İçeriğe Yönlendir

Çizilmez Cam filmi s&#246külmesi

Süha Demirtaş

Recommended Posts

Süha Demirtaş

Merhaba

Artık polislerle uğraşmaktan bıktığımdan ötürü aracımdaki tüm filmleri sökmek istiyorum. Camların zamanında güzel bir para vererek 2004 senesinde markasını hatırlamdığım çizilmez tip ( sanırım USA ürünü idi) en koyu renkte olanlarından yaptırmıştım. Artık dediğim gibi memurlar ile uğraşmaktan farklı cezalar kestirmekten, çevirmelerde direk çevrilmelerden ve dikkat çekmekten aşırı derece sıkıldım.

Tüm camlardaki (ön camda yok) filmleri söktürmek için sanayide bir camcı ile konuştuğumda, filmleri sökmek kolay ama altında yapışkanları kalıyor ve buda camın inip kalkması engelliyor bu sebepten kapı camlarını sökeceğini anca benzin,tiner vb.. ürünlerle çıktığını belirtti. Diğer camlarıda aracın üzerinde sökeceğini söledi ve bu işlem için toplam 200 TL ücret talep ettii. Araç vw toruran ve toplam 11 adet camdan film çıkartılacak sizce bu bedeli ödeyip söktüreyim mi yoksa bir yöntemi varmıdır kendim yapabilirimiyim, açıkcası camcıyada 4 kapıyı söktürmek istemiyorum.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Saç kurutma makinası ile filmler ısıtılarak sökülebilir, ufak tefek yapışkan kalırsa tinerli bezle silinir. Yalnız hava-camlar soğuk olmamalı.

Yorum bağlantısı
  • 7 ay sonra...
Uğur Çınar

duydugum kadarıyla filmleri once isitıp cıkardıktan sonra camsil gazete ikiliysen cıkartıyolar suha bey iki yuz lira cok para bence

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Bence kendiniz ısıtarak sökün..Özellikle gidip söktüreni ben hiç duymadım.Söken hep kendisi söker..

Yorum bağlantısı
Şükrü Yıldızdal

Ben kendim sökmüştüm.Eski olduğu için küçük parçalar kalmıştı,jilet ile halletmiştim.

Yorum bağlantısı
Murat Akaloğlu

film sökme işlemi arka cam rezistansına zarar verirmi....

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Tüm camları söktürdüm arka cam dahil olmak üzere herhangi bir sıkıntı olmadı.

Yorum bağlantısı
Can Karacaer

Filmleri sökme doğru karar olmuş, polisle uğraşmaya değmez... Hayırlı olsun...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon
Tüm camları söktürdüm arka cam dahil olmak üzere herhangi bir sıkıntı olmadı.

Nasıl yaptılar, izleme şansınız oldu mu?

Peki bir tekniği var mıymış?

Aynı anda yazmışız sanki :)

Yorum bağlantısı
Cengiz Aratemur
Peki bir tekniği var mıymış?

Benim araçtaki filmleri fönle söktüm çok kolay oldu, kalan yapışkanlarıda cam sille temizledim.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Malesef izleme şansım olmadı zaman sıkıntısı olduğundan. ama yapılan işlem şöle oldu tiner ve benzin (yada mazot hatırlamıyorum) karışı ile üstübü ile filmin söküldükten sonraki kalıntıları temizlendi.yaklaşık yarım gün sürdü. Toplam 11 cam

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Uğur Çınar

polisler artık film isiyle pek ugrasmıyolar muanede bile artık az kusurlu olarak geciyor

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Özkan Pehlivan

Benim arabanın da muayene zamanı geldi.Film çok koyu değil acaba sıkıntı olur mu?

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

ilk tüv muanesi ise kuvvetle muhtemel hafif kusur olarak geçecektir diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Guest Yavuz Ya??z
Bir de bu egsoz muayenesi var onu nerde yaptırabiliriz?

bazı servisler bile yapıyor diye biliyorum

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...