İçeriğe Yönlendir

Yorumsuz

Ali Gürsoy

Recommended Posts

Gürkan Keskin

yavşak az bu adama

bu arada bandırmada küçük çocuklara yavşak derler

Yorum bağlantısı
Gürkan Keskin
Bunun birde sonrası var.. :rofl:

düşünmek bile istemiyorum :nazar:

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

gerçekten koptum yaaa.

ama adamda tam dayaklıkmış. :)

Yorum bağlantısı
Tayyar Karahan
Bit yavrusu demek..sözlük anlamı :)

bit sürekli fırlıyor ya ondan mı demişler ? :superman:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

bombayı imha edenin yerinde olmak istemezdim bomba patlamasa bile korkudan ödü patlaya bilirdi hadi ödü patlamadı diyelim diğer arkadaşın vay haline :s

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar

pire yada bit yavrusuna yavşak denildiğini biliyorum... :s

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç

bundan bir ay önce balgat ziya bey caddesinde araçla gidiyorum tali yoldan biri çıktı yol verdim ama selektörde yaptım sonra adam el kol hareketi yaptı camı açtım dedimki "tali yoldan ana yola çıkıyorsun size yol vermek zorundamıyım" dedim. adam da ne dese iyi "yavşaklık yapma dedi" dedi. benim sigorta attı adama ağzıma gelen tüm küfürleri yağdırdım ve araçtan indim ama nafile adam kaçtı ilerde ışık vardı kırmızı yandı orda bile durmadı. Bi elime geçirseydim kimse alamazdı elimden. Konuya gelecek olursam bence yavşak kullanılacağı yere göre ve duruma göre değişiyor.

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
bundan bir ay önce balgat ziya bey caddesinde araçla gidiyorum tali yoldan biri çıktı yol verdim ama selektörde yaptım sonra adam el kol hareketi yaptı camı açtım dedimki "tali yoldan ana yola çıkıyorsun size yol vermek zorundamıyım" dedim. adam da ne dese iyi "yavşaklık yapma dedi" dedi. benim sigorta attı adama ağzıma gelen tüm küfürleri yağdırdım ve araçtan indim ama nafile adam kaçtı ilerde ışık vardı kırmızı yandı orda bile durmadı. Bi elime geçirseydim kimse alamazdı elimden. Konuya gelecek olursam bence yavşak kullanılacağı yere göre ve duruma göre değişiyor.

senden korkulur deniz bune şiddet...

adam tırsmış senden.. :s

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
senden korkulur deniz bune şiddet...

adam tırsmış senden.. :s

haksızmıyım abi

Yorum bağlantısı
İlker Kadılar
haksızmıyım abi

bence haketmiş..belki adam birdaha o kelimeyi kullanırken birazdaha düşünür hale gelmiştir ....

herzaman sakin ve soğukkanlı olmak yinede iyidir.. :s

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
bence haketmiş..belki adam birdaha o kelimeyi kullanırken birazdaha düşünür hale gelmiştir ....

herzaman sakin ve soğukkanlı olmak yinede iyidir.. :s

genel yapım sakin ve soğukkanlıyımdır ama o kelime küfür sıtatüsüne aldığım için delirdim abi

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Haklılık boyutunu bilmem. Ama yanlış. Deniz bey yanlış hatırlamıyorsam ufak bir bebeğiniz vardı. Onun size ne kadar muhtaç olduğunu düşünün. Bundan sonraki hareketlerinizde bunu aklınızdan çıkarmayın. Benim bu tarz insanlar ile uğraşarak kaybedeceğim çok şeyim var (en basitinden zaman). Ama kaybedecek birşeyi olmayan bir serseri mayın olabilir karşımdaki.

doğru hatırlıyorsun abi. ama bazen insan kendine hakim olamıyor özellikle haksızlık karşısında abi. aslında yapmamam gereken bir davranış olduğunun farkındayım fakat frenleyemedim kendimi. abi bu arada vergi dairesindemisin.

Yorum bağlantısı
Deniz Tayanç
Rüzgarlı'da hesap uzmanı mı var? Yok. Kızılay'dayım.

6 ay önce defterleri götürdük rüzgarlıyada kızılay da vergi dairesindemisin abi

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Hesap uzmanıyım.

Pis bi espiri yapacaktım ama.. Tırstım.. :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
kızılay da vergi dairesindemisin abi

Bakanın odasının yanında odası.. :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...