İçeriğe Yönlendir

Bu da benim modlu 2004 beyaz Fiestammmmm

Alper Aksakal

Recommended Posts

Alper Aksakal

Arkadaşlar arabanın özelliklerini daha önce yazmıştım ama resim yükleyememiştim artık yükledim ve yorumlarınızı bekliyorum...

Yorum bağlantısı
Engin Karadayan

Güzel araba .Güle güle kullanın.Ama fotolar küçük kalmış

Yorum bağlantısı
Bayram Bekman

guzel olmuş,gule gule kullan. ama buyuk ve detaylı foto koyarsan daha ıyı ıncelerız.. :D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

:D

Arka tampon çok güzel boyanmış, jantlar da bence fiestaya en çok yakışan modellerden.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Güle güle kullanın.. büyük fotoları bekliyoruz..

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

Resimleri yükledim ve ramazan abi tşk ediyorum program için arabanın özelliklerine gelince yazmak istyrm tekrar : araç 1.4 turbo dizel green kutu içi performans filtresi,clean power tork arttırıcı modül,cr power box araç bunların sayesinde 90 beygiri geçti ( dyno testlerine dayanarak sölüyorum) sonar angel eyes far takımı , junyan 3d şeffaf stoplar, komple krom kaplama (yan kapı çıtaları,basamaklar,kapı kollar v.b ) 15 inç pw krom jant ve 205.40.15 hız lastikleri ve st spoyler,st görünümlü tamponlar,xenonlar.....

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

arkadaşlar özür dilerim beni mazur görün ilk defa yükledim fotoları haklısnız küçük olmuş inş yarın büyük resimlerini koycam.ayrıca olumlu düşünceleriniz için tşk

çağlar abi tşk tamponu orjinal st ebatlarına yakın boyatmaya çalıştım.bundan 3 yıl önce boyatmıştım :D:)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

arkası niye çökmüş sanki yere oturmuş gibi çok şirin olmuş plakalar biraz göze batıyo

güle güle binin

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

yorumun için tşk. arkası 3cmlk helezon olduğu için çökmüştü ama ogün çıkattırdım helezonları.ayrıca plakalar göze batıyo derken hangi anlamda batıyo kardeş onu anlamadım.

Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

alper kardeş çok şık olmuş aracın, kazasız cezasız kullanman dileğiyle..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

güle güle kullanın..... güzel değişimler yapmışsınız hemen farkediliyor :lol2:

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
güle güle kullanın..... güzel değişimler yapmışsınız hemen farkediliyor :lol2:

++++

Yorum bağlantısı
Önder Başböyük

angel far gerçekten çok yakışmış çok değiştirmiş aracı, orj farlar çok sade bu kasada.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

tşk ilker kardeşim :baby:

önder ve ali kardeşim tşk ettim yorumlarınız için.evet orjinal farlar çok sade angel far almadan önce makyajlı kasa fiestanın kedi göz ben ona pörtlek göz far diorum ondan almayı düşünmüştüm sonra vazgeçtim angel aldım ve iyiki almışım çünkü çok ilgi çekici duruyo sanırım birazda arabanın rengi beyaz olduğ için gösteriyo..

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
++++

deniz 2 çift artıları hemen vermişin sağol bu ne bolluk :baby:

millet hep tek artı veriyor....

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi
yorumun için tşk. arkası 3cmlk helezon olduğu için çökmüştü ama ogün çıkattırdım helezonları.ayrıca plakalar göze batıyo derken hangi anlamda batıyo kardeş onu anlamadım.

sanki sonradan eklenmiş gibi ayrıca resimde plakalık var gibi duruyo çıkarılsa çerçevesi beyazlatılasa ve de tamponun bi miktar (siyah kısmına doğru )altına alınsa daha hoş durabilir :baby:

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

mustafa kardeş değişik bi yaklaşım :nazar: ama fikirleriniz benim için önemli evet haklı gibisin plakayla bi oynama yapmam lazım thanks :(

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Araba çok güzel olmuş güle güle kullanın. Beyaz olduğu içinde kendini iyi ifade etmiş.

Yorum bağlantısı
Alper Aksakal

tşk ayhan kardeşim sizden böyle güzel yorumlar duymak çok hoşuma gidiyor :nazar:

Yorum bağlantısı
Hakan Gürsu

Çok güzel olmuş güle güle kullan.Bi sorum olacak o takılan farlara yükseklik ayarı yapilabiliyormu, aracın kendi tesisatı üzerinden?.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...