İçeriğe Yönlendir

Öluyordum

Taner Kaplan

Recommended Posts

Yurdaer Elay

Geçmiş olsun... Bir musibet bin nasihattan iyiymiş.

Yalnız merak ettiğim şu hocam... Meslek kısmında otomotiv yazıyor, yani bu tür şeylere normal bir kullanıcıdan daha aşina olmanız gerekir diye tahmin ediyorum. İhmalin faturası çok ağır olabilirdi. Allah korumuş.

Yorum bağlantısı
Taner Kaplan

aynen dediginiz gibi otomotiv sektorundeyim.ama dedim ya terzi kendi sokugunu dikemez diye.hayraalamet degildi arabanın icindeki gaz kokusu ama gitmedim .cok kotu bir andı ders oldu

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçmiş olsun..Bu arada aklıma bişey geldi lpg li araçlarda(benim araçta dahil) depoyu ekzoz tarafına koymakta sakınca görmüyorlar.Bence bir kaçak durumunda parlama imkanı daha yüksek.Yani lpg deposu ekzozdan ne kadar uzak tarafta olursa o kadar iyi değil mi?Buna dikkat eden usta görmedim.

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan
(düzenlendi)

Taner bey, Geçmiş olsun..

tarihinde Cavit Do?an tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Lpg sızıntısının bie sakıncası daha: Gaz aracın tüm kapalı yerlerine doluyor ve orada bekliyor, aksilik drumunda tam bir alevtopu!, Geçmiş Olsun.

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Geçmiş olsun ucuz atlatmışsınız.

Yorum bağlantısı
İsa Köse

Geçmiş olsun. Allah korumuş.

Siz de yanık falan yok değil mi? (saç, vs)

Yorum bağlantısı
Zafer Ofli

Geçmiş olsun. Lpg li araç kullanıcılarının kesinlikle ihmal etmemesi gereken bir durumu net biçimde görmüş olduk. Gaz kokusu duyulduğunda derhal araçla en yakın gazcıya gidip kaçak kontrolünün yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen durumlara yol açabilir. Ama bizde genelde nasıl olsa birşey olmaz mantığı var. Lpg istasyonlarında sigara içenlere dahi rastlamaktayız. Geçenlerde bir jipin lpg bağlantı ağzından gaz alırken damlama yapıyordu lpg. Adama söyledim aracınızda kaçak var dedim. Biliyorum birşey olmuyor dedi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

Geçmiş olsun Taner bey. Lpg kullananların çok dikkatli olmalarını hatırlattınız bize. İhmal edilmeye gelmeyecek bir konu, herkesin dikkatli olması lazım.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Geçmiş olsun. Bir fakire sadaka verin

Yorum bağlantısı
Taner Kaplan

cok saolun bende bir sey yok .alev topu parlayıp sondu .yani dusunun bagjaın icindeki gaz oyle bir yayılmıski direksiyonda parladı .arkadasın dedigi gibi benimkide stepne yerinde o kova kova suyu bosaltırken alltan tahliye oldu su

Yorum bağlantısı
Taner Kaplan

erdogan bey 2005 yılında takılmıs .tam deponun ortasında conta yani vana gibi bir sey vardı .ordan kacırıyordu gazı

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Büyük geçmiş olsun, camların açık olması basıncı azaltmış bu da sizin yaralanmanızı engellemiş anladığım kadarı ile.

Yorum bağlantısı
Taner Kaplan

voltran yoneticilerine mail attım pazar oldugu icin aramadım.yarın arayacagım .arabayı da bursadaki bayinin onune cekecegim gelip pisliginize bakın dedim.madem bu depoyu taktınız takarkende bu vananın 4 senede 1 degisecegini soylemediniz ben bunun hesabını sonuna kadar soracagım dedim.gorecegiz bakalım ne diyecekler .cunki en olmayacak yerden kacırmıs gazı

Yorum bağlantısı
Ömer Salih Yetgil

Çok geçmiş olsun. Allah kimsenin başına vermesin...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

çok geçmiş olsun, gerçekten allah korumuş...

aklıma "son durak" filmleri geldi vallahi :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...