İçeriğe Yönlendir

O birrrr Ford

Çağlar Bayur

Recommended Posts

Mert Can Üzger
2 haftadır kullanıyorum. Hala yorumum aynı: "daha önce araba kullanmamışım"

Manda ile çok fark var mı hakkaten?

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
Pekkiiiii. Şu araba ile karşılaştırılır mı?

10709298_1100722_l6mo465.JPG

evet :) abi ya Mk4 ün sedanı rakiplerine göre çirkin ama mk3 e göre güzel F2 yi mk3 e benzettikleri an bitti mk3 ün tasarımı ;)

mondeorearangle.jpg

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

mondeo güzel araba...5 kasa bmw kullanan bi abim 2008 mondeo aldı...Hiç bi farkı yoktu diyordu boşuna ben bmwye o kadar para harcamışım dedi...

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)
Bence tekrarlatma ;) Anla işte :)

Bilgehan. Koyduğun foto liftback. Bu biiiiir. Ayrıca f2,5 da mk4 mondiye benziyor. Şimdi o da mı bitti? ;)

Sadece benziyor. O kadar :p

silecek yokya bende bakmadan koydum :p :p pardon

yoo bence o kadar benzemiyor mesela arkalarının alakası yok ama mk3 le f2 nin arkası hemen hemen aynı

şuda sedan resmi :p :p :

19923667.jpg

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Yenisi teknolojik açıdan mk3'ü ezer. Ammavelakin, teknoloji, altyapı da bir yere kadar. İnsan arabaya binerken de beğenecek. f1 o açıdan o kadar sinmişti ki içimize ;)

Yeni değil 2002di sanırım arabası...5.30i...Oda fulldü ama periyodik bakımı bile tuzluydu.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Mert. Trend değil. Ghia değil. x olacak. Ötesi yalan ;)

Dizel otomatik ciya x var mı ki abi? Varsa alalım hemen :)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Dizel otomatik ciya x var mı ki abi? Varsa alalım hemen :)

Yok ziya x yaz bari ;)

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

mertcanx ;) LPG mantıklı...Al sen seversin az yakan arabayı... :) Mk4 mondi çok gereksiz büyük...Hele istanbul için...mk3 ideal boyut...e sınıfı mercedes kadar vardır heralde mk4 mondi.

Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger
Dizel ghia-x yok. Ghia+ paketliler var. Onlar da olur. Siz benzinli alın teleflex takın.

Babam biraz kıl adamdır, LPG falan sevmez. Zaten son 2 araba değiştirmeye niyetlendiğimizde sonu hep kavga ile oluyor ;) Ben diyorum 2.0 otomatik + LPG, o diyor dizel düz vites. :)

Yorum bağlantısı
Kerim Bilgehan Arbek
(düzenlendi)
mertcanx ;) LPG mantıklı...Al sen seversin az yakan arabayı... :) Mk4 mondi çok gereksiz büyük...Hele istanbul için...mk3 ideal boyut...e sınıfı mercedes kadar vardır heralde mk4 mondi.

arada 12mm fark var

E serisi : 4856

Mk4 Mondeo: 4844

fakat mk4 mondi daha geniş mercedesten

E serisi : 1822

mondeo : (mk4) 1886

not: bunlar ayna hariç...

tarihinde Bilgehan Arbek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

istinyedeki buluşma aklıma geldide çağlar abi benim arabaya bakıp ileride bende alıcam ama bu renk deil demişti iyi bir tüyo yakaladım sanırsam ;)

Yorum bağlantısı
Hamdi Bekiz
Sorunların cevapları verildikçe model netleşecek, Her gün yeni bir soru konu başlığında belirecek :D

Soru 1: Ford ların model listesinde Ghia - Titanium - X vs. gibi uzatmaları vardır, bunların hepsi ve hatta daha fazlası bir modelde toplanırsa bu modele ne ad verilir?

Soru 2:

Aşağıdaki jantların hangi modellere takıldığını biliyoruz:

1004580.jpg

Pekii aşağıdaki görünüm hangi modellerde bulunur?

1004616s.jpg

Soru 3. (08 Mart Pazar günü yeni soru yazılacak)

bu benim arabanın aynısı...kim diyo ford diye..

Yorum bağlantısı
Hamdi Bekiz

abi benim arabadadaa sunroof var ama yanda :D

Yorum bağlantısı
Hamdi Bekiz
Bu arabada bir de ses kontrol sistemli bluetooth var :D

bunların hepsi bir teybe bakar..teybi değiştir cillop gibi olur araba...blutud felan kolay

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

bir ara şaka ile bilo s max takası gündemdeydi,şaka gerçek mi oldu haberimiz yok

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
(düzenlendi)

OdakTR. 540 değil daha neler var da,320i bile diğerleri araba bu otomobil dedirtmeye yetiyor.

tarihinde Cihan Tiftik tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg

Hakan abi demek macera dolu amerikaaa amerikaa maceraaa o memooo macera dolu amerika yapıcan he üstü açık bi mustangle elinde gitarla şarkıda sölersin :nazar:

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
O üstü açık arabada Nezaket, Metin Kasım ve Azra Gönül de olacak :nazar: Onlar da vokal yaparlar ha :hohoho:

Sende artık ankaralı turgut dinlersin :crazy::D Peki emmiye oooo emmii burası nevyork amerika dicekmisin :D

Yorum bağlantısı
Guest Sinan Akg
Nevyork olmayacak. Bastın, filedelfiya ya da san fıransisko inşallah.

Bastın nevyork arası ne kadarki zaten...Sen dicekmisin onu söle abi :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik
320'yi beğenmezdin yafru.

Performans olarak hala beğenmem ama söz konusu "otomobile binmek" ise,benim diyen fordu pis tokatlar. :nazar:

Yorum bağlantısı
Cihan Tiftik

O paraya nasıl bi 740 mış o anlamadım. 500binde felan mı?

Yorum bağlantısı
Misafir
Bu konu kapalıdır.
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...