İçeriğe Yönlendir

ADSL Tarifeleri

Burak Karadeniz

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek
İyi görünüyor. 12 ay 29 tl ye verebilmesi de ilginç.

Telekoma inat buna geçsemmiki... ikinci 12 ay 49 lira.. :flowers:

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
(düzenlendi)
Telekoma inat buna geçsemmiki... ikinci 12 ay 49 lira.. :flowers:

Emmi bu rakama 2 tl de bağlantı ücret ekleyeceksin. Ama şimdi baktım zaten ttnet te de aynı fiyatlar geçerli. Onlar da ilk 12 ay 19.99 diyor. aynı bağlantı ücerti onlarda da var.

Fark yok yani aralarında.

http://www.ttnet.com.tr/web/236-1955-1-1/t...12_ay_indirimli

tarihinde Mehmet Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Emmi bu rakama 2 tl de bağlantı ücret ekleyeceksin. Ama şimdi baktım zaten ttnet te de aynı fiyatlar geçerli. Onlar da ilk 12 ay 19.99 diyor. aynı bağlantı ücerti onlarda da var.

Fark yok yani aralarında.

http://www.ttnet.com.tr/web/236-1955-1-1/t...12_ay_indirimli

NETLİMİTSİZ

8 Mbps'ye kadar / Limitsiz

49 TL 34,99 TLx 12 ay

8 Mb'ye Kadar Hızlı

8 Mb/sn'ye kadar Sınırsız*

49,00 TL yerine ilk 12 ay 29,00 TL

Bu iki tarifeye nasıl aynı dediğinizi anlayamadım :flowers: Birisi 35 tl diğeri 29 TL.

Yorum bağlantısı
Mehmet Acar
NETLİMİTSİZ

8 Mbps'ye kadar / Limitsiz

49 TL 34,99 TLx 12 ay

8 Mb'ye Kadar Hızlı

8 Mb/sn'ye kadar Sınırsız*

49,00 TL yerine ilk 12 ay 29,00 TL

Bu iki tarifeye nasıl aynı dediğinizi anlayamadım :flowers: Birisi 35 tl diğeri 29 TL.

Ben de anlayamadım :nazar: 19 lar 29 lar karıştı heralde.

Yorum bağlantısı
Ahmet Oktay

Geçen ay 8mbs. Limitsizden Tekrar 4gb Kotalıya döndüm Limitsiz oluncaki hızdan pek farkı yok.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
Geçen ay 8mbs. Limitsizden Tekrar 4gb Kotalıya döndüm Limitsiz oluncaki hızdan pek farkı yok.

Ahmet bey limitli yada limitsiz olması kota ile ilgili bir kavramdır.Yani hızı etkilemez.Limitli 8 mbps ile limitsiz 8 mbps hızları aynıdır :)

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

31 TL aylık ücretle 8 Mbps 4 GB kotalı tarifedeyim, ortalama yılın yarısında 50 civarı ödüyorum kalanlarında kota dahilinde, benim için yine en uygun olanı bu gibi :( paylaşılan video linklerine göz atmasam sanırım hep kota dahilinde kullanıyor olacam... sadece bu paylaşımları izlemek için yıllık 100 lira üzerinde ekstra para ödüyorum sanırım :p

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • 9 ay sonra...
Çağlar Bayur

4-5 ay öncesine kadar 8Mb /15Gb ttnet kullanıyordum, kota aşımında da para ödüyorduk, ölçtüğüm hız 3Mb civarı idi,

sınırsız 2Mb hıza geçmiştim, ölçülen hızım 1.6 Mb civarında kalıyordu ama kota aşımı derdim de yoktu.

1 aydan beri ölçtüğüm hız aynı ama ben yavaş bağlanma/donma hissediyordum ve tabii ttnet her hafta yeni tarife için telfon açmaya başlamıştı, aslında her seferinde ne tesadüf ise, telafon açmalar başlayınca, yavaşlama hissediyorum, belki de psikolojik.

Şimdi yeni tarife yapmışlar, 1 hafta önce yoktu: 8Mb hız 25Gb kota, aşımı sonrası hız 1Mb düşüyor, ekstra ücret yok. Şu an 6.4Mb hız ölçüyorum.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

bende yeni doping internete geçtim limitsiz, 8 mps ye kadar. 7 ay 25.Tl. ondan sonra 49 Tl. santral bana yakınmış galiba bağlantı hızım 5 mps den aşağı düşmüyor şimdilik.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur
bende yeni doping internete geçtim limitsiz, 8 mps ye kadar. 7 ay 25.Tl. ondan sonra 49 Tl. santral bana yakınmış galiba bağlantı hızım 5 mps den aşağı düşmüyor şimdilik.

Limitsiz derken, adil kullanım adı altında Gb sınırı yok mu :D

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Çağlar sınırsız 25 GB. evde 3 bilgisayar bağlı, aylık 4.5 GB ancak kullanıyoruz.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Çağlar 7 ay sonra fiyatlar hemen hemen aynı olacak. şu anda dediğin gibi çok fark var.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal
(düzenlendi)

superonlınei incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum... kullanan arkadaşlar var çok memnunlar fiberoptik kablo sistemi yaşadığım yere gelirse bir ara bende kullanıcam kısmetse...

http://www.superonline.net/bireysel/kampan...zlisi-9-99.aspx

buyrun arkadaşlar olay budur...

tarihinde Erkut Uysal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Kablo net nasıl kullanan varmı?

Ofiste kullanıyoruz, kopma yok ama upload 1mbit. Ofisler için pek uygun değil, ancak ev için.

Yorum bağlantısı
Vural Sarı
(düzenlendi)

TTNet'ten Superonline fiber limitsize geçmiştim.Ev telefonunu (numara taşıma) Superonline taşıdım.Telefonun kablosunu modeme taktım.Ayrıca telefon superonline numarası verdiler.Sabit ücret yok. 49 TL. ADSL + telefonda konuştuğun ücret, tek fatura.Memnunum.

tarihinde Vural Sar? tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Turkay Enez

Ben evde kablonet 1mgb kullanıyorum. Limitsiz. Aylık 36 TL.

Hız olarak, bazı videoları izlerken beklemeler oluyor. Fazla video izlemediğim için bu benim için pek önemli değil. Zaten limitsizden başka şansım yok. Evde günlük 14-15 saat internet full açık...

Kablo net nasıl kullanan varmı?
Yorum bağlantısı
Ruhi Gökhan

Super online'ı meskun mahallere henuz bağlıyamadılar. Genelde Sitelere veriyorlar, ama ben superonlinenın alt yapısını beğenmiyorum benden söylemesi. 10cm genişliğinde asfart yarma makinası almışlar, 20-30 cm derinlikte kazıp fiberi çekiyorlar, sonra üzerini kapatıyorlar. O kabloların okadar uzun ömürlü olcağını sanmıyorum. Bağladıkları sitelerdede şimdilik sorun yok ama ilerde kullanan çoğaldıkça sorun çıkabilir, çünki paylaşımlı veriyorlar. kablo nete oldum olası soğuğum, sebeplerine gelince bina içindeki tesisatlar çok sağlıklı değil. Tamam altyapılarını düzelttiler ama bina içi berbat, kişiler sprinter bağlamadan paraler tv çekiyorlar, buda sinyal kalitesini düşürüyor. Bina içinde çok kayıp oluyor. Eğer eviniz Outdoor Dslam e yakınsa Ttnet VDSL i bekleyin derim. Oda fiber ve nerdeyse superonline fiyatına olacak, uploadlarıda yüksek olcak,

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Super online'ı meskun mahallere henuz bağlıyamadılar. Genelde Sitelere veriyorlar, ama ben superonlinenın alt yapısını beğenmiyorum benden söylemesi. 10cm genişliğinde asfart yarma makinası almışlar, 20-30 cm derinlikte kazıp fiberi çekiyorlar, sonra üzerini kapatıyorlar. O kabloların okadar uzun ömürlü olcağını sanmıyorum. Bağladıkları sitelerdede şimdilik sorun yok ama ilerde kullanan çoğaldıkça sorun çıkabilir, çünki paylaşımlı veriyorlar. kablo nete oldum olası soğuğum, sebeplerine gelince bina içindeki tesisatlar çok sağlıklı değil. Tamam altyapılarını düzelttiler ama bina içi berbat, kişiler sprinter bağlamadan paraler tv çekiyorlar, buda sinyal kalitesini düşürüyor. Bina içinde çok kayıp oluyor. Eğer eviniz Outdoor Dslam e yakınsa Ttnet VDSL i bekleyin derim. Oda fiber ve nerdeyse superonline fiyatına olacak, uploadlarıda yüksek olcak,

Ruhi hocam, VDSL fiber değil ki?

Bakır telefon hatlarından geçiyor?

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Süperonline, asfaltı kesip sert bir boru döşüyor...

Buralarda, boruları döşediler henüz kablo çekmediler.. Borular boş şu anda..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...