İçeriğe Yönlendir

ADSL Tarifeleri

Burak Karadeniz

Recommended Posts

Oğuzhan Demir

smileadsl 8mb sınırsız kullanıyorum en kötü ihtimalle 3mb e düşüyor ortalaması 5-6mb çok memnunum ayda 24.90 (ilk 9 ay)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Sani super online' da eve fibermi çekiyor? Adı fiber, sana switchden evine hat çekiyor. VDSL2 de zaten DSLAM den ev 300 metre olcak, al fibermi istiyorsun :) ; http://www.ttnet.com.tr/web/234-1197-1-1/t.../ucretlendirme/ Telekomda geliyor. Bu iş telekomun elinde.

Ruhi hocam, ana santral'dan fiberle gelip switch'te sonlanmalı ki zaten cat5 - cat6 ya dönsün.

TTNET'in o fiberleri için bölgende dağıtıcısı olmalı. Yoksa 2 senelik altyapı bedelini ödemen lazım ki bu da ayda 1500tl'ye falan geliyor.

Yorum bağlantısı
  • 4 hafta sonra...
Hasan Aksüt

Artık ben de superonline abonesi oldum. Hız testi ile 14 mb. gördüm. Ne kadar ters bir durum. İstediğim hizmetin üzerinde bir servis alıyorum. Ben söz verilen hizmeti alamıyor olmaktan çok garipsedim.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Artık ben de superonline abonesi oldum. Hız testi ile 14 mb. gördüm. Ne kadar ters bir durum. İstediğim hizmetin üzerinde bir servis alıyorum. Ben söz verilen hizmeti alamıyor olmaktan çok garipsedim.

Aa, nasıl oldu?

Nerede ikamet ediyorsunuz?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(Hasan Aksüt @ 21.03.11 - 22:43)

Aa, nasıl oldu?

Nerede ikamet ediyorsunuz?

Çekmeköy. Geçen yıl Apartman yönetimi toplantısında dile getirdiğimiz konu adım adım ilerlemiş. C.tesi bilgilendirme yapıldı. Direk başvurdum. :D Şimdi sabit telefon taşıma, ttnet ile vedalaşma sürecini yaşıyacağım.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen
(düzenlendi)
Çekmeköy. Geçen yıl Apartman yönetimi toplantısında dile getirdiğimiz konu adım adım ilerlemiş. C.tesi bilgilendirme yapıldı. Direk başvurdum. :koskos: Şimdi sabit telefon taşıma, ttnet ile vedalaşma sürecini yaşıyacağım.

Bende 1 seneden fazla superonline fiber internet kullanıyorum ara sıra kopmalar oluyor neticede memnunum.Sabit ev numaramı superonline taşıdığım tarih 09.03.2011 ve bugun itibari ile hala sabit telefon kullanamıyorum.10 defadan fazla aradım müşteri hizmetlerini telefonum taşınmış lakin aktivasyon yapılacakmış bekliyoruz bakalım...Her müşteri hizmetlerini aradığımda 24 saat içinde açılacak diyorlar ...

tarihinde Ruhi G tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Sabit numara taşıma prosedürü nasıl? Başvuru için mail attım ama taşınacak hat eşimin üstüne. Fiber internet aboneliği benim üstüme sorun olabilir belki.

Yorum bağlantısı
Serkan Armahan

Ben de superonline fiber internete geçmeyi düşünüyorum. Fiber internet için sabit telefon hattına ihtiyaç var mı? bir de fiber internet modemi bildigimiz kablosuz modemlerden farklı mı?

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
Ben de superonline fiber internete geçmeyi düşünüyorum. Fiber internet için sabit telefon hattına ihtiyaç var mı? bir de fiber internet modemi bildigimiz kablosuz modemlerden farklı mı?

Sabit telefon hattına ihtiyaç yok. Tamamen kendi altyapısını ve kurulumu yapıyorlar. Modem biraz daha büyük ve kullandığı kablo cat6 olması nedeniyle RJ45 soket kullanılıyor. Ben zyxel prestige 600 serisi wireless modem kullanıyordum. Evimiz büyük olması nedeniyle bağlantı kalitesi evin diğer ucunda düşüyordu. Yeni modemin en uzak köşesi bile daha iyi ve bağlantı kalitesi problemi yok.

Yorum bağlantısı
Mustafa Gökmen

Hattın eşinizin üstüne olması bence problem olmaz.Hat kimin üstüne ise ondan bir kimlik fotokopisi istiyorlar birde sözleşmeye imza atmasını prosedür bu şekilde.

Bende bugün numara taşıma işlemini iptal ettirmek için müşteri hizmetlerini aradım sabit telefonum açıldı..Şimdilik sadece dışarıdan gelen aramalara açıldı bunada şükür...Hala arama yapamıyorum..

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Mehmet Göktürk

Vodafone 49 TL herşey dahil (yalın internet hattı ücreti felan da türk telekoma verilmiyor mu) alan oldu mu? 50GB akn.

?

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Vodafone 49 TL herşey dahil (yalın internet hattı ücreti felan da türk telekoma verilmiyor mu) alan oldu mu? 50GB akn.

?

Ben başvurdum arayacaklardı ama 5 gündür hala tık yok, aklıma geldi yarın arayıp bir cilalayım adamları.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Süperonline kullanıyorum, 24 ay taahhüt ile 24 mbps, 75 gb akn, 100 dk sabit hatta bedava ile 54 lira. 

Yorum bağlantısı
Emre Demir
(düzenlendi)

Akn kalktı diye biliyorum , doğru mu ?

tarihinde Emre Demir 48 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

Süperonline kullanıyorum, 24 ay taahhüt ile 24 mbps, 75 gb akn, 100 dk sabit hatta bedava ile 54 lira. 

kaç senilik abonesin abi süper online'a ? hızın çok iyi  :unsure2:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

kaç senilik abonesin abi süper online'a ? hızın çok iyi  :unsure2:

2 ay oldu. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

2 ay oldu. 

biraz önce hızı yükseltin dedimde altyapınız uygun değil dedi . olsaydı güzel olurdu . 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Ben başvurdum arayacaklardı ama 5 gündür hala tık yok, aklıma geldi yarın arayıp bir cilalayım adamları.

yalın internet ücreti var mı yok mu? Yoksa ben de başvuracağım.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

yalın internet ücreti var mı yok mu? Yoksa ben de başvuracağım.

Yokmuş.

Yorum bağlantısı
Aydın Akdeniz

aklımda çılgın proje var konusunu açıcam birazdan :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Yokmuş.

Aradım şimdi kaydoldum. önce türkçe bilmeyen bir temsilciye denk geldim 30 dakikamı harcadı ve eski hattı kesim işlemini yapamadı. sonra yeniden aradı eski kaydı sildi. türk telekom iptalini de onlar yapacaklar. yalın internet ücreti yok. 120 liraya kadar mevcut kontratını kıranlara yardım parası da veriyorlar.   "churn" modunda geçecekmişiz.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ben Turknet düşünüyorum .. 16 mps hız sınırsız internet + telefon hattı ( telefon ücretsiz değil konuştuğunu ödüyorsun.. Ev telefonum kapanmasın sabit numaram dursun diyenler için iyi seçim gibi duruyor.. ) 49.90 tl..

Yorum bağlantısı
Nurullah Mayuk

Ben Turknet düşünüyorum .. 16 mps hız sınırsız internet + telefon hattı ( telefon ücretsiz değil konuştuğunu ödüyorsun.. Ev telefonum kapanmasın sabit numaram dursun diyenler için iyi seçim gibi duruyor.. ) 49.90 tl..

Turknet 16 mps+ev telefonu kullanılaniyorum abi .

İnternet ilk bağlandığında yavasti ama hemen aradığım da hızlı bi şekilde düzelttiler , müşteri temsilcilerinin ilgi ve alakası güzel . Ev telefonunuda kendi alt yapılarına geçirdiler sanırım , sabit hatlara 3000 dk mıydı neydi (zaten fazla kullanmiyoruz)

49 lira oduyorum internet+telefona . Zaten her ay 25 Lira en az ev telefonu geliyordu , internette kesilme vs ile karsilasmadim . Bundan önce ttnetteydim yarim saatte bir internet gidiyordu . Superonline a geçmiştim , son anda arayıp caydırdılar genel anlamda memnunum ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...