İçeriğe Yönlendir

Bu parça ne işe yarar

Serkan Koç

Recommended Posts

Serkan Koç

aracımdaki arıza ışığı sorunu için uğraşırken bu parçanın hortumunu takmayı unutmuşum ve araba 2 000 devir üstünde çalışmıştı bi göz atınca fark edip yerine taktım rolanti normale döndü acaba buparçanın işlevi nedir bu parça yakıt karışım oranını etkilermi teşekkürler

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

karter havalandırma subabı. yakıt hava karışımını etkiler.

Yorum bağlantısı
Serkan Koç

benim arıza ışığı bundan yanıyo olabilirmi acaba hortum gevşek gibi veya alt taraftan bi patlak olursa arıza ışığını yakabilirmi katalizörüm iyi durumda arabanın çekişi ve gaza tepkisi iyi

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

senin arıza kodu katalizöre işaret ediyor. bundan olsa hego arızası vermesi gerekiyor.

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

peki plastik olan kapagın üst yan kısmındaki siyah hortum neye yarıyor motor kapagının sol üst tarafında hemen siyah bahçe hortumuna benziyor kapaga bağlı...

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci
arka ekzoz susturucumda boşalmış durumda buda sebebiyet verebilirmi

sanmıyorum

peki plastik olan kapagın üst yan kısmındaki siyah hortum neye yarıyor motor kapagının sol üst tarafında hemen siyah bahçe hortumuna benziyor kapaga bağlı...

anlıyamadım resimde işaretlerseniz yardımcı olurum

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz
(düzenlendi)

buras01.jpg

resmı tam yükleyemedim image etiketine izin verilmiyor diyor nedense ancak tıklayınca cıkacaktır işaretledim

tarihinde Mehmet tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

heh şimdi gözüküyor ne işe yarıyor acaba

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

üst kapaktaki sıkışan havayı hava filitresine getiren hortum. havalandırma hortumu

Yorum bağlantısı
Özgür Temiz

abi acık hava filtresi takacagımda kelebegin oradaki bogaza baglayacagım filtretyi boru ile ayrıca krank filtresi almam gerekiyormus oraya giden boru nerede acaba ben dedigim yer diye biliyordum resimde arkadaş öyle yapmış

sd530440ra2.jpg

üst tarafta küçük bi filtre var onu acaba hangi boruya bağlamış arkadaş...

Yorum bağlantısı
Yaşar Demirci

bunun hava filitresi sökük durumda. sizin aracınkini sökünce nereye baglıyacagınızı görebilirsiniz

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Serkan Koç
senin arıza kodu katalizöre işaret ediyor. bundan olsa hego arızası vermesi gerekiyor.

carbon clear işe yarayabilirmi

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...