İçeriğe Yönlendir

2000 model ghia hb sedef mavisi

Özdemir Erten

Recommended Posts

Özdemir Erten
(düzenlendi)

uzun zamandır makyajlı kasa hb ghia arıyordum.ankarada olmadığım birgün sag olsun babam ve eniştem 2000 modelini almışlar.ilk öğrendiğimde tam anlamıyla şok oldum ve istemedim.fakat arabayı almaya gidince anladım ki boşuna üzmüşüm kendimi.tabir-i caizse bir anda çarpıldım.kendisini biraz tanıtayım izninizle.2000 model 72000kmde.expertiz raporunda motoru %100 verimli çıkmış.ve gene aynı raporda sadece 10cm karelik lokal boya bulunmuş.yani değişen boyanan hiçbir parçası yok.tam gönlüme göre olmuş.ellerine sağlık babamla eniştemin.kusura bakmayın biraz kirli :( aldığımdan beri ilgilenemedim hiç.ufak ufak değişikliklere de başlayacağım fakat önce bakıma ihtiyacı var ve birde lpg taktırmayı düşünüyorum.bu hafta aksilik olmazsa triger seti,devir daim pompası,bujiler,hava, polen ve yağ filtresi değişecek.ayrıca sağ on kapı ve sol arka kapı cam açma butonları çalışmıyo.birde klimanın hava akış yönünü ayarlayan düğme işlem görmüyo.bunların dışında hiçbir sorunu yok.daha sonrasında da beyaz çamurluk ve tampon sinyalleri ile başlayacak olan değişiklik marşpiyellerin,arka tampon altının ve kapı çıtaları ile kollarının gövde rengine boyanması ile devam edecek.bakımı için ve lpgye hazırlanması için pek bilgi sahibi değilim.lütfen görüşlerinizi benimle paylaşırmısınız.fikirlerinizi bekliyorum.saygılarımla...

dscn3359g.jpg

w747.png

dscn3361y.jpg

w320.png

dscn3362.jpg

w320.png

dscn3363h.jpg

w320.png

tarihinde Serkan Toker tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
Güle güle kullanın kazasız belasız...

teşekkürler sinan bey.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

çok çok güzel araba dediğinize göre... renginide sevdimmm.. güle güle kullanın

nekadara aldınız acaba?

Yorum bağlantısı
Gökhan Aksu

Hayırlı olsun.Kazasız belasız iyi günlerde kullanın :nazar:

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
Focus 1 bağımlılık yapar benden sölemesi...Hele hb ise...

bana bağımlılık yaptı bile şimdilik 4 tane oldu hepside F1 HB ....satarsam yinede şaşmam yine aynı araba.. :nazar:

Yorum bağlantısı
Ahmet Ertugay

güle güle kullanın, ekstradan cd çalar ve sis farlarıda mevcut.

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

herkese çok çok teşekkür ederim.fiyatı açıkcası biraz tuzlu oldu ama expertiz raporunu görüp başka f1lerle kıyasladığımda çok da abartılmadığını anladım kendime göre :.fiyat olarak 17000tlye alınmış araç. :selo: (babamla eniştem aldığı için fiyata karışamadım :) )

bana bağımlılık yaptı bile şimdilik 4 tane oldu hepside F1 HB ....satarsam yinede şaşmam yine aynı araba.. :)

bendede bağımlılık yaptı daha önceden sahip olmama rağmen sürekli kullandığım bi araçtı.o yuzden illede focus olsun dedim.

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Hayırlı uğurlu olsun benim aracın aynısı diye söylemiyorum çok güzel araç :)

Yorum bağlantısı
Bahadır Akdemir

En güzel focus kasası.Hayırlı olsun.güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten

herkese çok teşekkür ederim.inşallah kazasız belasız kullanmak nasip olur hepimize.rengi ilk başta benide düşündürdü gümüş gri istiyordum ama şimdi bende bakıyorum ve hoşuma gidiyo.

Yorum bağlantısı
Musa Can Koca

Araç çok hoş,bizim ilk araçda bu renkdi bu model ambiente :rolleyes: sedandı(Tek airbag,klimalı,abs'siz di sanırım),E200 Mercedeslerde var birkaç tane bu renk çok severdim rengini,bazıları yeşil bile derdi arabaya.

Bu arada renk sedef mavisi mi? BeN Safir Mavisi diye hatırlıyorum bagajda yazan boya kodunu.

Yorum bağlantısı
Guest Tan Songel

hayırlı ugurlu olsun kardesim... bende gecen hafta aldım 2000 model ghia.. lacivert hb..gercekten mukemmel araba bu focus.daha once boyle dusunmuyordum. insan binince anlıyoo :):rolleyes:

Yorum bağlantısı
Özdemir Erten
hayırlı ugurlu olsun kardesim... bende gecen hafta aldım 2000 model ghia.. lacivert hb..gercekten mukemmel araba bu focus.daha once boyle dusunmuyordum. insan binince anlıyoo :D:p

teşekkür ederim tan bey güle güle kazasız belasız kullanmanız dileğimle....

Araç çok hoş,bizim ilk araçda bu renkdi bu model ambiente :rolleyes: sedandı(Tek airbag,klimalı,abs'siz di sanırım),E200 Mercedeslerde var birkaç tane bu renk çok severdim rengini,bazıları yeşil bile derdi arabaya.

Bu arada renk sedef mavisi mi? BeN Safir Mavisi diye hatırlıyorum bagajda yazan boya kodunu.

evet can bey haklıymışsınız safir mavisi geçiyor ruhsatta da :)

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

aracınız tekrardan hayırlı uğurlu olsun..

ne kadara aldınız?

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

deniz tayanç bakıyorumda benim gibi sende forumdan neredeyse çıkmıyorsun :p

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
deniz tayanç bakıyorumda benim gibi sende forumdan neredeyse çıkmıyorsun :rolleyes:

ara sıra takılıyoruz abi işim gereği bilgisayar sürekli açık. arkadaşım hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanmanız dileğiyle :p

Yorum bağlantısı
Cavit Doğan

Hayırlı olsun. Kazasız, belasız kullanmanızı dilerim..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...