İçeriğe Yönlendir

2009 - Fiesta 1.4 Tdci Titanium - Siyah

C.İlker Özsaraç

Recommended Posts

Alper Aksakal
Selam herkese. 4 aydır sizlerle resimleri paylaşmak istiyordum. sonunda son hali ile aracımın resimleri. yorumlarınız için teşekkürler.. :nazar:

48528546.jpg

35077093.jpg

95777742.jpg

13430665.jpg

17730826.jpg

arka tamponda gri kısmı sizmi yaptınız yoksa orjinalmi? güle güle kullanın güzelmiş ama ben o arka gri kısıma taktım sanki orası biraz sırıtıyo onun haricinde süper :good1:

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Siz beğendikten sonra sorun yok, ama bence spoiler hiç olmamış...

Güle güle kullanın...

Yorum bağlantısı
Ulaş Kankaya

Aracınız çok güzel olmuş güle güle kullanın nazar değmesin :nazar:

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
hayırlı olsun.bu fiesta titanyumlarda hız sabitleme sistemi var mı?acaba

Hız sabitleme var. Lansman Paketi içinde. Ben alırken o paketi de zorunlu olarak eklediler, ileride de öyle olur mu bilemem :nazar:

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir
(düzenlendi)

Güzel araç.güle güle kullanın.Lansman paketi olması da ayrıca güzel.

Ama siyah la nasıl başa çıkacaksınız bilemem.8,5 sene siyah focus kullandım.Güzel ama zordur.

tarihinde Bahad?r Akdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ramazan Akkaya

aracınız çok hoş olmuş wrc aracları gibi gözüküyor arkadan ve yandan, güle güle kazasız cezasız kullanmanız dileğiyle

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hayırlı olsun çok hoş duruyor, inşallah sizin arabanında arka kapı eşiklerindeki boyalar dökülmeye başlamaz, sizinki sağlam çıkar inşallah.

Yorum bağlantısı
Fırat Tarman
Hayırlı olsun çok hoş duruyor, inşallah sizin arabanında arka kapı eşiklerindeki boyalar dökülmeye başlamaz, sizinki sağlam çıkar inşallah.

Bu olay benim de kafama takıldı, boyuna kapı eşiklerine bakıp duruyorum. Aman nazar değmesin :D

Yorum bağlantısı
Sedat Balcı

selamlar benım de arabam fiesta 1.4 benzinlı aynı renk kullanılan aksesuarlar cok hosuma gıttı cok da guzel olmus ne kadar odedıgınızı bılsek ıyı olurdu ve orjınal mı takılanlar garantıye zarar vermıyordur umarım cok uzel olmus kıskandım valla kazasız belasız ınsaallah

Yorum bağlantısı
Tamer Topaç

Çok güzel :nazar:

Avrupa'da satışı yapılan Tİ-VCT gibi olmuş.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
arka tamponda gri kısmı sizmi yaptınız yoksa orjinalmi? güle güle kullanın güzelmiş ama ben o arka gri kısıma taktım sanki orası biraz sırıtıyo onun haricinde süper :D

arka parça orjinal spor parça..gri rengi kendim seçtim.

selamlar benım de arabam fiesta 1.4 benzinlı aynı renk kullanılan aksesuarlar cok hosuma gıttı cok da guzel olmus ne kadar odedıgınızı bılsek ıyı olurdu ve orjınal mı takılanlar garantıye zarar vermıyordur umarım cok uzel olmus kıskandım valla kazasız belasız ınsaallah

özelden sorarsanız bilgi verebilirim..garantiyi kesinlikle bozmuyor..çünkü kendi parçaları

valla kasımda aldım aracı henüz öle bi sorun yaşamadım..sadece ,mıcırlı yollarımız bizim bu bölgede çok kötü o sebepten dolayı boyalarda ufak tefek zararlar var..lastiklerden sıçrayıpta gelen taşlar sebebiyle..benim araçla ilgili en büyük sorunum silecekler 5.ye değişecekler :dil: hep çizik atıyorlar..birde benimki gibi diz için direksiyon altı hava yastığı olan var mı..benim arac ilk partiden diye fazladan koymuşlar normalde opsiyonmuş öle dedi ford.

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

bu kasa bu fiestayı baya götürür gibime geliyor.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
Çok güzel :dil:

Avrupa'da satışı yapılan Tİ-VCT gibi olmuş.

evet ona benzettik biraz, onun ön tamponu çok güzel,focus st lere benziyor..birde şeritleri gelse orjinal olanları daha da güzel olur.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Valla inşallah sorun çıkmaz sizinkilerde ama bu kasa makyaja kadar alanların başını ağrıtacak gibi geliyor bana, bu arada Can bey sizin oralar mıcırlı olduğuna göre marş biyelin canına okur bu taşlar, çok kötü delik deşik oluyor, önlere orjinal paçalık takarsanız hem marşbiyeli hemde arka kapının orayı korursunuz, çünkü arka taraf soyulamaya başladımı iş biter, ford nasıl bir dizayn yaptıysa taşlar gelipte tam oraya denk geliyor.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
Valla inşallah sorun çıkmaz sizinkilerde ama bu kasa makyaja kadar alanların başını ağrıtacak gibi geliyor bana, bu arada Can bey sizin oralar mıcırlı olduğuna göre marş biyelin canına okur bu taşlar, çok kötü delik deşik oluyor, önlere orjinal paçalık takarsanız hem marşbiyeli hemde arka kapının orayı korursunuz, çünkü arka taraf soyulamaya başladımı iş biter, ford nasıl bir dizayn yaptıysa taşlar gelipte tam oraya denk geliyor.

evet haklısınız..paçalık işi çözebilir.. :dil: orjinal olarak var mı bilmiyorum bakmak lazım.

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
güle güle kullanın can bey.bence sakın paçalık takmayın arabanın bütün havasını bozarsın.

arkalarda çok ufak ve çok şık pi parça var aracın üzerinde..ona benzer bi parça varsa bozmayabilir..görmek lazım yinede..ya da iyi bir koruma yapmak lazım folyo ile

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Evet folyo olabilir ama paçalıkta olur, arabanız koyu renk belli olmaz, zaten varsa arabay uygun yapıyorlar kamyon paçalığı gibi olmuyor merak etmeyin.

Alın size orjinal ön paçalık parça nosu, bakalım bizim otosan bulabilecekmi?

AM8A6J16G574AA

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
Evet folyo olabilir ama paçalıkta olur, arabanız koyu renk belli olmaz, zaten varsa arabay uygun yapıyorlar kamyon paçalığı gibi olmuyor merak etmeyin.

Alın size orjinal ön paçalık parça nosu, bakalım bizim otosan bulabilecekmi?

AM8A6J16G574AA

resim olarak varmı..siz nereden buldunuz bu kısa süre içinde :D

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

:D çok kolay oldu, bu tür koruyucu ürünleri genelde avustralyada daha çok kullanırlar fakat bazı ürünleri bulmak çok zor oluyor, otosan belki getirebilir yalnız resmini henüz bulamadım yakında buluruz nasılsa işte adres...

http://www.ford.com.au/servlet/ContentServ...d=1137384494373

http://www.ford.com.au/servlet/ContentServ...t&c=DFYPage

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
:clapping: çok kolay oldu, bu tür koruyucu ürünleri genelde avustralyada daha çok kullanırlar fakat bazı ürünleri bulmak çok zor oluyor, otosan belki getirebilir yalnız resmini henüz bulamadım yakında buluruz nasılsa işte adres...

http://www.ford.com.au/servlet/ContentServ...d=1137384494373

http://www.ford.com.au/servlet/ContentServ...t&c=DFYPage

bende verdiğiniz kod üzerine araştırma yaptım ve güney afrikada buldum. :D ..siteside çok güzel ,fiestanın değişik versiyonları renkleri vs. benim gibi kit takılmış halde fotoları var.

http://www.ford.co.za/servlet/ContentServe...t&c=DFYPage

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Afrika, bu sevda bizi nerelere götürdü görüyomusun :D

Yorum bağlantısı
C.İlker Özsaraç
Afrika, bu sevda bizi nerelere götürdü görüyomusun :clapping:

aynen :D yarın gidersem servise kod numarasını vereyim bakalım nolacak..

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk
Siz beğendikten sonra sorun yok, ama bence spoiler hiç olmamış...

Güle güle kullanın...

Bence spoiler tamamlamış arabayı.

Yorum bağlantısı
Ergün Biçer

Anneme gösterdim bunu bayıldı.. Sanırım fiestayı alacağız :) :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...