364.jpg

w640.png

dscn5031.jpg

w600.png

dscn5032.jpg

cimg1356.jpg

w640.png

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Güle güle kullanın...Kazasız belasız tenis topu güzelmiş :D

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

abi :D:) güle güle kullan kazasız belasız cezasız günlerde kullanman dileğiyle, aracın ne kadar temiz ve gösterişli olduğu fotolardan belli oluyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar

Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

güle güle kullanın bilardo topu uygulamasından sonra,tenis topu farklı olmuş

Yorum bağlantısı
Cihan Yetişken2

Çok güzel araç İlker bey güle güle kullanın..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
:D tenis topu nasıl yapıldı detay isteriz.
Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
:rolleyes: tenis topu nasıl yapıldı detay isteriz.

bildiğimiz teniz topunun altını 2 tane çapraz kesilecek şekilde maket bıçağıyla kestim resimlerdede belli oluyor zaten..kesildikten sonra az bir zorlamayla kendiliğinden yerine geçiyor....ben de bunu ihtiyar bir ford capri kullanıcısından görmüştüm

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu
bildiğimiz teniz topunun altını 2 tane çapraz kesilecek şekilde maket bıçağıyla kestim resimlerdede belli oluyor zaten..kesildikten sonra az bir zorlamayla kendiliğinden yerine geçiyor....ben de bunu ihtiyar bir ford capri kullanıcısından görmüştüm

fotoğrafta isteriz

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
abi :rolleyes::D güle güle kullan kazasız belasız cezasız günlerde kullanman dileğiyle, aracın ne kadar temiz ve gösterişli olduğu fotolardan belli oluyor.

teşekkürler deniz cümlemize kazasız belasız sürüşler olsun..... :)

Yorum bağlantısı
Semih Nigri

focus 2 im var ama şöle bi focus 1 i kıskanmıyor değilim... iç mekanın güzelliği yeter...

güle güle kullanın.. çok güzel araç maşallah...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

teşekkür ederim sağolun arabam gerçekten sınıf temizliktedir...

çok çok daha iyisi sizlerin olsun..

allah cümlemize kaza bela vermesin...

teşekkürler...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
araciniz cok hos, dileklerinize katiliyorum.. ama vites topuzu beni biraz dusundurdu :). bende mi yaptirsam acaba ? ;)

teşekkür ederim sağolun....ankarada olsaydınız hem tanışır hemde 1 adet tenis topu hediye ederdim size...

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

her güzelin bir kusuru vardır misali.... deri döşeme en zengin ve en gösterişli olmasına rağmen sıkıntılarıda vardır....

deri döşeme yapmıyorum ama vip dizayn deri döşeme yapan ankarada sayılı firma sahibi arkadaşım var benim talimatımla fiyat olarakta gerekenini yapar..

Yorum bağlantısı
Misafir

ilker bey kazasız belasız kullanırsınız umarım.ankara yanınıza ugramaya fırsat bulamadım kusura bakmayın.hastalıktan yataktan cıkamadım 3 hafta

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

teşekkürler....

ne zaman isterseniz buyurun beklerim...

çok çok geçmiş olsun....

Yorum bağlantısı
Çağdaş İbiş

İlker Bey, maşallah demekten başka bişey diyemiyorum. Birgün benim de olması dileğiyle kazasız, belasız, güle güle kullanın. :D

Bi peluş koltuk kılıfı projem varda yeriniz nerede :D:p

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
İlker Bey, maşallah demekten başka bişey diyemiyorum. Birgün benim de olması dileğiyle kazasız, belasız, güle güle kullanın. :nazar:

Bi peluş koltuk kılıfı projem varda yeriniz nerede :crazy::hohoho:

teşekkürler darısı sizin başınıza umarım yakın zamanda istediğiniz araca sahip olursunuz..

adresim libya cad no:27 küçük esat ....kocatepe camii sine çıkan yolda.... seyran kız öğrenci yurdu karşısı ve kayseri beğendik mutvağı karşısı..

beklerim yardımcı olamaya çalışırım..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

sağolun..yazın sonunda muayene sayesinde canım cam filimlerim sökülecek maalesef...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...